Skocz do zawartości
Gość kabura

Diablo (seria)

Polecane posty

I takie jeszcze pytanko, dużo wam itemków legendarnych wypada? (tych złotych)

Przez niemal 24h gry nic mi takiego nie wypadło. :( Kończę powoli trzeci akt koszmaru. Niemniej, na itemy nie narzekam, bo te żółte wcale złe nie są.

Teraz z kolei ja mam pytanie: czy są w tej grze sety? Niby w spisie przedmiotów, jaki widziałem coś tam było, ale jak dotąd na żaden element zestawu nie trafiłem, więc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sety są i sam już trafiłem na jeden przedmiot z tej kategorii, tak samo jak legendarne, złote itemy :]. Miło się robi jak takie cudeńko wypadnie.

DH - 2k dps 15k hp, dla bywalców piekła da rade?

Trochę mały dps jak na hell, ale na upartego powinieneś dać radę. Jeżeli nie, to leć do domu aukcyjnego i pokupuj jakieś sensowne itemy, aby podnieść dps i hp, ewentualnie prędkość ataku.

Edytowano przez Scumgrief
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsza informacja-Blizz nie zawiódł i D3 jest kapitalne.Żaden element składowy nie jest słaby.Praktycznie po skończeniu widze dwie wady-powtarzające się lokacje oraz małą ilość zadań pobocznych.Mieszane uczucia mam co do domu aukcyjnego.Z jednej strony świetna rzecz a z drugiej troche wypacza rozgrywke bo po co biegac i szukać skoro można kupić.

Niektóre lokacje zapadają w pamięć gdzie w D2 ani jedna nie była warta zapamiętania.System umiejętnośći jest bardzo fajny,mobilizuje do levelowania.Działa to w ten sposób że gracz upatruje sobie jakiś skill i chce go wypróbować to z automatu leci mordować.U mnie tak było.

Grywalność jest ogromna,dobrze że jest ten zegar przy mini mapie bo można się zapomnieć...

Godna następczyni i tyle w temacie.Nie przekonanych nie przekonam.Ja jestem ogromnie zadowolony

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mojemu kumplowi zabrali wszystkie itemy jakie miał :sad: Cholera jasna miałem sam 200k ale by mi nie zabrali wszystkiego, wydałem wszystko na skrzynkę, kowala i jubilera... FAIL DEKADY! Zresztą ludzie się skarżą z całego świata i rypią wszystkich jak się da, oby tylko mi nic się nie stało, nawet dwa razy hasło zmieniłem.

http://diablo.phx.pl/news/diablo-3--zlodzi...zpoczeli-zniwa/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może wie jak duża jest różnica w itemkach pomiędzy aktem 4 - koszmar a aktem 1 - piekło?

Dochodzę już do końca koszmaru, i zastanawiam się czy rushować już na piekło czy może coś pofarmić na koszmarze. DH - 2k dps 15k hp, dla bywalców piekła da rade?

I takie jeszcze pytanko, dużo wam itemków legendarnych wypada? (tych złotych), mi dopiero na koszmarze w 4 akcie wypadł pierwszy, który i tak był gorszy od dotychczasowych żółtych bucików.

Dla graczy DH, nie irytuje was że

Pety DH - dzik i wilk, wyglądają jak z WoWa, te same modele... mogli by dać jakieś demony np.

A więc po kolei:

- różnica między itemkami jest, ale raczej niewielka, bo teoretycznie na hellu można wyciągnąć dużo mocniejsze staty na przedmiotach, ale w rzeczywistości bardzo rzadko wypada coś z maksymalnymi statami

- dobij 51 lvl, wbij na ah i kup łuk/kuszę z ~300 obrażeń (nie dawaj więcej niż 100k golda, wystarczy zwykła magiczna) potem możesz śmiało iść na piekło

- mam ukończony I akt piekła, 1 legendarny przedmiot do tej pory

- pety mnie nie irytują - nie używam ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi itemek pod WD unikatowy wypadł już na normalu. Nawet przez chwilę go nie nosiłem, bo słabszy był od mojego sprzętu :P. Więc są szanse żeby wywalczyć coś nawet na normalu z itemków unikatowych, trzeba mieć tylko sporo szczęścia.

Ja jestem WD obecnie na Koszmarze akt 2 (jakoś bliżej końca aktu 2) i na razie sobie odpuszczam Szamana i mam zamiar zagrać wszystkimi innymi klasami przynajmniej do aktu 3.

Zacząłem grać mnichem, na początku grało się spoko ale teraz jakoś nie mam pomysłu na grę nim więc mi trochę zbrzydł.

U Szamana jakoś lepiej mi wypadało eq pod postać, a u mnicha to nie mogę nic sensownego znaleźć, ciągle tylko lecą mi bronie pod barbarzyńcę itp. ;/

Edytowano przez NieMy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guest pass skończony. Czarodziejka jak najbardziej w moim stylu. Do tego władca szkieletów (czy jakoś tak) ten boss z końca GP był skąpy, bo tylko 2 żółte dał. ;/ (Jakiś toporek i orb) Mam rózgę niebieską i orb żółty... Reszta eq oprócz butów niebieskie, dobry początek czy jeszcze raz przechodzić?

