Skocz do zawartości
TheKerimek

Problemy z kodami udostępnianymi przez CD Action

Polecane posty

16 minut temu, SenyaTirall napisał:

Z tego co zauważyłem to trzeba mieć szczęście żeby zadziałała.Mnie się udało 2 x wczoraj wygenerować sobie i bratu kody do WT, ale dziś chciałem sobie wygenerować do drugiego konta WT i od kilkunastu minut nie mogę się zalogować NA TĄ DRUGĄ STRONĘ! Zrobiłem drugie konto osobne i też nic. Następnym razem przemyśle zakup.

Pozdrawiam

Udało się z pierwszego konta.Dzieki za szybką akcję :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , chciałem napisać do supportu ale takiego nie znalazłem  , Więc chciałbym zgłosić problem , ponieważ otrzymałem kod na Heroesy VI ale jak wpisuje kod na steam to wyświetla mi się błąd - że kod jest nieprawidłowy . Chciałbym prosić o pomoc ponieważ to jest pierwszy raz jak to się mi zdażyło

heroes VI.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również odnośnie kodu na Heroes VI - wpisuję kod w uPlay po czym żadna gra mi się dodatkowo nie pojawia w bibliotece. Przy kolejnej próbie dodania kodu, jest info, że gra została już dodana i powinna być. A jednak nie ma.

Czy możliwym powodem jest to, że posiadam już zakupione wcześniej Might&Magic: Heroes VI Shades Of Darkness? Uważam, że nie powinno to przeszkadzać i powinni dodać mi podstawkę. Proszę o pomoc!

 

blad Uplay.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, 2real4game napisał:

UWAGA: Wbrew temu, co wyświetla Uplay, odblokowana gra to podstawka Heroes VI, nie dodatek.

https://www.cdaction.pl/news-52802/ups-co-do-kodow-do-might--magic-heroes-vi-aktualizacja-koniec-awarii.html

Czyli masz:

1. tylko podstawkę

2. tylko dodatek

3. jedno i drugie.

Teraz sobie wybierz którąś opcję. I nie martw się. Też nie do końca to rozumiem :D

To chyba mnie nie zrozumiałeś :)

Ja miałem już od dawna w uPlay dodatek Shades Of Darkness (widok z mojego screena i posiadanych gier był taki sam i rok temu). Problem właśnie polega na tym, że oczekiwałem pojawienia się podstawki osobno.

Ale jeśli jak podlinkowałeś są problemy jakieś z kodami, to wstrzymam się jakiś czas i sprawdzę czy aktywuję po tygodniu czy dwóch.
Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, athrty said:

To chyba mnie nie zrozumiałeś :)

Ja miałem już od dawna w uPlay dodatek Shades Of Darkness (widok z mojego screena i posiadanych gier był taki sam i rok temu). Problem właśnie polega na tym, że oczekiwałem pojawienia się podstawki osobno.

Ale jeśli jak podlinkowałeś są problemy jakieś z kodami, to wstrzymam się jakiś czas i sprawdzę czy aktywuję po tygodniu czy dwóch.
Pozdrawiam!

Jest tylko jeden klient gry Might and Magic: Heroes VI. Więc po wpisaniu kodu na UPlay nie aktywuje się podstawka osobno. Żeby ją odblokować uruchom posiadaną już grę Might&Magic: Heroes VI Shades Of Darkness. W menu głównym, w prawym górnym ekranu jest znaczek z gryfem i podpisem "odblokuj dodatki". Kliknij na niego, wtedy pojawi się informacja o posiadanej grze i dodatkach. Teraz wystarczy tylko w polu "Might&Magic: Heroes VI" aktywować czyli wpisać posiadany kod na podstawową wersję gry i zatwierdzić i od tej chwili można już grać bez problemu.

EDIT:

Jeżeli dobrze rozumiem komunikat UPlaya to już nawet po uruchomieniu gry nie będziesz musiał jej dodatkowo aktywować we wspomnianym menu. Dobrze by jednak było, gdybyś do niego zajrzał, tak na wszelki wypadek i się upewnił. :)

Edytowano przez Wojman007
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radizio126 wraz z czasopismem kupiłeś też płytę DVD. Jest na niej nadrukowany kod. To nie jest kod do WoT-a, ale jest potrzebny, żeby zdobyć to, co cię interesuje. Jak więc zdobyć kod do WoT-a? Otwórz pismo na stronie 127 i przeczytaj to, co jest napisane na górze w ramce "Co zrobić z kodem na płycie?".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja z pytaniem jak wiele innych

założyłem  konto tu  i na  Kody CD-Action  wbiłem kod z  płyty  wszystko pięknie  dostałem  kody do 4 gier  i do sklepu  na koszulki   ale kodu do WOT nie widzę    może mi ktoś pomóc

he he  jest ok  fakt    podmieniłem płytę

Edytowano przez kaczordak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dostałeś kod do sklepu na koszulki, to znaczy, że masz CDAction z poprzedniego miesiąca. W tym miesiącu są kody do WOT-a i do dwóch gier oraz rabat na myszkę.

Sprawdź, jaką masz okładkę pisma - tutaj jest zdjęcie aktualnego numeru, w którym są kody do WOT-a. -> https://www.cdaction.pl/news-52776/zawartosc-urodzinowego-cd-action-042018.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłam magazyn CD-ACTION nr 04/2018 i nie działa kod z płyty do WORLD OF TANKS o wartości 80zł. Dlaczego jest napisane,

Cytuj

Kod nieprawidłowy
Nie znaleziono wprowadzonego kodu. Upewnij się, że prawidłowo wpisałeś wszystkie znaki. 

ale wpisuję dobrze kod ze wszystkimi znakami i nie działa. Dlaczego? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, TYSKIE napisał:

Witam, kupiłam magazyn CD-ACTION nr 04/2018 i nie działa kod z płyty do WORLD OF TANKS o wartości 80zł. Dlaczego jest napisane,

ale wpisuję dobrze kod ze wszystkimi znakami i nie działa. Dlaczego? 

Wpisujesz kod z płyty czy z kody.cdaction.pl?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, nie znalazłem żadnego info na ten temat:
Nie jestem w stanie uruchomić Herosów, gdyż wychodzi błąd "Nie udało się połączyć, nieprawidłowa nazwa użytkownika". Słyszałem, że wystarczy poszperać w menu głównym, żeby działało, aaaaaaaale nie jestem w stanie włączyc tej opcji, gdyż wg gry nie mam internetu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...