Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Pytania do Huta

Polecane posty

A ja chciałbym donieść ci o jedej fajnej gierce ;). Chodzi mi o Wings of Prey jest to ulepszona konwersja z konsol gry IŁ2 Sturmovik Birds of prey, która zebrała bardzo dobre oceny. Możesz napisać o niej newsa ? naprawdę gra warta takiego newsa. Pozdrawiam

Ps. ukazało się demko tej gry

http://yuplay.com/story.php?title=Wings-Prey--demo-version

A tutaj gameplay:

Grafika oszłamia :)

Recenzujemy już tę grę. Rzeczywiście jest fajna ;)

Naprawdę lubisz Simsy, czy tylko udajesz?

Naprawdę, choć zapewne są tacy, którzy lubią je bardziej. Czemu miałbym udawać?

Żeby wyjśc na tzw. magazynową przyzwoitkę. Gdyby w redakcji nikt nie lubił Simsów, miałyby u was ciężko.

Z przymrużeniem oka - to byłby problem nie nasz, tylko Simsów ;-)

A na poważnie - kiedy zajmujesz się pewną dziedziną zawodowo, musisz znać wszystkie jej aspekty, niezależnie od tego, czy je lubisz czy nie, czy się z nimi zgadzasz czy wręcz przeciwnie. Więc nawet gdyby mnie nie było recenzje Simsów byłyby w CD-Action profesjonalne.

A poza tym - uważam, że ludzie, którzy krytykują Simsy nie grali w nie, nie wykraczają poza bardzo pobieżne poznanie tych gier. Uważam, że pod wieloma względami to najbardziej złożone gry na rynku.

Przeglądałem tipsomaniak o konsolkach 9/2009 i zauważyłem że napisałeś wszystkie opisy gier na ndsa.Zdziwił mnie brak Pokemonów na tej liście i tu moje pytanie,zdarzyło ci sie kiedyś w nie grać? Jeśli tak to co o nich sądzisz?

Tak, grałem w Pokemony. To bardzo ważna gra DS-owa, ale uznaliśmy, że nie będziemy o niej pisać - choć to naprawdę fajne i zaskakująco głębokie "lekkie gry RPG", czytelnikom kojarzą się zbyt jednoznacznie-dziecinnie i chyba nigdy nie przekonają do siebie hardkorów ;-)

Skoro poleciles mi ostatnio dobra ksiazke-"Pyl" Johna fantego, to mozesz polecic cos w klimatach lat 30 w USA? Wiesz prohibicja,dym w lokalach,jazz:))

Lubiłem bardzo tego typu ksiązki Vernona Sullivana, czyli alter ego francuskiego pisarza Borisa Viana. Myślę, że trafią w klimat, jakiego szukasz. Nie wiem czemu przyszedł mi też do głowy inny tytuł, który nie dzieje się w USA w latach 30-tych, ale jakoś mi się skojarzył z twoim pytaniem - "Nie zawsze musi być kawior", autor to bodaj Simmel (??). Pamiętam, że kiedyś przeczytałem tę książkę trzy razy pod rząd - wspominam ją jako świetną "awanturniczą" opowieść z czasów II wojny światowej, zupełnie inną, niż typowa literatura o tym okresie.

Jakie gry na DS'a polecasz?

Wszystkie dobre ;-) Moja ulubiona gra na DS-a to New Super Mario Bros, ale bardzo fajne są na tę konsolkę także RPG-i - serie Final Fantasy, Dragon Quest, Chrono Trigger, w tym roku wyjdzie Golden Sun. Graczom z PC-towymi korzeniami polecam obie części Etrian Oddyssey - jak się przymknie jedno oko, to prawie są to "duchowi spadkobiercy" Eye of the Beholder. Ciekawa jest też podobno inna gra tego typu, Dark Spire, ale nie miałem okazji jej testować. No i oczywiście GTA: Chinatown Wars.

Ile czasu spędzasz na graniu "dla przyjemności" na konsolach, a ile na PC ???

