Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Pytania do Huta

Polecane posty

Pozwolę sobie odpowiedzieć za huta - chyba hutowi chodziło o możliwość wygodnego "walnięcia się" np. na kanapę w trakcie gry na konsoli. A co do fps-ów na konsolach - jak się człowiek przyzwyczai to wymiata nieziemsko. Popatrz sobie na filmiki z MW2 po sieci na xklocku. Tyle z mojej strony. Wybacz hut ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do 'walnięcia się na kanapę' to masz rację - konsola wygrywa. Ale jeśli ja miałbym kupić sobie konsolę a wyrzucić PC-ta to właśnie przymus uczenia się grania na padzie i brak żadnej strategii/RTSa przesądziłby o niekupowaniu konsoli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Hucie ;)

Moje pytania:

1. Słyszałeś Noc EP łódzkiego duetu Gres&Snatch??? Jeśli tak to co o niej sądzisz??? Jeśli nie to łap link i napisz jakie masz o niej zdanie. Według mnie najlepsza epka na naszej scenie (zostałem już za to zdanie skarcony nie raz :happy: )

http://www.lodz.mm.pl/~gres/gres_snatch-noc_ep.rar

2. Jak według ciebie będzie wyglądała kondycja polskiego rapu w tym roku i w latach późniejszych po, co by nie mówić, małym przestoju po wielkim "bumie" i ruszeniu do przodu w ostatnim czasie czego przykładem może być 2009 rok.

3. Jak widzisz Wrocławskie podziemie? Jacy raperzy ruszają tam scenę? I czy znasz Jubego, młody, podziemny raper z Wrocławia? (Podkreślam że ja z Wrocławia nie jestem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem : posiadam PC i xboxa 360. I teraz takie gry jak np. GTA IV (+ dodatki), FlatOut Apokalipsa, Bully, czy inne które wystepuja na obu platformach mam zamiar kupić. I pytanie: kupic je na PC czy xboxa? Postawic np. w GTA IV na lepszą grafikę i gorsze sterowanie czy w samochodówkach na lepsze sterowanie? Chociaż do PC-ta ponoć można dokupić pad od x360. Liczy sie rowniez dla mnie lokalizacja a gry na konsole w Polsce sa rzadko lokalizowane. Dodatki do GTA IV wyjda na PC i moze za rok znowu zostanie zlokalizowane, a na konsole nie mam co liczyc. I w takim wypadku na jaką platforme mam kupic daną grę? Nie mam pojecia.... Co ty bys zrobil?;p Pad do Pc moge dokupić a grafika na konsoli lepsza juz nie bedzie i raczej zlokalizowana gra tez nie... Jest jeszcze kwestia duzego monitora...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hut takie pytanko bardziej osobiste, ale chciałbym wiedzieć czy ty się nazywasz Tymon Smektała???? Z góry dzięki za odp.

Tak.

Nie dałoby się wznowić Clicka? :-)

Wiem, debilne.

Czy nie ciągnie Cię do innych muzycznych gatunków niż hh i rap?

Gyros "kurczakowy" czy wieprzowy?

Przy recenzowaniu jakiej gry byłeś najbliższy wystawienia dyszki?

To tyle na dziś ;-)

1) Dać by się dało, na pewno.

2) Nie potrafię śpiewać.

3) Kurczakowy, tylko.

4) BioShock

Siema z tym jajkiem to dałeś czadu :laugh:

Były jakieś duble czy udało ci się rozbić za pierwszym razem :P?

Za pierwszym ;-)

Którą z tych gier byś kupił (pierwszą): Battlefield: BC2, God of War 3 czy Just Cause 2? Na PS3

Bardzo trudny wybór, każda jest inna. Pierwszy instynkt: Battlefield: Bad Company 2. Ale najchętniej zebrałbym na wszystkie.

Wróci Click! kiedyś czy nie? Fajne pismo to było... :rolleyes:

Nie zależy to ode mnie. A było fajne, fakt :-)

Ile jajek rozbiłeś sobie na głowie w całym swoim życiu?

Jedno.

Hmm Skoro Cd-Action będzie dawać wiecej recek gier konsolowych i handheldowych,a Pokemony nie są Ci obce,to napiszesz recenzje Pokemon Soul Silver/Gold Heart??

Wątpię. Dla naszych czytelników (w całej ich szerokości) to raczej mało ciekawe produkcje, a tworzenie magazynu to również ciągły wybór - o czym napisać a o czym nie

Słyszałeś może płytę Molesta i Kumple? Według mnie najlepsza płyta molesty.

Planujesz wydać coś nowego, a jeśli nie to moźe na jakiś feat. będzie cie można usłyszeć?

Słyszałem. Wporzo ;-) Aczkolwiek ja jestem za stary na to, by jakakolwiek płyta Molesty mogłaby mi się podobać bardziej niż pierwsza.

Coś tam się dzieje, ale bardzo powoli.

