Skocz do zawartości
Gość kabura

Diablo (seria)

Polecane posty

To co mówią Dovahkiin i Elfhelm- dobrze, że jest chociaż pare osób, które znają się na rzeczy ^^

Samodzielne "rozdawanie" statsów w D2 to czysta iluzja, bo tak jak Dovahkiin powiedział- wszystko idzie w witalność, bo jak nie- to nie pograsz:p

Wszystkich fanów drzewek skilli też pozdrawiam. I tą cała rzekomą "różnorodność" buildów. Prawda jest taka, że każdy grał identycznymi buildami i nosił takie same przedmioty. No i kwestia internetu. Jak miałbym grać w D3 bez internetu, to już wolałbym nie grać wcale.

Od siebie dodam, że moim zdaniem ceny na AH są za wysokie. A wystawienie broni, które nie mają do zaoferowania nic oprócz wysokiego dps za kilka milionów to rzecz dla mnie niepojęta.

No i same itemy- też już Dovahkiin wspomniał o tej kwestii. Mianowicie unikaty mogłyby być lepsze. BO takie coś jak np taki. Horadrimowy Hamburger może i są fajnym urozmaiceniem, ale wartość bojową to ma to żadną.

No i odnośnie samych postaci i balansu. Szkoda, że tylko DH i Wizzard (WD chyba zresztą też) mogą farmić wyższe akty inferno niż pierwszy. Bo co z tego, że mój monk radzi sobie na A1 inferno jak na hellu, skoro w akcie 2 nie moge zabić nawet 1 grupy rzadkich potworków.

Edytowano przez wiewiors
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby fajnie, ale ja chciałem poznać fabułę, a tamten grał tylko po to, aby jak najszybciej skończyć ten nieszczęsny akt.

Nie wiem co ty odwaliłeś, ale jak sam zaczynasz quest to gra jest prywatna i trzeba kliknąć i potwierdzić zmiane na publiczną.

To dla kogo ta gra jest? Dla bezrobotnych, mających 24/7h czasu wolnego, czy może dla emerytów?

Ja jestem bezrobotny i spędzam przy komputerze 18 godzin dziennie z czego 16 godzin gram w diablo. Uważam, że po 120 godzinach gry moja racja jest bardziej mojsza niż te, które wygłaszają uczniowie gimnazjum po ukończeniu normala. Dobre itemy wypadają za rzadko żeby na nich dobrze zarabiać, a cen wysokich też nie można ustawiać bo innych znowu nie będzie stać na nasze itemy. Gold wypada tak sobie więc trzeba na to poświęcić sporo czasu bo byle rękawiczki z odpowienimi statami do klasy kosztują 2 miliony. Nie ma nawet sensu szukać przedmiotów do skompletowania zestawu bo wszystkie unikaty są tak słabe, że za pierwszym razem gdy przejrzałem ah to nie wierzyłem w to co widze, a po zobaczeniu większości tych śmieci miałem łzy w oczach, że blizzard zrobił takie [beeep].

Podsumowując: po przejściu wszystkiego na każdym poziomie trudności jedną klasą (inne mnie nie interesują i nie zamierzam nimi grać) jestem mocno zawiedziony. Mam tylko nadzieję, że po wprowadzeniu RMAH zwrócą mi się pieniądze wydane na grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nawet sensu szukać przedmiotów do skompletowania zestawu bo wszystkie unikaty są tak słabe, że za pierwszym razem gdy przejrzałem ah to nie wierzyłem w to co widze, a po zobaczeniu większości tych śmieci miałem łzy w oczach, że blizzard zrobił takie [beeep].

A weź sobie tak chwilę się zastanów np. co zobaczyłeś w kwestii tych najlepszych unikatów :> Popatrz sobie na nie i pomyśl, że w tych najlepszych 3 lub 4 atrybuty są zupełnie losowe. Potem sobie dodaj najlepsze możliwe opcje do tego, co dany unikat daje zawsze i powiedz, czy naprawdę są takie słabe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RIP1988

Wiem, ale od razu po tym jak zakupiłem gierkę, jeszcze nie miałem o tym zielonego pojęcia, więc zgodziłem się aby ten gość zagrał ze mną ten pierwszy akt. No cóż, więcej tego błędu nie popełnie. Inna rzecz, iż Lord Nargogh, którego mam w znajomych, miał wczoraj status "zajęty" a mimo to mogłem bez problemu wbić do jego gry (sic!)...

