Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Takie pytanko...

Czym się różni w sklepie Origin Dragon Age: Origin Digital Deluxe Edition ( http://store.origin.com/store/eaemea/pl_PL/pd/productID.149851500 ) od Dragon Age: Początek ( http://store.origin.com/store/eaemea/pl_PL/pd/productID.129424800 )? Poza ceną oczywiście...

Edytowano przez SilentBob
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zamierzamy z kolegami urządzić sobie takie wspólne granie z powodu zbliżającego się końca roku szkolnego. Poszukujemy jakieś gry multiplayer (aby 4-5 osób mogło naraz ze sobą zagrać), nie jestem obeznany w tym temacie, więc proszę was o pomoc.

Najbardziej pasują nam gry z elementami RPG - chodzi o to, aby było tam jeszcze coś do roboty oprócz naparzania w myszkę - może jakaś mała fabuła, questy, elementy taktyczne. Preferujemy klimaty fantasy, ale w kosmosie też możemy powalczyć. Najważniejsze jest to, aby gra nie wymagała abonamentu (fajnie by było, gdybyście znaleźli jakieś free-to-play).

Jeśli znacie jakieś darmowe, wieloosobowe RTS-y, to też jestem otwarty na propozycje.

Z góry dziękuję za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RPG

Cześć. Otóż sprawa u mnie wygląda tak. Muszę zostawić LOLA na miesiac jak nie lepiej. Co by tu ukrywać. Gram coraz gorzej. A z grami nie jestem za bardzo za pan brat bo zbytnio nie interesowałem się.

Szukam gier rpg z lat jakie wypisałem. Coś może być w stylu alien swarm lub o rycerzaZ smokach bla bla więc wachlarz dość duży. Najlepiej, żeby to była porządna [ciach] wiecie biggrin_prosty.gif

Podajcie mi tytuły ja sobie na youtube sprawdzę, a jutro pobiegne do empika czy innego sklepu z grami biggrin_prosty.gif

Strategia

Szukam strategii z lat jakie wypisałem. Coś może być w styluserii total war lub warhmmer 40k bla bla więc wachlarz dość duży. Najlepiej, żeby to była ciekawie przemyslana gra biggrin_prosty.gif

Podajcie mi tytuły ja sobie na youtube sprawdzę, a jutro pobiegne do empika czy innego sklepu z grami biggrin_prosty.gif

Serdecznie dziękuje za pomoc :D moje tematy w działach "RPG i Strategie" można usunać

Na przyszłość rozejrzyj się po dziale zanim założysz temat. - Bethezer

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przezywam kryzys growy,niby mam w co grac,ale nic mi nie przypada do gustu tak aby zostac na dluzej rage.png

Poszukuje jakiegos sandboxa w ktory zyje wlasnym zyciem,taki ktory pochlonie mnie na dlugo.(sprobuje przekonac sie do Skyrima jak uda mi sie znalezc mody ktore wprowadzaja mnostwo "smaczkow" i tone survivalu do gry ;) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maniutek7

Hmm... Z sandboxow to chyba jedynie seria GTA, Saints Row, Just Cause, do tego oczywiscie The Elder Scrolls, Two Worlds, Risen. No i Far Cry. A znalezienie wzbogacajacych swiat i stawiajacych akcent na survival modow do Skyrima nie powinno byc problemu. Wystarczy wybrac odpowiednia kategorie na Steam i juz. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Wlasnie dlatego kupilem poltora roku temu PS3. Nie moglem przebolec tego, ze jako gracz wylacznie pecetowy nie mam mozliwosci osobistego poznania takich tytulow jak Red Dead Redemption wlasnie, God of War, Killzone, Heavenly Sword, Heavy Rain czy Uncharted. A ze kilka dni wczesniej do salonu trafil nowy 46-calowy telewizor, to i moment byl doskonaly do kolejnego nabytku. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zamierzamy z kolegami urządzić sobie takie wspólne granie z powodu zbliżającego się końca roku szkolnego. Poszukujemy jakieś gry multiplayer (aby 4-5 osób mogło naraz ze sobą zagrać), nie jestem obeznany w tym temacie, więc proszę was o pomoc.

Najbardziej pasują nam gry z elementami RPG - chodzi o to, aby było tam jeszcze coś do roboty oprócz naparzania w myszkę - może jakaś mała fabuła, questy, elementy taktyczne. Preferujemy klimaty fantasy, ale w kosmosie też możemy powalczyć. Najważniejsze jest to, aby gra nie wymagała abonamentu (fajnie by było, gdybyście znaleźli jakieś free-to-play).

Jeśli znacie jakieś darmowe, wieloosobowe RTS-y, to też jestem otwarty na propozycje.

Z góry dziękuję za pomoc.

Titan Quest, Diablo lub multi assassin's creed.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takiego kompa:

AMD Athlon 64x x2 4800+ 2.51 Ghz

2 giga RAMu

GeForce 8600GTS 256mb

Windows XP Home z service packiem 3

I szukam jakichś dobrych gier, w które mógłbym na nim pograć komfortowo. Szukam głównie gier wyścigowych, bo ich zbyt wiele nie mam (w przeciwieństwie do strzelanek - grałem chyba w każdą możliwą na tym kompie). Mam Test Drive Unlimited, NFSy od Underground do Carbon, Flatout 2 i Flatout Apokalipsa, RACE 07, DiRT.

Proszę o pomoc, bo nie mam w co grać w wakacje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tańszy black ops ale lepszy far cry 3. Nie grałem w far cry'a ale mogę z czystym sumieniem powiedzieć że jest lepszy od cod:bo. Od cod4 każda kolejna gra wygląda podobnie i różni się nieznacznie. Więc jeżeli masz cod4 to kolejnych części nie warto. Ewentualnie dokupić cod waw dla trybu zombie.

Edytowano przez L1zard
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up Jeśli lubisz RPG bierz Skyrima. Jeśli lubisz FPS'y online weź Battlefield 3. Nie sprawdzałem czy grałeś, ponieważ piszę to z telefonu. Najlepiej napisz co lubisz.

@esussu Far Cry 3 jest niesamowity. Black Ops I ma świetną kampanię, lecz FC3 i tak ją miażdży. Multi jest dobre, w tym aspekcie wygrywa chyba CoD, który jednak ma trochę lepsze. No i CoD ma zombie, a FC3 CO-OP.

@L1zard a NFS'y? Hot Pursuit może? Albo Shift 2?

Edytowano przez TheGlocKPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...