W swoim artykule ,,Krótki artykuł o miłości" napisałeś o 'nieposkromionej skłonności Słowian do alternatywnych źródeł zaopatrywanie się w nowe gry'. Jak nietrudno się domyślić chodziło Ci o piractwo. Oczywiście coś w tym jest, że w krajach takich jak Polska piractwo na PC jest dość duże. Ale przecież sam doskonale wiesz, że z konsolami jest podobnie - przerabianie, które nagminnie się szerzy. Nie jest jednak tak, że Polak = pirat. Wśród moich kolegów niewielu piraci. Wolimy mieć na półce pudełko z grą niż tylko ikonę na pulpicie. ;)

Druga sprawa to Twoje stwierdzenie, 'że na Xboksie 360 czy PlayStation 3 gra się wygodniej' - polemizowałbym. Wydaje mi się, że bardziej komfortowo gra się na PC - zawsze można sobie podłączyć pada lub komputer do telewizora (jeśli ma się dość mocną konfigurację to wrażenie z gry na TV są świetne ;)). Mocną stroną PC jest też mała, niepozorna myszka. Na padzie niezbyt wygodnie gra się w FPS-y a o strategiach nie wspomnę. Szkoda tylko, że coraz częściej producenci gier przesuwają premiery swoich dzieł na PC lub w ogóle ich nie wydają na tę platformę i graczy PC-towych omijają świetne produkcje (Uncharted 2, Gears of War 2, Forza Motorsport 3).

Chodziło mi raczej o miejsce tego grania, pozycję jaką się przyjmuje itd. Podłączenie komputera do telewizora (dobrego, dużego, itd.) to w większości przypadków operacja - trzeba go wziąć do salonu, podłączyć, itd. Ale tak naprawdę - jakie to ma znaczenie? Każdy gra jak lubi - byle grał :-)

Słuchałeś może tego : http://www.youtube.com/watch?v=E2YkEulZ0Rc...player_embedded

Uwielbiam ten kawałek :D

Słuchałem, ale najbardziej wolę jego "The Truth".

Witaj Hucie ;)

Moje pytania:

1. Słyszałeś Noc EP łódzkiego duetu Gres&Snatch??? Jeśli tak to co o niej sądzisz??? Jeśli nie to łap link i napisz jakie masz o niej zdanie. Według mnie najlepsza epka na naszej scenie (zostałem już za to zdanie skarcony nie raz :happy: )

http://www.lodz.mm.pl/~gres/gres_snatch-noc_ep.rar

2. Jak według ciebie będzie wyglądała kondycja polskiego rapu w tym roku i w latach późniejszych po, co by nie mówić, małym przestoju po wielkim "bumie" i ruszeniu do przodu w ostatnim czasie czego przykładem może być 2009 rok.

3. Jak widzisz Wrocławskie podziemie? Jacy raperzy ruszają tam scenę? I czy znasz Jubego, młody, podziemny raper z Wrocławia? (Podkreślam że ja z Wrocławia nie jestem)

1. Ściągam.

2. W Polsce może nie, ale na świecie 2009 był zaskakująco ciekawy. Kondycja? Nie spodziewam się niczego przełomowego - dalsza, naturalna i zawsze nieunikniona, akceptacja niegdyś niszowego zjawiska w szerokiej świadomości. Kilka dobrych płyt - choć czyich to nie wiem, naprawdę ;-) - trochę średnich, sporo żadnych.

3. Ze względu na dużo obowiązków nie śledzę pilnie podziemia, ze względu na wiek trudno mi znaleźć tam coś, co będzie dla mnie świeże - bo nie oszukujmy się, podziemna płytka z 1999, 2003, 2007 i 2010 roku zasadniczo mówi o tym samym. Jubego nie znam, postaram się sprawdzić.

Znasz nowy mixtape 3ody Kru?

Bardzo ciekawe klimaty :]

Znam, znam. Naprawdę parchastyczne ;-)

Mam pytanko czy żeby grać na xboxie trzeba miec telewizor LCD lub plazmę czy wystarczy taki z "dupą".Bo nie wiem czy jak kupie konsole to nie bede musial nowego TV kupować :D

Aaaa i czy oglądałeś film kac vegas??

1. Będziesz musiał. Można grać na takim z dupą, ale wrażenie będzie niewiele lepsze, niż jakbyś grał na PlayStation 2...

2. Oglądałem.

Witam, napisalem juz do Enkiego ale chce sie upewnic, poniewaz slyszalem ,ze ty sie tym zajmujesz. Wygralem gre Colin McRae:DiRT2 w konkursie z 12/2009 kiedy powinienem spodziewac sie dostarczenia?

Powinieneś już dostać dawno temu. Daj znać na PW jaki adres wysyłki podawałeś.