@Dovahkiin

A tu muszę się z Tobą zgodzić. Niestety, AH to wielka kpina ze strony Blizza. Kilkanaście milionów za unikat, który daje +10 do siły oraz +3 metry do podnoszenia złota i przedmiotów? No way, man.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RIP1988 - są słabe. Ludzie solują Inferno w rare'ach/blue, nie w legendarnych - nawet te najlepsze dają nam często gorsze właściwości, niż losowe niebieskie itemy z odpowiednim miksem statystyk.

Na 55 kupiłem sobie legendarny 59 lvl czepek - ale w międzyczasie na 58 wypadł mi rare ze statami prawie 2x lepszymi.

TL;DR - tak, unikaty są słabe i trzeba poczekać, aż Blizz je naprawi - tak jak zrobił z D2, gdzie sytuacja była identyczna. A nawet jak nie są słabe, to na AH po 5+ milionów.

Edytowano przez Elfhelm
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RIP1988 - są słabe. Ludzie solują Inferno w rare'ach/blue, nie w legendarnych - nawet te najlepsze dają nam często gorsze właściwości, niż losowe niebieskie itemy z odpowiednim miksem statystyk.

właśnie... z odpowiednim miksem statystyk...ile leci tych legendarnych, a ile niebieskich? A co za tym idzie, jaka jest szansa na wylosowanie fajnych statów w czymś niebieskim, a jaka w legendarnym? No właśnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większa dla niebieskich. Dlaczego?

Bo przez normal/koszmar/hell nie poleciał mi ANI jeden legendarny item i sytuacja wygląda podobnie dla moich znajomych (znam ludzi, którzy siedzą w połowie inferno i nie widzieli jednego legendary) - drop rate jest niesamowicie niski - w przeciwieństwie do blue/rare'ów.

L2D3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większa dla niebieskich. Dlaczego?

nie potrzebuję tłumaczenia dlaczego, bo właśnie o tym mówię :) Skoro Tobie i Twoim kolegom nie chcą lecieć legendarne itemy, a magiczne są tak naprawdę pospolite, to jasne jest to, że u innych jest tak samo, a sam dobrze wiesz, że na masę niebieskich itemów tego samego typu, bardzo niewiele będzie reprezentowało takie bonusy do statów, by uznać je za wartościowe. Za mało legendarnych itemów poleciało, by powiedzieć, że są słabe. IMO w końcu ktoś będzie mógł się cieszyć jakimś unikatem, który da naprawdę epickie współczynniki. Na razie gra jest za młoda, by to przesądzać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu muszę się z Tobą zgodzić. Niestety, AH to wielka kpina ze strony Blizza. Kilkanaście milionów za unikat, który daje +10 do siły oraz +3 metry do podnoszenia złota i przedmiotów? No way, man.

Tyle, że Blizzard nie ustala cen w AH. Wysokie ceny to sprawka tylko i wyłącznie graczy, myślę, że po jakimś czasie pójdą one w dół.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie gra jest za młoda, by to przesądzać.

Przeszedłem już wszystko i nie widze sensu żeby grać dalej więc dla mnie to już "koniec" diablo. Gdyby mi się ponownie zachciało grać po jakimś czasie, to unikatów i innych dobrych itemów będzie tak dużo, że będą tanie jak barszcz i każdy będzie mógł sobie na nie pozwolić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to już Twoja sprawa :) Ale to tylko znaczy, że narzekanie, że unikaty w d3 są słabe, bo Ty już skończyłeś grać i nie widziałeś takich z dobrze wymiksowanymi itemami, jest bez sensu, bo to nie itemy są słabe, a gra młoda. Ja nie gram w Diablo jedynie dla przejścia. No i ani w D2, ani w żadnym MMO nie jest tak, że każdy item jest tani jak barszcz, więc Twoja teoria jest tutaj tylko rzuconym ot tak pobożnym życzeniem, które nijak nie spełni się w rzeczywistości.

