Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Pytania do Huta

Polecane posty

Wesołych świąt

Tak poza tym chciałbym zauważyć że na waszej stronie (nie na forum) pojawiła się dość "ciekawa" reklama.

Mianowicie usługi matrymonialne.

Na stronie dla graczy???

Do tego w większości niepełnoletnich (nawet poniżej lat 12 się trafiają)

Chyba nie o to chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem kogo powinienem sie o to zapytac biiore wiec pierwszego z listy:) Mam takie pytanie. Potrzebuje kompozycje pulpitu z gry pizza syndicate. prawdopodobnie bylo to w ktoryms z numerow cd action w BONUSACH. widzialem to kiedys u kolegi i mowil ze ma to z cd action z bonusow. Czy jest to jakos dostępne ? Chodzi tu o ikony i kursor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hut, mam pytanie. W CDA 12/09 zamieszczona jest twoja recenzja gry Torchlight. Podobnie jak tobie nie przeszkadzają mi wszystkie kolorki i inne rzeczy, które dla innych są prowymiotne, więc zainteresowała mnie ta gra. W tabeli gdzie podawane są w CDA wymagania, wydawcy itp. podana została cena gry, jednak kiedy przeszukałem popularne polskie sklepy internetowe nie znalazłem nigdzie gry Torchlight do kupienia, w Empiku facet z działu gier nie wiedział nawet o co chodzi i spławił mnie chcąc jak najszybciej wrócić do gry w pasjansa, natomiast w Mediamarkt gościu powiedział mi, że gra wyjdzie w Polsce dopiero za 3 miesiące. To w końcu Torchlight wyszedł już w Polsce w pełnej wersjii czy nie?? :sad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Hut. Byłeś na PGA i pewnie też obejrzałeś 12 min. gameplay Mass Effect 2. Chciałem się dowiedzieć jakie masz oczekiwania co do tej gry. W "Grach na które czekam" nie wytypowałeś tej gry ale nie mniej chciałem się dowiedzieć jakie masz nadzieję z nią związane. Dzięki z góry za odpowiedź. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma? A wystarczyło przeczytać komentarze. :) Black Shark (mówie o angielskiej oczywiście), Rise of Flight, ArmA II. Tu masz trzy porządne simy, wydane w tym roku. A w BoP grałem... niestety.

O Black Shark rozmawialiśmy, ale tak naprawdę gra w wersji rosyjskiej była już dostępna wcześniej, poza tym, tak jak Rise of Flight, nie jest dostępna w Polsce. ArmA II to jednak inny gatunek, a jeśli grałeś w BoP i piszesz niestety... to chyba nie grałeś w BoP. Na poziomie "realistycznym"?

Słyszałeś już dwie nowe odpowiedzi TDF'a?

Oto linki:

i

Co o nich sądzisz?

Słyszałem, tak samo jak całe A2/H24N2. Te "single" raczej słabe, natomiast cały mikstejp bardzo dobry.

Lubisz czy nie takie piosenki trochę prześmiewające HH? (posłuchaj
a zrozumiesz o co mi chodzi :wink: )

Polskie mało, bo nigdy do końca nie wiadomo, czy to na poważnie, czy żarty. Lubię natomiast zagraniczne, bo tam ta granica jest wyraźniejsza, ale ogólnie - takie dowcipy są fajne na raz. Więc trudno ich słuchać na okrągło.

Jakie według ciebie płyty (hip hop) tego roku są najlepsze?

Prosiłbym ciebie o wymienienie 5 płyt "the best" z Polski i zagranicy.

Zachodnie:

Izza Kizza - "The Wizard of Iz", Kid Cudi - "Man on the Moon", Wale - "Attention Deficit", Jay-Z - "Blueprint 3", Rakewon - "Only Built 4 Cuban Linx II"

Polskie:

Warszafski Deszcz-"Powrócifszy", Tede-"A2/H24N2", Ten Typ Mas - "Zamach na przeciętność". Nic więcej mnie nie poruszyło.

Whoa, Hut jednak żyje ;)

Oglądałeś może film "Notorious" czyli biografię Biggiego?

Jeszcze nie. Warto?

