Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

@UP

To zależy jaki gatunek gier preferujesz.Obczaj sobie ceny gier w Platinum Collection na PS3 a na PC do 100 zł. to możesz sporo przebierać.

Co do gier muzycznych to DJ Hero wart jest kupna ale tak jak pisałem wyżej ,to zależy od gustu.Wolę Guitar Hero.

Edytowano przez Deathroll2097
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hhmmm... jeśli lubisz Batmana polecam ci obie jego części, Arkham Asylum i Arkham City (obydwie są dla mnie po prostu epickie). Bójek z bandziorami nie brakuje, świetny system walki, przepiękna grafika... jedyne co może Ciebie zrazić to tryb łowcy, czyli ataki z zaskoczenia itp. a także trooszeczkę liniowa fabuła, ale narzekać nie można.

Nie zachęcam do kupowania Assassins Creed. Grałam w jedynkę nie dłużej jak pół godziny, ale dłużej nie mogłam bo była niesamowicie nudna -_-

Poz tym oczywiście Tomb Raider. Nazwa chyba mówi sama za siebie smile_prosty.gif

Jest jeszcze Fahrenheit, ale to jest chyba bardziej przygodówka, jednakże według mnie ma same plusy. Fabuła jest świetna, symulacje zręcznościowe pasują i ogółem miło się gra.

Edytowano przez germotta11
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dreamShow

Z gier akcji z niezgorsza fibula polecam oprocz juz wymienionych Sleeping Dogs, Assassin?s Creed 2 (pomimo tego, ze tak jak napisala wyzej germotta11 pierwsza czesc AC tez mi sie dluzyla jak flaki z olejem), Far Cry 3 i Just Cause 2. Batmany sa super, ale i Wolverine nie jest najgoszy moim zdaniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Precelmen

Na PS3 polecam : Heavy Rain,The Last of Us,Uncharted (seria),God of War (trylogia + Wstąpienie),Tekken 6,Tekken Tag Tournament 2,WipEout HD Fury,Bayonetta,Devil May Cry 4,Soul Calibur 5,Red Dead Redemption

A na PC mogę niewiele Ci polecić ,bo na PieCu gram głównie w RPG i pochodne ale kilka tytułów podam.Są to :Resident Evil Revelations,Metro 2033,Bioshock (seria),Call of Juarez Gunslinger,Crysis (1,3),StarCraft 2 ,WarCraft 3,Red Alert 3,Dishonored,Tomb Raider,Far Cry 3.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zimowych powiadasz? Jeśli chodzi o gry TPP jedną z najbardziej "śnieżnych" gierek jest chyba Lost Planet. Osobiście nie grałam, ale śnieg na screenach jest :D Z przygodówek może Syberia? Z opinii mojego brata wnioskuje, że jak na 2002 rok grafika jest przepiękna i zachwyca aż do teraz, dobry klimat, ale (to nie moje słowa) okropnie nudna i tylko dla graczy z krwi i kości lubiących ten gatunek.

Poza tym znam jedynie gry "pół zimowe" takie jak np. Mafia II albo Skyrim. W mafii naprawdę świetnie zrobili tą porę roku, warto zobaczyć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Z tego co wiem, to pudełka mają tą samą zawartość i posiadają wszystkie dlc, które wyszły na PC. A jeśli odpowiedź Cię nie zadawala to sam mam edycję z pierwszego linku i w niej są wszystkie dlc do dwójki.

Edytowano przez Kruk7
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...