Skocz do zawartości

Dragon Age (seria)


Polecane posty

Ale jest tak tylko z cyfrową wersją ? Mam nadzieję, że w pudełkowej bedzie wszystko OK, nie chce mi sie reklamować czegoś, na co czekłem rok...

Tak , w wersji pudełkowej wszystkie kody są w środku więc nie powinno byc problemu. Ewentualnie mogą nie działać albo najpierw działać a po restarcie gry już nie;) Różne ludzie z nimi problemy mają. Kody do cyfrowej deluxe maja przyjść mailem podobno w czasie do 48h. Przecież to są jakieś jaja... Zwłaszcza że w stanach gdzie niektórzy ludzie mają już możliwość gry od 30.10 ciągle jakoś gołąbek pocztowy do nich nie zawitał... Taaa... zamów przed premiera graj wcześniej od innych - pierwszy i ostatni raz się dałem nabrać EA.

Pzdr...

k_T

Edytowano przez komandor_Tarkin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odszczekuję pokornie - na gram.pl zmieniły się dane apropos wysyłki i gra poszła jednak wczoraj - dziś po południu będzie according to UPS. Dziś wieczorem ostatni klient wyleci po 5 minutach, a jutro do pracy pójdę więc z przekrwionymi oczami. Ha! Na pohybel blight!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest tak tylko z cyfrową wersją ? Mam nadzieję, że w pudełkowej bedzie wszystko OK, nie chce mi sie reklamować czegoś, na co czekłem rok...

Niestety nie.Do Media Markt w Krakowie dotarły puste płytki albo bez pliku startowego.Początek pełną gembą.A jak gdzie indziej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, byłem na przerwach w szkole w dwóch Empikach więc się nieźle nabiegałem a jedyne co tam znalazłem to reklamy na każdym kroku że 6tego premiera.

Nie wiem o co im chodzi ale może przynajmniej dowiem się czego można się spodziewać po tej grze od ludzi którzy już ją mają.

EA to druga firma po M$ której nie lubię i jej nie ufam, czy do gry wymagane są jakieś konta itp?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! WAŻNE!

Do wszystkich, którzy zamówili grę przez gram.pl!

Gram wysyła płytę w opakowaniu na słonie (500 x 500 x 200 mm). Ponadto, paczka ma podwójne dno. Jest ono podpisane, a i owszem - od wewnątrz (trzeba być geniuszem, żeby na to wpaść). Gra w środku jest, nie martwić się.

Nie trzeba wzywać policji, spisywać danych biednego kuriera (przepraszam jeszcze raz) ani robić niczego podobnego ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Empiku, w Nowej Sferze w BB, sprzedawca powiedział mi... ''...gra będzie dostępna za kilka miesięcy, na PC i konsole, ponieważ zawiera wadliwy plik, który może uszkodzić konsole i PC. Została wycofana ze sprzedaży w całej Europie''. ocb ?!

Nie wiem co o tym myśleć, ale na www.dragonage.pl na głównej strony, tegoż portalu jest napisane, że gra będzie dostępna w sklepach na początku następnego tygodnia, i że wynika to z problemów logistycznych...

I jeszcze pytanko do szczęśliwych posiadaczy edycji kolekcjonerskiej. Co znajdziemy w pudełku (oprócz gry), i czy dodatki (Twierdza Strażników, Kamienny Więzień i Zbroja Jakiegoś Tam Smoka) są na płytce, czy mamy kod, po wpisaniu którego na stronie możemy pobrać dodatki ?

Edytowano przez GrizzlyBear
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to takie ważne co zawiera :happy: dwie płyty, instrukcje i karte z kodami do dodaktów

Czyli ubogość w stylu EA .... Eh liczyłem na coś ala Mass Effect.

Dla mnie ważne co gra zawiera bo nie dam 120 zł za grę w cienkim boxie bez dodatków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerka zarówno w wersji cyfrowej jak i normalna jest lekko biedna. Dla metalowego boxu i paru niewiele dających gadżetów nie opłaca się dokładać. Ponoć w Carrefourze ma być dostępna zwykła edycja za 109 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób, które kupiły grę na gram.pl, składając zamówienie na stronie było napisane, że w grze będą dostępne jakieś dwa dodatkowe elementy ekwipunku (bodajże pierścienie), jednak w pudełku znajdują się jedynie kody do pobrania dodatkowego questa i zbroi (tej dostępnej też w ME2), te bonusy są zamiast wymienionych na stronie czy jak to wygląda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób, które kupiły grę na gram.pl, składając zamówienie na stronie było napisane, że w grze będą dostępne jakieś dwa dodatkowe elementy ekwipunku (bodajże pierścienie), jednak w pudełku znajdują się jedynie kody do pobrania dodatkowego questa i zbroi (tej dostępnej też w ME2), te bonusy są zamiast wymienionych na stronie czy jak to wygląda?

Wejdź sobie na stronę swoich zamówień, obok tego z DA znajdziesz link do ściągnięcia odp. klucza odblokowującego ekwipunek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...