Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Interesuje mnie zakup którejś z części Assassin's Creed. Kusi mnie troszkę kolekcjonerka Assassin's Creed Revelations, aczkolwiek nie chcę przechodzić gry od środka. Jedynka z tego co przeczytałem wcześniej nie jest jakaś świetna, także ktoś mógłby mi coś podpowiedzieć, od czego zacząć? Najlepiej od dwójki, czy jednak jak przejdę Revelations, a później także AC II i Brotherhood i III to nie poczuję zadziwienia, że o co chodzi, znudzenia, że przecież ta postać zginęła w tamtej części (przykłady).

Edytowano przez TheGlocKPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie zakup którejś z części Assassin's Creed. Kusi mnie troszkę kolekcjonerka Assassin's Creed Revelations, aczkolwiek nie chcę przechodzić gry od środka. Jedynka z tego co przeczytałem wcześniej nie jest jakaś świetna, także ktoś mógłby mi coś podpowiedzieć, od czego zacząć? Najlepiej od dwójki, czy jednak jak przejdę Revelations, a później także AC II i Brotherhood i III to nie poczuję zadziwienia, że o co chodzi, znudzenia, że przecież ta postać zginęła w tamtej części (przykłady).

Fakt, najlepiej od dwójki, ewentualnie streszczenie fabuły możesz przeczytać na necie - jedynka w dzisiejszych czasach nie porywa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie zakup którejś z części Assassin's Creed. Kusi mnie troszkę kolekcjonerka Assassin's Creed Revelations, aczkolwiek nie chcę przechodzić gry od środka. Jedynka z tego co przeczytałem wcześniej nie jest jakaś świetna, także ktoś mógłby mi coś podpowiedzieć, od czego zacząć? Najlepiej od dwójki, czy jednak jak przejdę Revelations, a później także AC II i Brotherhood i III to nie poczuję zadziwienia, że o co chodzi, znudzenia, że przecież ta postać zginęła w tamtej części (przykłady).

Ja jednak poleciłbym Ci zagrać od jedynki. To uniwersum może wciągnąć, a po przejściu np. Revelations albo 2 zderzenie z 1 może być bolesne.

Edytowano przez Jachus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, najlepiej od dwójki, ewentualnie streszczenie fabuły możesz przeczytać na necie - jedynka w dzisiejszych czasach nie porywa.

Nie porywa, ale jest warta ogrania, bo to taki mały klasyk - początek wielkiej serii. Jakoś dziwnie by było tylko przeczytać o fabule, która jest tak niezwykła. Gra o wiele mniej rozbudowana od kontynuacji, ale jeśli się nie liznęło tych lepszych części, to wielkiego bólu nie będzie :)

I jeśli dojdziesz do dylematu typu: czy zakupić część trzecią (nie Brotherhood, tylko AC3), to od razu mówię: broń Boże! :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nie miał kontaktu z serią Assassin's Creed to warto zacząć od pierwszej części dla samego uświadomienia sobie jaki problem ma seria. Przejście z "jedynki" do AC2 to wielki skok jakościowy, masa nowości, usprawnień, itp. Potem po zagraniu w dwójkę Brotherhood, Revelations i "trójka" to ta sama gra w trochę innym otoczeniu.

#whathappened

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mam zajawkę na wyścigi uliczne z "wiejskim tuningiem". Szukam czegoś, co chociaż trochę odwzoruje klimaty wyścigów z Fast & Furious, chodzi mi o otoczkę. Najlepiej jakby była noc, na starcie publiczność obstawiająca wyniki itd. Od razu skreślam wszystkie NFS'y, bo to już mam dawno za sobą. Macie może jakieś ciekawe propozycje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja podjęta. Zacznę od pierwszej części Assassin's Creed :). Dzięki

Jeszcze jedno pytanie, tym razem Fallout 3. Lepiej wziąć podstawkę, czy GOTY? Chodzi mi o jakość dodatków. Jedni mówią, że się nie opłaca, bo przepłacę, a inni, że się opłaca. Jak to w końcu jest? Zakup interesuje mnie na muve.pl lub allegro. Podstawka kosztuje około 20zł, zaś edycja GOTY około 60zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Company of Heroes 2 czy Dead Island Riptide?

Grałem w pierwszą część Dead Island, przeszedłem 2 razy i przyjemnie mi się mordowało zombie, a co do serii Company of Heroes to grałem w podstawke i dodatki, ogólnie spędziłem dużo czasu grając w CoHa. Mogę kupić tylko jedną grę, więc która wydaje się lepszym zakupem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...