Skocz do zawartości
TheKerimek

Problemy z kodami udostępnianymi przez CD Action

Polecane posty

Witam,

Mam mały problem z grami z nr 03/2018. czas pobrania jest do maja więc się nie śpieszyłem. dzisiaj (23.03.2018) chciałem przypisać gry i pojawił się komunikat, że gry zostały zduplikowane i przypisane do innego konta. u mnie w domu tylko ja mam steam'a. chodzi o gry:

Resident Evil Zero HD

Dark Eye: Klątwa wron

Bridge Constructor

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, dawno tu nie zaglądałem. Ale sam magazyn kupowałem regularnie, przysięgam, tylko dwa numery mi uciekły. No i właśnie w związku z tym piszę. Otóż: z powodów różnych, nie wklepywałem tych kodów od razu po zakupie. Ostatnio się do tego zabrałem i powpisywałem wszystkie jakie mi się uzbierały. Same kody z płyt na stronę wchodzą, jak najbardziej, ale kody ze strony do odpowiednich serwisów (czyli w moim przypadku tylko Uplay i Steam) już jakoś mniej. Zaskakująca ich ilość jest już po prostu użyta na innych kontach. No, a przynajmniej taką wiadomość zwrotną dostaję.

To jest niesamowicie dziwne, bo ja sam nigdy wcześniej ich nigdzie nie wpisywałem, ani nikomu nie podawałem. A na 100% jestem pewien, że żaden z domowników ani nawet gości na pewno też tego nie robił. Jasne, postały sobie, ale to chyba w żaden sposób na ich używalność nie wpływa, prawda? Szczególnie, że, no właśnie, same kody z płyt działają bez problemu. Czyżby była jakaś pula kodów na gry i się najzwyczajniej w świecie nie załapałem? Bo niestety uciekło mi przez to kilka fajnych rzeczy, jak np. RE6, pierwszy Far Cry, AC Chronicles: China, czy właśnie ostatnio RE Zero.

Także, moje pytanie - co teraz? Po prostu mi te gry przepadły? Jest możliwość, żebym dostał jakieś zamienniki tych kodów? I jak miałbym postępować, jeśli kiedyś przytrafi mi się to jeszcze raz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu Właśnie zauważyłem, że kilka kodów jest oznaczona "datą ważności". Ale większość z tych niedziałających żadnej daty nie miała. Sprawdzę jeszcze w odpowiednich numerach magazynu.

@SilentBob No najwyraźniej nic innego mi nie pozostaje, więc tak zrobię. Może coś uda się odratować

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2018 o 23:16, Asasill napisał:

Okej, nie znalazłem żadnego info na ten temat:
Nie jestem w stanie uruchomić Herosów, gdyż wychodzi błąd "Nie udało się połączyć, nieprawidłowa nazwa użytkownika". Słyszałem, że wystarczy poszperać w menu głównym, żeby działało, aaaaaaaale nie jestem w stanie włączyc tej opcji, gdyż wg gry nie mam internetu.


To jak to mam zrobić? Nie łączy mnie z CONFLUX

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry.Mam pytanie a mianowicie dlaczego nie można korzystać z kodu darmowego Xbox Game Pass na PC?Nie można pobrać żadnej gry ani jej testować.Gdy wchodzę na Sklep Microsoft Store to nie ma odnośnika pobierz graj ani nic podobnego?A gdy wchodzę na stronę Microsoft Store Polska i wchodzę na obojętnie na grę np.Recore PC to jest tylko KUP,WYPRÓBUJ BEZPŁATNIE,UZYSKAJ SUBSKRYPCJĘ i KUP JAKO UPOMINEK?Gdy wchodzę na któryś z tych odnośników kieruję mnie do zakupu bezsensownie skoro już pierwszy raz aktywowałem kod na PC?O co tu chodzi?Pisałem do Xbox Polska na FB to powiedzieli mi,że mają problemy techniczne ale to już było 4 dni temu.Proszę mi wyjaśnić co jest grane?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cd action 06/2018 były dwa kody. Na watchdogs i na xbox game pass-a.  Na jednym koncie cd action odebrałem kod z płyty i wykorzystałem klucz do game passa. Gdy brat kupił sobie to samo cd action uznałem że niema sensu robić mu osobnego konta na kody cdaction i użyłem kodu z jego płyty na moim koncie. Problem w tym że gdy próbuję wykorzystać kod do owego game passa wyświetla się komunikat że kod został wykorzystany. Czy to moja wina że wpisałem kod. A może jakiś błąd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem a, że obraz mówi więcej niż słowa to załączam. Zgaduję, że bez kontaktu z adminem się nie obejdzie ma ktoś do niego maila? Bo link na stronie kody,cdaction wyzwala to Windowsowe badziewie zwane pocztą! Oczywiście chodzi o kod z wydania dostępnego do wczoraj.

ProblemCDA.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skierowałem sprawę do działu reklamacji - również czekam na odpowiedź. Może zabrzmi to trochę jak offtop ale jestem zniesmaczony całą tą sytuacją - skoro Magazyn nie jest w stanie wygenerować ilości kodów równej do ilości magazynów w sprzedaży to jest to wstyd na całej linii - na dodatek gdy chodzi o tytuł flagowy numeru. W przyszłych numerach rozumiem wyścig szczurów kto kupi jak najszybciej nowy numer bo kodów zabraknie na serwerze? Sorry ale takie akcje zostawcie sobie na akcje pt: "Rozwalmy serwer darmowymi kodami od GOGa."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...