Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Odpuść sobie. Jest fajny i klimatyczny (podoba mi się bardziej od podstawki) ale nie jest zbyt popularny, no chyba, że dorwiesz tak za ~30zł to wtedy bierz. Dodaje nowe mapy, bronie i pojazdy, ale to po prostu więcej tego samego.

---------

Warto brać GTA V na xklocka jak nie będe grał w multi?

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem dzisiaj Battlefield Bad Company 2 i czy warto zakupić dodatek Vietnam?Ogólnie co on wprowadza oraz czy w tryby multi w tym oto dodatku dużo ludzi gra?Z góry dziękuje za odpowiedzi.smile_prosty2.gif

Ja dodatek kupowałem za niecałe 8 zł, zbyt dużo osób obecnie w niego nie gra, ale jak dorwiesz na promocji to uważam, że warto. W dodatku uważam, że te dodatkowe 5 map są bardzo klimatyczne. Są one przeznaczone tylko dla trybu multiplayer, Vietnam wprowadza również bronie i pojazdy z tamtego okresu.

Edytowano przez goliat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem dzisiaj Battlefield Bad Company 2 i czy warto zakupić dodatek Vietnam?Ogólnie co on wprowadza oraz czy w tryby multi w tym oto dodatku dużo ludzi gra?Z góry dziękuje za odpowiedzi.smile_prosty2.gif

Vietnam to moim zdaniem jeden z najlepszych (jesli nie najlepszy) dodatek w calej historii Battlefielda (a takze Call of Duty, Far Cry, Crysis i kilku innych). Jest to dodatek w 100% do trybu multiplayer. Jego glowna zaleta jest klimat - nie jest zwyklym rozszerzeniem do Bad Company 2, tylko tak jak sugeruje tytul dodatku, przenosi gracza w realia wojny w Wietnamie. Mapki, modele i udzwiekowienie zolnierzy, bron oraz pojazdy sa dopasowane do tego konkretnego konfliktu. NIe wiem ile osob wciaz gra w ten dodatek, ale ja kilka lat temu spedzilem w nim wiecej czasu niz w podstawowym trybie multiplayer Bad Company 2.

@MrThorne

W tej chwili do glowy przychodza mi w sumie tylko polski Hard Reset, RAGE, Dust 514, Borderlands 2, Far Cry 3 Blood Dragon oraz stricte multiplayerowy Planetside 2, ale o zadnym z nich nie mozna powiedziec, zeby byl jakos specjalnie do HALO podobny.

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Otóż mam dylemat, bo kasa jest mi tak trochę potrzebna(tyle ile wydam, byłaby możliwość 2/3 odrobienia do czasu, ale i tak nie wiem czy się opłaca). Otóż koledzy kupili sobie PS3(też mam) i chcemy znaleźć wspólną grę dla nas, oni uwielbiają FIFĘ 14, a ja z początku nie byłem do niej przekonany, pograłem trochę w demko, no i radziłem sobie średnio(początkujący, słabszy team 2:1 dla mnie, te same teamy 1:1, w karnych przegrałem). Oni chcą grać tylko w Ultimate Team, a ja boję się, że nie podołam online'a z innymi i że po prostu będą mnie cisnęli. I tu mam pytanie czy opłaca się wydawać 150zł na FIFĘ 14? Czy dojdę do wprawy w końcu? I czy macie jakieś porady dla początkujących xd?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Fife spokojnie nauczysz się grać... grając i grając, pamiętam zaczynając od 06 grałem słabiutko, ale długo grałem w 07, nauczyłem się grać i już w każdej nowej było lajtowo, także grać się powinieneś nauczyć. Czy warto wydawać to już musisz zdecydować sam, bo mi 14 nie specjalnie przypadła do gustu, nie ciągnie mnie tak do niej, jak chociażby do 13, która moim zdaniem była lepsza od 14, ale to moje zdanie.

Jakie gry polecicie tak 2008 +,różnego rodzaju FPS, gry akcji, różne strzelanki, wojenne, i jakaś ścigałka?