Myślę, że po połowie, ale jak już wiele razy pisałem - jeśli mam do wyboru tę samą grę na PC i na konsoli, wolę w nią grać na konsoli. Mam wygodniejszą sofę niż krzesło ;-)

Witaj Hucie.

Po Twoim nicku w newsie wnioskuję, że zajmujesz się tym plebiscytem na grę roku więc do Ciebie właśnie kieruję pytanie:

W wynikach znalazłem swój nick wśród szczęśliwców, którzy wylosowali CoJ:WK. Kłopot w tym, że tę samą grą wygrałem jakieś pół roku wcześniej w waszym konkursie WWWeekendowym :laugh:. Ty się pojawia moje pytanie, czy nie można by tego zamienić? :rolleyes:

Hejka,

Zmienić to się nie da, niestety. Mogę przeszukać nasze redakcyjne, przetrzebione niestety przez wwwweekendowe konkursy zapasy, może coś tam się znajdzie. Napisz mi na PW listę gier i gatunków, które cię interesują, zobaczę co da się zrobić.

Pytasz sie co sie dzieje z Tetem. Juz Ci mowie. Wydal z Tortem 2 mixtape'y , LP "Dwuznacznie , Reprezentowal Polske na Kempie , Byl Jury na WBW , i koncertuje. Malo?

Nigdy nie pisałem, że robi mało - po prostu ja o kilku z tych rzeczy nie wiem ;-) Dobrze dla chłopaka!

może zacznę od prostego pytania.Jaką konsolę lubisz najbardziej z wymienionych tu prze ze mnie (PS3,PSP,XBoX360 czy blaszaki)?

Najwięcej gram na Xboksie, bo odpowiada mi pad tej konsoli i kilka rozwiązań np. Xbox Live. Choć uważam, że Microsoft gra nieczysto sprzedając konsolę taniej, ale usuwając z niej wiele "next-genowych"funkcji, jak np. wi-fi, czy możliwość ładowania bezprzewodowego pada podczas gry, które w PS3 są w "standardzie". PSP to niestety moja największa zawiedziona miłość - ta konsola powinna "rządzić", tymczasem fajniej gra mi się na dużo słabszym DS-ie. Blaszaki to nie konsole, a pytasz o to, jaką konsolę lubię najbardziej.

A poza tym dziwny wydaje mi się koncept "lubienia konsoli". To kawałek plastiki i kabelków, platforma do lepszych lub gorszych gier ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste pytanka:

- Chodzi o Twój (nadal uważam, że tam królujesz) dział ,,Magazyn prawie kulturalny" od kilku miesięcy go nie widuje i zaczynam się bać czy to już jest koniec?

- Lubisz film Happy Feet: tupot małych stóp ( jak dla mnie niezły przedstawiciel gatunku zwanego prze zemnie ,,Shrekowate")?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj kupiłem O.C.B. i muszę przyznać, że to najlepsza płyta roku. Rewelacyjnie dopasowana tematyka , cuty , bity miażdża a skrecze też są na najwyższym poziomie.

Hut czy czekasz na nową płytę ostrego "Tylko dla dorosłych"?

- wypowiedź Ostrego. Ja coś czuje, że to będzie coś naprawdę rewelacyjnego.

Nagrajcie coś razem xD

EDIT:

Jest juz singiel. Bez teledysku ale mamy to

co sadisz? jak dla mnie [beeep]ioza ;d
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz sie ogarnolem ;p Pytania zadalem debilne ale wczoraj taki dzien mialem. Wiec moze inaczej spytam , jakie sa twoje ulubione plyty Polskiego rapu?

Już było, cofnij się do wcześniejszych stron wątku. W skrócie - N.A.S., Born Juices i Banita.

Proste pytanka:

- Chodzi o Twój (nadal uważam, że tam królujesz) dział ,,Magazyn prawie kulturalny" od kilku miesięcy go nie widuje i zaczynam się bać czy to już jest koniec?

