Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 5/2009

Polecane posty

Spidbol 2... hmm... takie sobie, raczej nie zagram bo nie przepadam za takim rodzajem gier.

Za to w Svena zagram, a i jeszcze pytanko: Czy w podtytule "Uwolnić ptaszka" chodzi o TEGO ptaszka :teehee: ? Cy takiego ćwierkającego wróbelka? :ninja:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam akurat tera dużo gier także nie będę prawdopodobnie w nie grał ponieważ ja i tak kupuje Cd Action zawsze niezależnie od tego jakie są pełne wersje :)

Kupuje CDA ponieważ innej gazety o tak wysokim poziomie dotyczącej gier nie uświadczycie na polskim rynku :( a trochę szkoda bo przydała by się konkurencja

Pełne wersje nie bardzo mi się podobają ale nie narzekam :)

Mi tak naprawdę tylko zależy na tym żeby CDA trzymało dalej taki wysoki poziom jaki utrzymuje prze te już 13 lat :)

Przepraszam za odbiegnięcie od tematu ale musiałem to napisać i jestem ciekaw co jeszcze serwuje nam ekipa CDA na ten czas przed wakacjami ?

Będę czekał jak zwykle na nowe CDA :)

Pzrd dla całej redakcji oraz wszystkich użytkowników tego forum i ob rosło w siłę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Diego666

W Speedballa nie zagram, bo gdy u kolegi pykałem nie bardzo mi się podobała, ale w świntuszącą owieczkę - czemu nie :P Miły odstresowywacz może z tego wyjść. Nie zmienia to jednak faktu że nadal z utęsknieniem czekam na jakiegoś w pełni strawnego pełniaka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vojasek

Hmmm.... no szczerze powiedziawszy to nie wiem. Speedball może być ciekawy, warto sprawdzić. Sven- może zainstaluję, ale generalnie to gry w tym stylu mnie nie kręcą. Zobaczę, co będzie jutro( jaki pełniak) i będę czekał do wtorku.

PS

[...]Kupuje CDA ponieważ innej gazety o tak wysokim[...]
Eskel11, jakiej znowu gazety??
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna owca sven- na pewno nie zagram, nie lubię zboczonych gier.

speedball 2- zapowiada się nieżle,może i pogram (jak wejdzie na moim blaszaku :tongue:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście dać HLa, bo nie jest taki drogi jak na was, a ostatnio daliście Legend: Hand of God, więc jak szaleć to szaleć, chyba, że tak przez pół roku nie będzie nic fajnego, bo się spłukaliście na ostatni numer...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem kiedyś w demko spidbola i nawet niezłe. A w Svena na pewno zagram, takiego dobrego pełniaka nie było dawno :wub: .

Kupuje CDA ponieważ innej gazety o tak wysokim poziomie dotyczącej gier nie uświadczycie na polskim rynku :( a trochę szkoda bo przydała by się konkurencja

Racja. Taki Fakt to nawet pełniaków nie daje(nie wspominając już o Super Express'ie...) :protestuje: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ja w Svena grałem jakoś tak jak miałem 10 lat he he a moja siostra to nawet czasami mi do kompa nie dawała wejść bo pobijała rekordy mistrzów he he :tongue:

A SpeedBall o jenka ja nie za bardzo przepadam za sportowymi ale może he he

Lepsze to niż TYSRONY dla siostry :confused:

Mam teraz zawalonego kompa anty grami :nuke:

ALE wysuwam/wysówam i tak jeden wniosek CDA RULEZ :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem tego Svena to się załamałem :/ Niedługo doczekamy się Strip Pokera, wspomnianej już Luli 3D, a za trzy lata pewnie głównym pełniakiem będzie coś w rodzaju "Ponętna owieczka i wuefista" albo "Carycy Katarzyny z ogierami przygody" :P

Nie żeby mi to jakoś szczególnie przeszkadzało, nie zainstaluje tego ani nic, no ale już Wam nie wierze jak piszecie, że samym się Wam nie podobają reklamy panienek na komórki.

A Speedball dla odmiany fajny, z chęcią zagram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość traffic520

Ludzie nie ma co wybrzydzać mamy kryzys na świecie trzeba sie cieszyć z tego co jest a jest bardzo dobrze CD-Action wie jak dogodzić nam graczom

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bardzo chętnie zagram w speedballa choć pewnie mi się nie spodoba (niska ocena w sieci,zazwyczaj koreluje z moją),bardziej czekam na drugą część tego futbolu z mitycznymi stworzeniami ( nie pamiętam nazwy),a która jeszcze nie wyszła.

Odpowiadając na pytanie o multi przy jednym kompie czytałem,że najlepiej mieć 2 pady bo gra na tandemie klawa + mysz to katorga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Svena grałem- yyy, kto to wymyślił, taką grę i takie gry do CD-A (no cóż kryzys jest, na wakacje uświadczymy jakąś grę w podobnym stylu (Oby to było World of Goo :D)).

A Speedball tylko we FreshAir widziałem ale z chęcią zagram ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...