Czy głosujesz w WWWeekendowych konkursach?

Zawsze :)

Witaj, Hut

Będziesz za rok na PGA? Jeżeli ta poćwicz trochę aktorstwo, scena z porwaniem kiepsko ci wyszła.

Mam do ciebie proźbę, zebys to ty recenzował wszystkie FPS-y, bo robisz to najlepiej z redaktorów.

Scena z porwaniem została ustalona chwilę przed sceną z porwaniem. Robiłem co mogłem ;-)

Co do FPS-ów - no nie wiem, nie tylko ja się znam na tym gatunku ;-)

Cześć mam pytanko jesteś konsolowcem czy bardziej grasz na kompach??

Jestem graczem. A ty?

Masz już 100% uderzeń we wszystkich mixach na Expert w DJ Hero? :)

Niestety spieprz... mi się gramofon ;-(

Te wyścigi motocyklowe z elementami bijatyki to był Road Rash(w którymś tekście błąd - Rush zamiast Rash). Świetna giera :D

Nie wiem, w którym, ale jeśli był to był. Przepraszam(y).

Wesołych świąt

Tak poza tym chciałbym zauważyć że na waszej stronie (nie na forum) pojawiła się dość "ciekawa" reklama.

Mianowicie usługi matrymonialne.

Na stronie dla graczy???

Do tego w większości niepełnoletnich (nawet poniżej lat 12 się trafiają)

Chyba nie o to chodzi.

Oczywiście, że nie o to. Staramy się ograniczyć takie reklamy, ale nie do końca zależy to od redakcji. Mam nadzieję, że po nowym roku sprawa zostanie załatwiona.

Oglądałeś 8. Milę? Co sądzisz?

Fajny film, co można o nim więcej sądzić?

Mam ps2 i zastanawiam się co sobie kupić manhunt 2, star wars: the force unleashed, wolverina czy nfs undecover.Co radzisz?

Na PS2 nie grałem w żadną z nich. Strzelałbym w Star Wars: The Force Unleashed, Undercover jest na pewno fatalny, manhunt 2 niewiele lepszy, Wolverine jest fajny na X360/Ps3/PC, boję się, że wersja PS2 może być jej marnym cieniem.

Siemano Hut, jestem ciekaw czy czekasz na nowe płyty Roszji i Jota oraz czy znasz SumęStyli. Ich płytkę (moim zdaniem najlepszy album od dawna jaki miałem okazję słuchać) jest do pobrania za darmo na stronie www.sumastyli.org

SumaStyli się ściąga. A na płyty oczywiście czekam, tym bardziej, że tę Roszji słyszałem w dużej części i jest świetna.

Zwykle słuchasz nowości hip hopowych czy wolisz jakieś klasyki? I przede wszystkim polski czy zagraniczny? :smile:

Głównie zagraniczny, a słucham i nowości i klasyki. Chociaż współczesny rap rzadko kiedy czymś mnie zaskakuje.

Dlaczego obok recenzji gry "Symulator Farmy"(ocena 3) jest reklama Najlepsze gry 2009 roku...

jest nagroda "Symulator Farmy", gry tak słabo ocenionej? Kto wybierał tą nagrodę?

To ciekawy tytuł dla pasjonatów rolnictwa, oficjalne POLSKIE forum tej gry ma kilkadziesiąt tysięcy użytkowników. Z naszego punktu widzenia - typowych graczy - to kiepska pozycja, ale są ludzie, dla których to atrakcyjna rzecz.

Hut, mam pytanie. W CDA 12/09 zamieszczona jest twoja recenzja gry Torchlight. Podobnie jak tobie nie przeszkadzają mi wszystkie kolorki i inne rzeczy, które dla innych są prowymiotne, więc zainteresowała mnie ta gra. W tabeli gdzie podawane są w CDA wymagania, wydawcy itp. podana została cena gry, jednak kiedy przeszukałem popularne polskie sklepy internetowe nie znalazłem nigdzie gry Torchlight do kupienia, w Empiku facet z działu gier nie wiedział nawet o co chodzi i spławił mnie chcąc jak najszybciej wrócić do gry w pasjansa, natomiast w Mediamarkt gościu powiedział mi, że gra wyjdzie w Polsce dopiero za 3 miesiące. To w końcu Torchlight wyszedł już w Polsce w pełnej wersjii czy nie?? :sad:

Powinna być tam cena w euro, bo grę trzeba kupić na Steamie. W pudełku jeszcze w Polsce nie wyszła, jeśli nie chcesz jej brać przez Internet, musisz poczekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Wings of Prey (demo) i jestem zawiedziony. Samoloty są "zrobione" tak nierealistycznie, że szkoda gadać. Te które powinny mieć ogromne zapasy mocy ledwo się wznoszą, a te które powinny być mułowate latają jak odrzutowce. Ta gra nie trzyma się kupy, ale jako wprowadzenie do czegoś poważniejszego może kogoś zainteresować. Bo z realizmem ma niewiele wspólnego niestety. :( No i racja - na padzie na pewno ciężko się gra, bo ma za mało osi do sterowania i gałki mają żenującą precyzje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Hut. Byłeś na PGA i pewnie też obejrzałeś 12 min. gameplay Mass Effect 2. Chciałem się dowiedzieć jakie masz oczekiwania co do tej gry. W "Grach na które czekam" nie wytypowałeś tej gry ale nie mniej chciałem się dowiedzieć jakie masz nadzieję z nią związane. Dzięki z góry za odpowiedź. Pozdrawiam.

Nie wymieniłem jej, bo już wszyscy o niej pisali wcześniej. Poza tym wiem, że będzie dobra i jakoś tak nie czekam na nią z niecierpliwością - wyjdzie, zagram, będę zadowolony ;-) Natomiast te, które wymieniłem - na nie czekam z niecierpliwością, bo jestem też ciekaw, jakie się okażą.

Grałem w Wings of Prey (demo) i jestem zawiedziony. Samoloty są "zrobione" tak nierealistycznie, że szkoda gadać. Te które powinny mieć ogromne zapasy mocy ledwo się wznoszą, a te które powinny być mułowate latają jak odrzutowce. Ta gra nie trzyma się kupy, ale jako wprowadzenie do czegoś poważniejszego może kogoś zainteresować. Bo z realizmem ma niewiele wspólnego niestety. :( No i racja - na padzie na pewno ciężko się gra, bo ma za mało osi do sterowania i gałki mają żenującą precyzje.

Zaraz, ja mówię o Il-2 Sturmovik: Birds of Prey. Nie wiem też czy w demie są dostępne wszystkie poziomy symulacji, natomiast jedyny minus to właśnie gałki pada, jednak nie-symulatorowego kontrolera.

Powiedz mi co sądzisz o serri Tekken na PS2.Według mnie bardzo fajna.

Według mnie też. Ale to tak, jakby powiedzieć, że czarny to ciemny kolor. To wszyscy wiedzą ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wiem, że to nie jest odpowiedni wątek, ale mimo wszystko nie wydaje mi się, abym robił coś złego pisząc tutaj.

Hut, jako, że jesteś autorem newsa "WWWeekendowy konkurs #36: "Św. Mikołaj lubi gry - wyniki" mam pewne pytanie.

Jestem jednym ze zwycięzców w konkursie i nie rozumiem jednej rzeczy.

Piszesz, że:

Zwycięzców prosimy o przesłanie danych niezbędnych do wysyłki nagród na adres konkurscda@cdaction.pl.

Natomiast w poprzednich newsach o tym konkursie była mowa:

Po zakończeniu konkursu zwycięzcy otrzymają promocyjny kod, za pomocą którego będą mogli dodać do swojego koszyka dziesięć wybranych tam gier w cenie 0 zł, wybrać opcję darmowej dostawy i czekać na przesyłkę - jak zawsze w ofercie WirtualnegoPunktu zajmie ona nie więcej, niż 48 godzin od złożenia zamówienia.

Także nie rozumiem po co w mailu mamy podawać swój adres. Poza tym co z dobrowolnym wyborem gier? Napisałem zresztą zapytanie na podaną skrzynkę, ale nie otrzymałem odpowiedzi.

Proszę o wyjaśnienie sytuacji,

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...