Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 5/2009

Polecane posty

Sven - no gra dla aktualnych gimnazjalistów i ludzi bez swojego pierwszego razu którzy sex nadal utożsamiają z serwisem RedTube. Jak dla mnie pomysł nietrafiony ale ok niech będzie.

Czyli jeżeli jestem po studiach, mam za sobą pierwszy raz i nie utożsamiam seksu z serwisem redtube to sobie nie pogram? To jest relaksująca platformówka, która ma dać ci przyjemność z grania a nie wywołać w tobie to co zakładasz, że wywoła w gimnazjalistach. Odpal demko gimnazjaliście i sprawdź czy się podniecił, szczerze wątpię. Albo sam zagraj i zweryfikuj swoje twierdzenie.

Jak już pisałem, platformówka fajna, długo w nie nie grałem i całkiem przyjemna odskocznia od fpsów. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Siarczyslaw

Myślisz, że licencja CS'a jest za darmo? Po za tym ta gra to crap ale nie ważne.

Nie wiem o co się burzycie z tym Svenem. Przecież to są <brzydkie słowo> się owieczki, a nie ludzie! ZWIERZĘTA! Na National Geographic można takie coś zobaczyć albo nawet wystarczy wyjsc na ulice, porozgladać się chwilę, a zaraz zobaczymy pieski uprawiające miłość. Może owieczkom nadano cechy ludzkie ale bez przesady... Sam pewnie nawet nie zainstaluję, bo nie bawią mnie platformówki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna owca Sven: Uwolnić ptaszka - porażka :/

Jeżeli włączam kompa z myślą o graniu, to na pewno nie chodzi mi po głowie bieganie jakąś

[ciach] owcą :/

na dodatek podjeżdża mi to jakąs zoofilią czy innym badziewiem :/

I nie chodzi o to że tematyka tej gry mnie oburza... no ale umówmy się ... chodząca

[ciach] owca ;/

Speedball 2 - zagram bo wygląda ciekawie,

Rozumiem, że młody wiek, okres dojrzewania, hormony buzują i wszystko Ci się z jednym kojarzy, ale bluzgów tu nie tolerujemy. Otrzymujesz ostrzeżenie za wulgaryzmy i radzę zapoznać się z regulaminem forum.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee.Coś złego się u was dzieje.Najpierw Bloodrayne 2 a teraz ta owca?Kurde.Niedługo na gazecie będzie pisało +18 z powodu gier które dajecie.Ale Speedball to już coś.Oglądałem film i czytałem u was recenzję więc wiem o co biega w grze.Pytanie tylko czy nie będzie za szybka dla mnie (jedyna gra w której potrafię naprawdę szybko reagować to CoD:UO - oczywiście w multi)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Svena to sądzę, że jest to coś w rodzaju Little Cars z przed kilku numerów, to tylko ciekawostka i grał będzie w to ten kto chcę. Jeżeli chodzi o Speedball no to całkiem nieźle się to prezentuje, co prawda oceny w sieci nie są za wysokie, ale może mi do gustu ta gra przypadnie. Patrząc jednak na to jakie gry na steamie są w tej samej cenie co wspomniany Speedball no to można odczuwać zawód. Na szczęście jeszcze dwa pełniaki do odgadnięcia, no i z reguły powinny być one lepsze niż już nam znane, także nic tylko czekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Svena to sądzę, że jest to coś w rodzaju Little Cars z przed kilku numerów

Nie, Sven jest o wiele wyzszej klasy.

Rozumie, nie mam zamiaru się w tej kwestii spierać z Tobą. Chodzi o to, że nie można traktować Svena ( przynajmniej w mojej opinii ) jako takie pełniaka, za które poniekąd Was rozliczamy krytykując, bądź chwaląc, to raczej ciekawostka coś nowego, podobnie jak to było w przypadku Little Cars, które daliście jako ciekawostkę a nie jako takie prawdziwego pełniaka. Przynajmniej taki mi się zdaję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudzić na Svena nie będę- jak ktoś nie chce niech nie odpala, ja pewnie zagram z ciekawości. Speedballa natomiast zobaczę na pewno. Nie grałem, ale gameplayach w necie wygląda zachęcająco. Ogólnie te dwa OK, czekam na trzeciego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie... i znów narzekanie, że CDA dało grę +18... Jak ktoś nie dorósł nie musi kupować CDA ani nawet instalować tej gry, więc o co chodzi? O to, bo trza się czegoś czepić... Kocham czytać te wasze posty moralizatorskie, przynajmniej jest się z czego pośmiać. Najpierw awantura o ocenzurowane cycki, teraz o to....