- Lubisz film Happy Feet: tupot małych stóp ( jak dla mnie niezły przedstawiciel gatunku zwanego prze zemnie ,,Shrekowate")?

1) To już koniec.

2) Widziałem, sympatyczny. Ale nie jest na mojej liście "filmów, które lubię"

Słuchałeś tych wszystkich kawałków Ostrego z amerykańskimi wykonawcami ? Dopiero niedawno nabyłem O.C.B a tam Evidence, Cadillac Dale, Beneficence, Toare.

Gość przecież nie jeździ do stanów a ma takie koneksje z jednymi z czołówki.

Talent przekracza granice, a wiele lat ciężkiej pracy pozwoliły mu wyrobić sobie taką pozycję. O.S.T.R. to fenomen pod każdym względem.

Ja dzisiaj kupiłem O.C.B. i muszę przyznać, że to najlepsza płyta roku. Rewelacyjnie dopasowana tematyka , cuty , bity miażdża a skrecze też są na najwyższym poziomie.

Hut czy czekasz na nową płytę ostrego "Tylko dla dorosłych"?

- wypowiedź Ostrego. Ja coś czuje, że to będzie coś naprawdę rewelacyjnego.

Nagrajcie coś razem xD

EDIT:

Jest juz singiel. Bez teledysku ale mamy to

co sadisz? jak dla mnie [beeep]ioza ;d

Ciekawią mnie zapowiedzi "płyty pisanej do scenariusza", może wreszcie będzie to album, na którym kolejne utwory rzeczywiście różnią się od siebie. Jeśli tak będzie, to będzie najlepsza płyta Ostrego.

czy ciągle grasz w simsy 3

Tak, ciągle gram.

Dlaczego mnie dalej nie dodałeś na ps3? Damians13.... :D

Bo nie wiedziałem kto to. Na Xboksie łatwiej, zawsze można coś do zaproszenia dopisać.

Lubisz sos czosnkowy? I czy grasz w cs?

Sos - tylko na gyrosie. CS - nie.

Na tej stronie ktoś( na pewno bez waszego pozwolenia) wrzuca skany z CDA

http://www.gwiezdne-wojny.pl/b.php?nr=422715

http://www.gwiezdne-wojny.pl/b.php?nr=414163

Działamy.

Zaciekawiła mnie Twoja recenzja Zombie Driver. A włąściwie to jej ostatnie zdanie :D Zastanawiam się, jak je traktować - niezobowiązującą obietnicę, że się "postaracie", perfidną zmyłkę, a może niezamierzony przeciek? ;)

Niezobowiązująca obietnica, że się postaramy. Staramy się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swoim artykule ,,Krótki artykuł o miłości" napisałeś o 'nieposkromionej skłonności Słowian do alternatywnych źródeł zaopatrywanie się w nowe gry'. Jak nietrudno się domyślić chodziło Ci o piractwo. Oczywiście coś w tym jest, że w krajach takich jak Polska piractwo na PC jest dość duże. Ale przecież sam doskonale wiesz, że z konsolami jest podobnie - przerabianie, które nagminnie się szerzy. Nie jest jednak tak, że Polak = pirat. Wśród moich kolegów niewielu piraci. Wolimy mieć na półce pudełko z grą niż tylko ikonę na pulpicie. ;)

Druga sprawa to Twoje stwierdzenie, 'że na Xboksie 360 czy PlayStation 3 gra się wygodniej' - polemizowałbym. Wydaje mi się, że bardziej komfortowo gra się na PC - zawsze można sobie podłączyć pada lub komputer do telewizora (jeśli ma się dość mocną konfigurację to wrażenie z gry na TV są świetne ;)). Mocną stroną PC jest też mała, niepozorna myszka. Na padzie niezbyt wygodnie gra się w FPS-y a o strategiach nie wspomnę. Szkoda tylko, że coraz częściej producenci gier przesuwają premiery swoich dzieł na PC lub w ogóle ich nie wydają na tę platformę i graczy PC-towych omijają świetne produkcje (Uncharted 2, Gears of War 2, Forza Motorsport 3).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...