Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Widzialem wlasnie trailer nowego Dragon Age'a i jako wielki fan jedynki mam pytanie, czy warto kupic dwojke? Za wiele dobrego o niej sie nie naczytalem wiec chodzi mi po glowie, czy sobie tej czesci nie odpuscic..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sigma

Ja swojego czasu wciągnąłem się w Tera Online, ewentualnie Duel of Champions, LoL, Rappelz (w to stosunkowo krótko, bo potem jakieś problemy z klientem...), Elsword, przez jakiś czas Neverwinter (ale potem awaria klienta), podobno path of Exile jest zajedwabiste, Smite. To takie co mi do głowy przychodzi z tych fajniejszych. Jeszcze w sumie słyszałem, że miło się gra w Age of Conan, ale oczywiście przy 3 poziomie miałem błąd klienta :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy opłaca się w moim przypadku kupować Far Cry The wild expedition - http://www.euro.com....eo&p=69.00&cr=0 ? Z tym, że posiadam już Far Cry 2. Cena dosyć niezła, ale może lepiej kupić te gry oddzielnie? Z góry dziękuję za podpowiedź. wink_prosty.gif

Edytowano przez CDA0413
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem w końcu zagrać w jakąś grę MMORPG. Co polecacie dla gracza z dużym stażem w singlu, uwielbiającego RPG, cRPG, itp. itd. Szukam czegoś z ciekawym światem, interesującymi wątkami oraz lokacjami fantasy. Bez abonamentu. Zastanawiałem się nad rozpoczęciem gry w Neverwinter, bo słyszałem że bazuje na D&D i nawiązuje przynajmniej licencyjnie do marki w którą przyjemnie się grało. Zastanawiałem się też nad RIFT'em oraz Guild Wars'em 2. Ten pierwszy wydaje się za bardzo przerysowano-japoński, a na tego drugiego mam chrapkę. Drogi jest w miarę, ale ładnie i ciekawie toto wygląda. Jednak słyszałem, że mało ma z RPG wspólnego.

Co polecacie, jakieś sugestie dla noob'a? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dużym stażem w singlu ? Zagraj w The Old Republic. Co prawda mogę być nieobiektywny względem tej gry, bo jestem subem, ale co tam :) D&D ? Możesz niby zagrać w Neverwintera, ale lepiej moim zdaniem w Dungeon's and Dragon's Online, lub też, jeśli wolisz klimaty rodem z Lovecrafta, zagraj w The Secret World, z tym, że tego ostatniego, podobnie jak Guild Wars, trzeba kupić. W samo GW nie grałem i mnie nie ciągnie.

Aha, jest jeszcze Age of Wulin...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up,

wiesz jeśli chodzi o The Old Republic, to słyszałem, ale wolę czyste fantasy, a nie science fiction. Wiesz coś w klimacie, np. takiego WoW'a, tylko że bez abonamentu.

Edytowano przez mikro13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mikro13

Przeczytaj mój poprzedni post i tam może znajdziesz coś dla siebie. Ja sobiście (z tych co wymieniłeś) mogę Ci doradzić Neverwinter. W RIFT'a w sumie nie grałem, a GW2 DLA MNIE jest duuuuuużo gorsze od pierwszej części i po przeczytaniu fal zachwytu kupiłem, obecnie żałuję... W jedynce wymaksowałem Nekromantę, Wojownika, Łowcę i Zabójcę, a tutaj wojownikiem ledwo do 12 poziomu doszedłem, bo dalej robiło się dla mnie za nudno. Jednak to tylko moje zdanie ;) Możesz spróbować Tera (mi się podobało, do momentu w którym usiadłem i zapytałem się: 'zaraz a po co ja to w ogóle robię i dlaczego?' no i pewnie dalej bym grał mimo to- z mniejszym zapałem, ale nadal- no ale niestety internet mobilny nie pozwala).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GoGos753

Wersja bez dodatków jest jakaś super uboga czy można spokojnie grać?

Przeczytaj sobie jakie dodatki co dodają. Ale głównie nowe bronie, mapy, pojazdy i tryby.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemaneczko! Szukam jakiejś dobrej gry, obojętnie czy stara czy nowa w klimatach gangsterki, mafii, najlepiej coś podobnego do Mafii 1,2, najlepiej właśnie aby w grze były przedstawione lata 30te, 50te, 70te XXw. Ale czekam na każdą propozycję dobrej gry o gangsterach, mafii(Mafia1,2-gry GENIALNE dla mnie, więc coś w ten deseń najlepiej ;) Tylko nie wyskakiwać tu z GTA :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up2

Bierz chińskie triady i grę - Sleeping Dogs. Akurat przechodzę ją drugi raz, tym razem na 100% i bawię się świetnie, ma już ok. 1,5 roku, więc zgarniesz za grosze. Sama główna kampania jak na sandboxa długa nie jest, bo trwa zaledwie kilkanaście godzin, ale w przypadku zmęczenia główną ścieżką, można wykonać kilkadziesiąt różnych zadań pobocznych, wyścigów itp. rzeczy. Utrzymuje genialny klimat wojen gangów z Hong Kongu. Dodam, że czasy współczesne.

Edytowano przez Darkpoland666
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec chrzestny chyba, obczaję, LA Noire też, jak wyjdzie spolszcenie. Sleeping Dogs hm - ok, obczaję na pewno, dzięki za odpowiedzi.

EDIT @UP strategie ekonomiczne raczej nie dla mnie, może kiedyś,ale, dzięki za pomoc.

Edytowano przez Spokojny1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy czy lubisz takie gry. Dla mnie to gra, w którą gram kilka godzin, ale po jakimś czasie powracam. Dałem 30zł, nie żałuję.

Szukam gier, w których sami tworzymy świat. Nie koniecznie fabuła, byle było ciekawie i klimatycznie. Może to być coś jak SimCity, Cities XL, Don't Starve. Zastanawia mnie Euro Truck Simulator 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...