GHOST pytanie czy w speedball'a da się pograć pad vs klawiatura? Bo chyba nie zobaczyłeś mojego poprzedniego posta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eheheh! Sven ! Eheheh :) Wreszcie będzie można sie oderwać od FPS'ów. Miła odmiania, bo takto zawsze ta czerwona , brzydka krew:D Teraz zmienimy kolory na jaśniejsze:D Hah! Dobrego dżołka żescie walneli z tym Svenem :D A wiecie co? Ja bede inny i Speedbala nie spróbuje, tylko Svena obczaje...(...upsss....zapomniałem dodać że to dlatego że na Speedbala mam chyba za słabego PC :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że CDA stać by było na jakąś grę z ExtraKlasyki, w końcu kosztują one po 20 złotych. Ja strasznie cieszyłbym się np. z "Condemned", albo "Tony Hawk's American Wasteland", który przecież młody nie jest. Tak samo z "Jade Empire", niedawno sprzedawany był w Biedronce za 9,90zł;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że CDA stać by było na jakąś grę z ExtraKlasyki, w końcu kosztują one po 20 złotych. Ja strasznie cieszyłbym się np. z "Condemned", albo "Tony Hawk's American Wasteland", który przecież młody nie jest. Tak samo z "Jade Empire", niedawno sprzedawany był w Biedronce za 9,90zł;)

Kuzwa, 4345768798080 razy mowilismy, ze CENA SKLEPOWA NIE MA SPECJALNEGO PRZELOZENIA NA CENE LICENCJI czasem na polce staoja dwie gry za 20 zl a licencja na jedna z nich jest 5x drozsza.............................. :/ ale do niektorych widac nadal nie dociera, no. :sick:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagram w oba pełniaki, bo co mi szkodzi? Może być ciekawie. :) Oczywiście, że jest mi daleko od stanu "już nie mogę się doczekać!!!", ale na pewno nie będę się źle bawił. Ani przy Sven, ani przy SpeedBall.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... no szczerze powiedziawszy to nie wiem. Speedball może być ciekawy, warto sprawdzić. Sven- może zainstaluję, ale generalnie to gry w tym stylu mnie nie kręcą. Zobaczę, co będzie jutro( jaki pełniak) i będę czekał do wtorku.

PS

[...]Kupuje CDA ponieważ innej gazety o tak wysokim[...]
Eskel11, jakiej znowu gazety??

chciałem napisać gazety komputerowej traktując o grach i sprzęcie :)

Dzięki za zwrócenie mi uwagi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że CDA stać by było na jakąś grę z ExtraKlasyki, w końcu kosztują one po 20 złotych. Ja strasznie cieszyłbym się np. z "Condemned", albo "Tony Hawk's American Wasteland", który przecież młody nie jest. Tak samo z "Jade Empire", niedawno sprzedawany był w Biedronce za 9,90zł;)

Skoro kosztują tylko 20 zł. to zajdź do sklepu i sobie kup, a nie czekaj aż ci za free do pisma rzucą. Ja bym taki numer olał, bo każdą z ww. gier mam (a kupuje CDA głównie dla pełniaków, i co), właśnie dlatego że są tanie jak barszcz i prawie każdy gracz może sobie na nie pozwolić. O wiele lepiej dawać gry pokroju Advent Rising czy Psychonauts które to są prawie niedostępne legalnymi środkami w naszym kraju (jedynie wysyłki zagraniczne).

Nowy przeciek rozwiązany - Mage Knight: Apocalypse. Dla mnie bomba - przymierzałem się do zakupu tej gry od dawna, a tu taki prezent :smile:. No i kolejny RPG na cover. Dobrze że CDA będzie w kioskach już po najtrudniejszych z moich matur, bo w przeciwnym razie czarno widziałbym zdawanie :smile:

A jutro ostatni przeciek. Bardzo mnie ciekawi jakie będzie danie główne. Chętnie sam wziąłbym udział w zagadkach, gdyby nie to ze muszę skończyć prezentację na polski. Ale na bank wieczór zerknę co jest grane :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz kupować. Sam załóż sobie pismo i wydawaj te 20euro i inne tam tibie.

Grzegorz, sprawdz sobie tą jego odpowiedź, on żartował, ale to ukrył :P Małpiszon XD

A co do pełnych wersji...Svena się wypróbuje, przecież takiego hita nie można pominąć. :P

Speedball to raczej nie moje klimaty.

Mage Knighta tknę, ale to wszystko jak już skończy się szał maturalny XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...