Edytowano przez Spokojny1
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F.E.A.R. 2 Project Origin (chociaż nie polecam bez znajomości jedynki), Call of Duty: Modern Warfare 2, Far Cry 2 i 3, Mirror's Edge, S.T.A.L.K.E.R. Czyste Niebo. No i możesz jeszcze się cofnąć o rok wstecz po Bioshocka czy nieśmiertelnego według mnie Call of Duty: Modern Warfare.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Ja bym dorzucil jeszcze restart Operation Flashpoint od Codemasters (mniej zrecznosciowy niz COD, ale tez duzo niej hardkorowy niz pierwsze, oryginalne Operation Flashpoint od Bohemii Interactive) oraz ARMA 2. :)

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Ja bym dorzucil jeszcze restart Operation Flashpoint od Codemasters (mniej zrecznosciowy niz COD, ale tez duzo niej hardkorowy niz pierwsze, oryginalne Operation Flashpoint od Bohemii Interactive) oraz ARMA 2. smile_prosty.gif

ARMA ograna, a ten drugi tytuł, w ogóle go nie znałem, a wygląda na ciekawy, trzeba obczaić, dziękówka!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadawałem już to pytanie w innym temacie, ale pozwolę sobie powtórzyć. Którą grę z wymienionej trójcy polecacie i dla czego?

-War of the Roses

-Chivalry:MW

-M&B: Warband

Chodzi mi wyłącznie o przyjemność płynącą z sieciowego rąbania ostrymi narzędziami smile_prosty.gif

War of the Roses nie grałem.

Chivalry - fajna gra, jak już się ogarnie o co chodzi ale społeczność to banda kretynów. Nie wiem czy to z powodu promocji czy tak jak zazwyczaj ale większość ludzi tylko klnie, wyzywa się, głosuje za wyrzuceniem non stop, albo zabija swoich towarzyszy. Znalezienie normalnego serwera to mniej więcej 1:3

M&B:Warband

Gra świetna pod wieloma względami ale w moim przypadku po zdobyciu już dość silnej pozycji w świecie zaczynało nużyć i przestałem grać, by powrócić tylko dla modów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Originie od pewnego czasu można płacić za pomocą pasafecard smile_prosty2.gif
A to dziękuję za info,dawno nie wchodziłem biggrin_prosty.gif. A ja poszukuje jakiegoś drugowojennego fps'a pokroju Wolfenstein'a,wymaganie sprzętowe nie mają znaczenia,może być stara może być nowa.Polecacie coś ?

Trochę odkopane, ale piszesz, że wszystko ograłeś, sprawdź tu, może coś znajdziesz:

http://www.gry-online.pl/encyklopedia-gier.asp?PLA=1&TEM=9&SOR=3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gone home. Wiem o tej grze tyle, że to taka interaktywna historyjka z dużą ilością tekstu, jako główną formą poznawania fabuły. Jednak po gameplayach coś mi śmierdziało, że zawiera elementy horroru. Chcę kupić na prezent komuś, kto lubi gry tego typu, ale wyłączając horrorowe motywy. Coś tam straszy? Wyskakuje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje - nie, nic nie wyskakuje. Cała gra skupia się na znajdywaniu listów i innych śmieci, które można przeczytać. Co prawda, gra buduje jakieś tam napięcie, bo chodzimy po pustym domu, gdzie w większości pokoi jest ciemno, ale człowiek się raczej niczego tam nie przestraszy. Dodatkowo z tego co słyszałem, to historia jest...średnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory że zmieniam temat ale naprawde pomóżcie :c :c ....

Zaproponujcie jakieś gry co pójdą na tym sprzęcię (wiem że komp stary ale nie ma kasy na nowego)

Mój sprzęt :

Windows XP

Dodatek Service Pack 2

AMD Athlon

1.10 GHz 1.00 GB RAM

Radeon 9200 Series

128 MB ...

Proszę pomóżcię co mi pójdzie na tym sprzęcie :c ...

Dopiero w Kwietniu mogę kupić nową karte graficzną.. ale napewno coś pójdzie na tego xD.

Nie lubie takich gier jak Counter Strike lub Metin 2 ( nawet priv'y )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojadę klasykami: Return to Castle Wolfenstein, Heroes I-IV, Half Life, GTA 1-3+VC, Mafia, Diablo, Doom 1+2, Commandos 1-3, Unreal Tournament, Jazz Jackrabbit 2, Project IGI, Arcanum, Gothic 1+2+NK, Red Faction, Max Payne, MoH: AA+2 dodatki, Robin Hood: Legenda Sherwood, CoD + UO(powinien pójść), Warlords Battlecry II.

To takie moje ulubione gry, a zarazem bardzo dobre/wyśmienite produkcje. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...