Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

Dziękuję za odpowiedzi. :)

Przemyślałem trochę i postanowiłem, że zamówię "HD Collection" i "Too Human", a "Dante Inferno" zostawię sobie aż trafi do "gier za gold" lub cena wersji cyfrowej znowu spadnie do 20 zł na jakiejś promocji.

Na Metal Gear naprawdę się nakręciłem, więc jest to mój priorytet, później pewnie zakupię "Ground Zeroes", a w przyszłości "MGS V".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pind0le

Moze Mass Effect? Choc to taki rpg/gra akcji ale seria jest swietna i starcza na wiele godzin, choc jedynka moim zdaniem sie troszeczke zestarzala. Jeszcze jest Deus Ex Human Revolution oraz oba Wiedźminy. Ja bym w pierwszej kolejnosci zaopatrzyl sie w Wieska smile_prosty.gif

e. I czy warto sie zaopatrzyc w Total War Rome 2? Shogunem 2 i Medievalem bylem oczarowany :)

Edytowano przez seba
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam drogich forumowiczów :P

Być może będziecie w stanie pomóc mi w dość nietypowych poszukiwaniach...

Jestem fanem RPGów i próbuję wszystkich kombinacji kiedy w nie gram. Nie tak dawno temu przeszedłem Fallouta 2 (albo 1, już dokładnie nie pamiętam) postacią o bardzo niskiej inteligencji co powodowało, że gra stawała się o wiele śmieszniejsza i "inna". Tu naradza się moje pytanie: czy są jakieś inne RPGi które mają taką możliwość jak Fallout, tzn. grę postacią o niskiej inteligencji. Nadmienię jeszcze, że próbowałem grać taką postacią w Arcanum i również było całkiem miło, ale poszukuję innych takich gier...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Crottor

w 1 i 2 grałem postacią o niskiej inteligencji, w 3 w ogóle nie grałem bo czytałem że jest raczej słaba, w Fallout tactics chyba inteligencja nie wpływa tak bardzo na grę ponieważ prawie nie ma tam dialogów, kiedyś próbowałem tak zagrać w NV ale oprócz pojedynczych wyjątków to nie ma różnicy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ostatnio zastanawiam sie nad zakupem dragon age początek na originie, i tu się rodzi wątpliwość, ponieważ jestem zwolennikiem zręcznościowych systemów walki i nie wiem czy ten dragon age by był dla mnie utrapieniem. Druga sprawa: czy gra będzie po polsku? A może Wy możecie jeszcze polecić jakieś ciekawe i dobre gry, najlepiej fantasy (nie trawię post-apo). Z góry dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age posiada oficjalne spolszczenie + dubbing więc z tym nie ma problemów

co do systemów walki to polega on głównie na naciskaniu przycisków numerycznych klawiatury które odpowiadają za poszczególne zdolności i czary

co do innych gier to polecam ci NWN 2, Planescape Torment, Gothic, BG 2 i wiele innych... jest dużo ciekawych gier :D

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Jako że zbliżają się moje urodziny, pomyślałem, że sprawię sobię jakąś grę. Tylko jaką? Myślałem nad BF4 albo grą z mojej ukochanej serii AC4. Jeśli żadną z tych dwóch, to miałbym ochotę na jakiegoś porządnego RPGa albo FPSa. Jednak nie jakąś nowość z tego roku, bo mój komp nie uciągnie, ale też nie jakąś staroć. Myślałem również nad dodatkiem do Skyrima Dragonborn. Mam już Dawnguard, więc może pora na kolejny dodatek. Czekam na propozycje ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu bralbym AC: Black Flag. Wedlug wielu osob to najlepszy Assassin's Creed w serii, ktory przy okazji jest najlepsza dostepna gra o piratach. Na dodatek otwarty swiat sprzyja spedzeniu przy tym tytule wielu godzin. BF4 tez jest miodne, poczatkowo bylem do niego uprzedzony, ale gra mi sie lepiej niz w BF3, zwlaszcza z dodatkami. Jednak jesli nie jestes jakims zapalonym fanem Battlefielda i nie planujesz spedzic kilkuset godzin w multi, a BF3 juz posiadasz, to chyba lepiej bedzie jesli kupisz sobie Black Flaga albo uzupelnisz swoja kolekce dodatkow do Skyrima.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...