Ps. Mógłby mi ktoś opowiedzieć o grze czarodziejką na większych lv? (co sprawia największy/najmniejszy problem i jakiego/jakich czarów używa)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja może tak z innej beczki, ale wiecie może gdzie jeszcze można kupić za OK. 180 zł egzemplarzyk Diablo? Jestem z Kielc, tutaj nie ma gdzie kupić (wszędzie wyprzedane). Patrzyłem też na gram.pl, tam też towar niedostępny...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwess

Nie posiadam Diablo 3 ale mam pewne pytanie dotyczące tej gry. Mianowicie: Gdy będę ją miał to będę chciał ją przejść każdą postacią. Czy jest jakieś ograniczenie postaci? Tzn. Chodzi mi o to, że są przykładowo 4 postacie, a żeby zrobić 5 muszę jedną skasować, tak? Coś w tym stylu, czy nie? Proszę o odpowiedzi. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwess

@47: Dzięki za odpowiedź.

Mam jeszcze jedno pytanie: Dzisiaj gdzieś na Forum Actionum czytałem, że w czerwcu na wyjść (podobno) demo Diablo 3. Czy to prawda?

Edytowano przez Ludwess
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Romario

Na dzień dzisiejszy Allegro:

Licytacje - może się poszczęści i za 230 zł kupisz.

Kup teraz - za 240 zł pewnie coś się znajdzie.

Czekać do "pod koniec tego tygodnia" lub początek przyszłego tygodnia - wtedy ma trafić na polski rynek kilka tysięcy sztuk z "rezerwy".

Następna "duża" dostawa (kilkanaście tysięcy szt.) będzie na początku czerwca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem dzisiaj na poważnie przygodę z piekielnym poziomem trudności, kilka wizyt na ah, by uzupełnić braki w ekwipunku, jednocześnie nie przepłacając i zacząłem szukać ludzi do gry. Godzina była dość wczesna, więc żadnych znajomych online jeszcze nie było, ale od czego są "randomy"?

Od niczego - okazuje się. Granie na tym poziomie trudności z losowymi ludźmi nie ma sensu, mój DH zaczynał pierwszy akt piekła mając około 20k życia i trochę ponad 5k obrażeń, ale najwyraźniej większość osób nie ma pojęcia o ekwipowaniu postaci, bo po moich badaniach (wypytywaniu wszystkich współgraczy), okazuje się, że przeciętne statystyki randomowego gracza zaczynającego piekło to około 10k życia i 2k obrażeń... Z takimi statami to na piekle można tylko łatwo ginąć od każdej silniejszej grupy potworów :/

Skończyło się na to, że wyposażyłem lepiej najemnika i z lekkimi problemami (rzeźnik dał mi się we znaki) samodzielnie przeszedłem pierwszy akt. Pozostaje szukać ogarniętych ludzi, dodawać do listy przyjaciół i tylko z nimi grać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff, no to poczułem pierwszy raz moc Diablo 3 na Piekle, grane w 4 osoby. Grałem z kolegą 2 akt (ja WD, on DH) końcówkę, stwierdził, żebym zrobił grę publiczną to może ktoś dołączy. Wpadł po kilku minutach Barb i Wiz. Nie dość, że świetni ludzie, to jeszcze razem przesiekaliśmy aż do ponad połowy aktu 3. To, co się dzieje na ekranie... Kolory, krew i kawałki potworów wręcz chcą wypadać przez ekran, szkoda, że nie mogą. Do tego co chwila ktoś umiera, ucieka się po lochach przed elitkami, sieka te zwykłe jak mięso armatnie - coś pięknego. Szkoda, że w sumie nic mi nie dropnęło ale grało się świetnie. Teraz tylko wizyta na AH, żeby za zarobioną kasę zrekompensować sobie brak dropa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając post Felessana (i nie tylko jego) przypomniały mi się posty sprzed około 15 - 20 stron wstecz, w których tak bardzo narzekano na niski poziom trudności, opierając swoje zdanie na tutorialu wersji Beta.

Ogarnął mnie tylko pusty śmiech... :laugh:

Pozdrowienia dla krytyków z poziomu Inferno.

"Ale ten Diablo III jest łatwy. Blizzard znowu dał ciała!"
Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozdawać umiejętności na niższych lvl dla Barbarzyńcy w Diablo II LoD, grająz c dwoma toporami. Chcę zobaczyć wasze rady, bo nie chcę zepsuć sobie postaci o co łatwo w Diablo II.

Ja bym dawał w mistrzostwo toporów i podwójny atak (synergia do szału, którego używanie będzie dobrym wyborem potem). Atrybuty głównie w hp, siła pod itemy i ew. trochę zręczności potem jakbyś miał za niską skuteczność ataku (ale tą lepiej nadrabiać itemami).

BTW. Ahh te Diablo II... mój ulubiony soundtrack

:) Edytowano przez Krex
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj gdzieś na Forum Actionum czytałem, że w czerwcu na wyjść (podobno) demo Diablo 3. Czy to prawda?

Tego nie wiem, ale jak chcesz zagrać w D3, to zawsze możesz poprosić kogoś o guest passa, i pograć do 13 poziomu lub do ubicia pierwszego bossa. Prawie jak demo, prawda? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...