Zwłaszcza, że itemy mają ruchome bonusy, a do tego wejdzie arena PvP i ludzie będą zabijać się o każdy punkcik resa, defa itd., tak jak bili się i w D2...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to nie itemy są słabe, a gra młoda

Legendarne itemy SĄ słabe i nawet Blizz wypowiadał się na temat potęgi poszczególnych przedmiotów. Sami stwierdzili, że często żółte będą lepsze od legendarnych, które są bardziej puszczeniem oka w stronę fanów uniwersum i posiadają opis. Żółte będą królować - ba! już tak jest! - złote będzie się trzymać dla zasady, a niebieskie pomijać. Proporcje względem Diablo II nieco się odwróciły.

Czy kogoś w Was gra wywala z błędem 3007 ? Da się to jakoś naprawić ?

http://eu.battle.net/support/pl/article/blad-3007

Pamiętaj, aby podczas gry w Diablo III nie mieć pootwieranych programów typu Xfire ;)

Gdyby mi się ponownie zachciało grać po jakimś czasie, to unikatów i innych dobrych itemów będzie tak dużo, że będą tanie jak barszcz i każdy będzie mógł sobie na nie pozwolić.

Bzdurka ;).

Wysokie ceny to sprawka tylko i wyłącznie graczy, myślę, że po jakimś czasie pójdą one w dół.

Ceny nie są wysokie i wiele dobrych, legendarnych przedmiotów zakupiłem za kwoty nieprzekraczające 80 tysięcy. Nie jest to wygórowana cena, a takie np. Pięść Maga (legendarne w DII, tu bardzo słabe) kupiłem za... tysiąc, perfy za 10 tys.

Edytowano przez Scumgrief
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, aby podczas gry w Diablo III nie mieć pootwieranych programów typu Xfire

Gram od premiery z włączonym programem xfire, jedyne co, to wywala, gdy za gra za długo jest w trybie ALT+TAB (zminimalizowana). Wtedy po przywróceniu pojawia się błąd 3007, i muszę wczytywać grę jeszcze raz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dość. Szukałem Diablo po całym Wrocławiu, wszystkie empiki ( Rynek, Magnolia, Pasaż, Renoma) Saturny (Pasaż, Magnolia) Media Markty ( Galeria Dominikanska, Bielany) zaliczone i jedyne co spotkałem to zirytowanych pracowników odpowiadających "nie". Pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją, że to ja musze ganiać za grą a nie ona za mną. Najgorsze jest jednak to, że nadal chce mi zarwać 2 lekcje rano bo, pan z Saturna powiedział, że w poniedziałek MOŻE dojśc kilka kopii. Zupełnie nie rozumiem fenomenu tej gry, nie miałem nawet zamiaru jej kupować jednak ten, nakręcany przez cały internet hype skłonił mnie do tego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi, bo ja nie mam problemów z logowaniem- chyba, że cos robią na serwerze. Wtedy wiadomo, że trzeba poczekać.

@dół- to ja tak nigdy nie mialem, ale łączę się w bólu.

Edytowano przez wiewiors
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram. Jestem na początku kyrpty poziom 1. Pobiegam z 5 minut. Sru . Rozłączono z serwerem , erroe 3007 i ekran logowania. I tak w kółko.

Ja nie mam żadnych problemów z tym errorem 3007. Najprawdopodobniej jest to coś od Ciebie. Musisz mieć coś odpalonego co nie pozwala Ci grać jak gg itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy, ale ja skończyłem koszmar i teraz sobie

Powiem wam, że w 2 osoby hell wcale nie jest taki super wymagający. Wiadomo, że z rzadkimi i czempionami trzeba się trochę pomęczyć, a czesto nawet po kilka razy paść, ale w końcu moby padają. Generalnie myślałem, że będzie ciężej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj na inferno. Tam dopiero jest ciekawie. Zwlaszcza jak grasz monkiem albo barbem. Ja cały czas robie butchera z 5 buffami na znajdowanie przedmiotow i licze na to, że w koncu zarobie na itemy pozwalajace przejsc na dalsze akty:P

screenshot009eq.th.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...