1.Jaka jest twoja ulubiona bohaterka:

a ) gry

b ) książki

c ) filmu

2.Jaki jest twój ulubiony bohater

a ) gry

b ) książki

c ) filmu

Jeśli będziesz w nastroju odpowiedź uzasadnij:)

1.

a) Elaine Threepwood

B) nie mam ulubionej

c) Lulu z Human Traffic

2.

a) Dziś? Big Daddy z BioShocka

B) Bohater książki "Kronika Ptaka Nakręcacza" Haruki Murakamiego

c) Jip z Human Traffic

Nastrój mam, ale czasu - nie ;-(

Kazali mi Cię męczyć, więc pytam - co z tymi paczkami za najlepsze gry 2009? :)

Już wiesz, pechowcu ;-)

Masz PSP? Jeśli tak, to jakie gry na niego polecasz?

Mam. Polecam: God of War i Patapon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ściągam.

2. W Polsce może nie, ale na świecie 2009 był zaskakująco ciekawy. Kondycja? Nie spodziewam się niczego przełomowego - dalsza, naturalna i zawsze nieunikniona, akceptacja niegdyś niszowego zjawiska w szerokiej świadomości. Kilka dobrych płyt - choć czyich to nie wiem, naprawdę ;-) - trochę średnich, sporo żadnych.

3. Ze względu na dużo obowiązków nie śledzę pilnie podziemia, ze względu na wiek trudno mi znaleźć tam coś, co będzie dla mnie świeże - bo nie oszukujmy się, podziemna płytka z 1999, 2003, 2007 i 2010 roku zasadniczo mówi o tym samym. Jubego nie znam, postaram się sprawdzić.

Co do Noc EP to jest dla mnie najlepsza płytka konceptualna jaką ja słyszałem. Największa wada to jej długość ale nadrabia to treścią, ciekawą warstwą muzyczną a przede wszystkim mocnym (chociaż momentami przerysowanym) flow Gresa jednak to tylko dodaje jej klimatu. Jak przesłuchasz to daj znać :wink:

Jeśli chodzi o Polskę w zeszłym roku to najbardziej wbiły mi się w pamięć debiut Teta, którego niesłusznie zaczęto krytykować za to, że zrobił "zamulacza" a ludzie się zawiedli tylko dlatego bo nie brzmi tak jak wcześniej. Debiut roku wg mnie. Oczywiście też Adam wydał OCB gdzie przekracza jako producent granice kraju :happy: A za granicą to moim Nr. 1 jest Grand Puba ze swoim RetroActive. Dla mnie to on był pogromcą Jaya, Rakima i reszty, która mimo dobrych płyt nie sprostała oczekiwaniom większości. Wielkiego, komercyjnego, sukcesu nie odniosła. Pewnie ją słyszałeś. Jeśli tak to jakie wrażenia? :smile:

Co do podziemia to jeśli ktoś kopie (tak jak ja i to jest teraz głównie moja muzyczna pożywka :laugh: ) w czeluściach internetu to może znaleźć projekty, które na mainstreamowym podwórku nie miały by prawa bytu a oryginalnością zaginają nie jednego wyjadacza ale jak pisałeś, obowiązki a za nimi brak czasu nie pozwala na poszukiwania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś pierwszą konsolę Playstation w domu?:)

Jesli tak to w jakie gry się zagrywałeś? osobiścię ukochiwałem Tekkena 3.;)

Pytanie number 2.

Najbardziej "wykozaczon, superasty, niezmiernie zabójczy" bohater w historii gier to...... ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu ja :tongue:

Znasz moze ekipe Wice Wersa? Są z Wrocławia i zdaje się że chyba pochodzicie z podobnych okolic bo w twoich i ich trackach pojawia się 71.

to jest ich najnowszy utwór

Swoją drogą to 71 to osiedle jakieś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to może "trochę" nie na temat, ale...

Zarejestrowałem się na projektassasin i podałem wasz kod. Sprawdziłem 3 razy( jak każdy kod, który wklepuję) i po zarejestrowaniu wyszła mi postać z 0pkt. Czy może wiesz co może być przyczyną tego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie.Masz może jakiś numer kontaktowy do Techlandu? Razem z graczami CoJ'a chcemy napisać maila, zadzwonić i się zapytać czy to (http://www.thk-clan.com/forums/viewtopic.php?id=183) będzie legalne.Ten "patch" mógłby pomóc wielu osobom ze słabym netem.Jeżeli nie, sami się postaramy o tego patcha w coju niaah :)

Mam również 2 pytanie.Otóż czy ci "cheaterzy" na projekcie naprawdę dostaną nagrodę i koszulki za 1,2,3 miejsce na dzień :(?Wiesz jeżeli nic z tym nie zrobią to za chwile mnie ch^^*ra weźmie i sam się zabiore za proxy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem ci zadać kilka pytań odnośnie hip hopu, a mianowicie:

1. Co sądzisz o obecnej sytuacji polskiej sceny hh, kto wg. ciebie jest obecnie najlepszy na scenie (oczywiście oprócz ciebie xD)?

2. Co sądzisz o tych wszystkich beefach?

3 I najważnijsze: Kiedy nowa płyta i kto będzie na niej odpowiedzialny za warstwę muzyczną i jacy będą goście (jeżeli wogóle będą)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...