Skocz do zawartości
TheKerimek

Problemy z kodami udostępnianymi przez CD Action

Polecane posty

Witam,

niegdyś co miesiąc kupowałem czasopismo i czytałem z zapałem, niechętnie przyjąłem zastąpienie nośników, bądź co bądź ładnie prezentującymi się karteczkami :P

Ale na temat. na stronie kody.cdaction.pl wpisałem kod z najnowszego wydania i otrzymalem wszystkie kody rabatowe oraz na wspomnianą w tytule grę, jednak Uplay twierdzi, że mój kod jest "Klucz CD lub kod aktywacyjny jest nieprawidłowy. Spróbuj ponownie.". Zrzutu ekranu nie załączę gdyż łudzę się iż w końcu zadziała, jeśli nie to dostanę nowy kod o ile jakoś udowodnię, że nie aktywowałem tego swojego?

Pozdrawiam i liczę na pomoc

 

Edit.: Dziękuję :-* Far Cry w bibliotece, lecz co z kodem do WoT?

Edytowano przez Krzysiek14BLC
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona jest nieosiągalna, firefox,edge,chrome czy z windowsa czy z komórki po prostu nie działa. O godzinie 8 rano co prawda udało mi się zalogować ale nie było pola do wpisania kodu z karty. Dwie godziny przerwy i nadal nic. Skoro nie można się logować co chwilę to co ile można? Do tej pory regularnie korzystałem z tej strony i wszystko było ok i logowałem się czasem po 3 razy pod rząd i nic się nie działo. teraz strona nawet nie chce się załadować nie wspominając o logowaniu czy korzystaniu z kodów. Tragedia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio 300 wydanie CD-ACTION rozpakowałem,wpisałem kod na Stronie, no i do tej pory wszystko szło super.

Ale gdy chciałem dodać Far Cry Primal do biblioteki to mi wyskakuje że kod jest niepoprawny i nie działa.

O co z tym chodzi wadliwy klucz ? I co mam teraz z tym robić? Dostanę zwrot albo drugi kod ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.10.2019 o 10:35, Elipse napisał:

Strona jest nieosiągalna, firefox,edge,chrome czy z windowsa czy z komórki po prostu nie działa. O godzinie 8 rano co prawda udało mi się zalogować ale nie było pola do wpisania kodu z karty. Dwie godziny przerwy i nadal nic. Skoro nie można się logować co chwilę to co ile można? Do tej pory regularnie korzystałem z tej strony i wszystko było ok i logowałem się czasem po 3 razy pod rząd i nic się nie działo. teraz strona nawet nie chce się załadować nie wspominając o logowaniu czy korzystaniu z kodów. Tragedia.

Mi strona zawsze działa. Widocznie u Ciebie jest problem, być może z tego samego IP czy tam sieci korzysta dużo osób i wchodzi na stronę itd.

Czyściłeś cookies, rozłączałeś router od neta, sprawdzałeś też  z sieci mobilnej na całkowicie czystej przeglądarce.?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2019 o 12:26, Scouser napisał:

Mi strona zawsze działa. Widocznie u Ciebie jest problem, być może z tego samego IP czy tam sieci korzysta dużo osób i wchodzi na stronę itd.

Czyściłeś cookies, rozłączałeś router od neta, sprawdzałeś też  z sieci mobilnej na całkowicie czystej przeglądarce.?

Na następny dzień zadziałała prawidłowo wątpię by był to problem mojego IP, inne strony działały normalnie no i mój telefon na transferze danych będąc w pracy (ok 80 km od domu) ma inne ip niż mój PC? (nie ironiczne, po prostu chłopski rozum, nie znam się na tym)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, Elipse said:

Na następny dzień zadziałała prawidłowo wątpię by był to problem mojego IP, inne strony działały normalnie no i mój telefon na transferze danych będąc w pracy (ok 80 km od domu) ma inne ip niż mój PC? (nie ironiczne, po prostu chłopski rozum, nie znam się na tym)

Jeśli na komputerze masz internet stacjonarny, a na komórce korzystasz z internetu moblinego to wtedy tak, oba urządzenia będą mieć inne IP, bo to inne sieci komputerowe są. Jeśli natomiast komórka i telefon korzystają z tego samego internetu (np. kiedy w domu komórka internet ma przez Wi-Fi) to wtedy IP może być to samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z aktywacją gry Far Cry Primal na Steam. Kod pobrany ze strony kodycdactionpl, którego ważność kończy się 31 października 2019 r., jest odrzucany przez Steam jako nieprawidłowy. Pojawia się dokładnie taki oto komunikat: "Niepoprawny kod Produktu
Podany klucz produktu jest nie poprawny"

Ok temat nieaktualny, nie doczytałem, że kolega Kevin Smith już podał rozwiązanie problemu. Przepraszam za zamieszanie, post do usunięcia.

Pozdrawiam serdecznie

Edytowano przez Grothus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio często pojawia się problem ze stroną kody.cdaction.pl kiedy się próbuję zalogować, to mi wyświetla komunikat "Ta witryna jest nieosiągalna" chociaż wszystkie inne strony działają normalnie. W najnowszym numerze, wczoraj miałem to samo i stwierdziłem, że poczekam do jutra, i nawet udało się wejść na stronę z kodami, ale kiedy wpisałem kod i kliknąłem sprawdź, to nic się nie działo przez bardzo długi czas. W końcu kliknąłem na odświeżanie i znowu "Ta witryna jest nieosiągalna" Dwa numery wcześniej był problem z zalogowaniem się, pomimo, że hasła nie zmieniałem.

 

W końcu poszło, ale to ostatnio zaczyna wyglądać jak loteria. Czy tak ma być w przyszłości ?

Edytowano przez Piastun85
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dlaczego kody mają taką krótką datę ważności teraz... przegapiłem kolejne gry...

Prenumeruje czasopismo i zdarza mi się, że nie podchodzę przez dłuższy czas do kompa... bo jest na przykład ciepło... i kody mi przepadają... IMO jest to bardo ******* sytuacja...

image.png.964d60f4938daae360f511538899af80.png

3 minuty temu, vanTuch napisał:

Hej, dlaczego kody mają taką krótką datę ważności teraz... przegapiłem kolejne gry...

Prenumeruje czasopismo i zdarza mi się, że nie podchodzę przez dłuższy czas do kompa... bo jest na przykład ciepło... i kody mi przepadają... IMO jest to bardo ******* sytuacja...

image.png.964d60f4938daae360f511538899af80.png

a teraz jeszcze do tego przy kodach które są aktualne: image.png.09079f1c42b52a945f2a52b3f4a8c87f.png

Edytowano przez vanTuch
Formatowanie dla leprzej czytelności posta.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś pięć dni temu kupiłem numer CD-Action 13/2019, a dzisiaj próbowałem wprowadzić kod z rzeczonego pisma(xxx-xxxx-xxxx-EKOS), i cóż mogę powiedzieć - nie działa. Pierwszy raz mi się zdarzyło coś takiego.
Wysłałem również e-mail pod podany adres do admina, ale nie otrzymałem jak dotąd żadnej odpoweidzi. Czy ktoś miałby może jakieś sugestie?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, SilentBob napisał:

W takim razie pozostaje ci napisanie do reklamacji na reklamacja@cdaction.pl

Tylko teraz przez święta nikt ci w tej sprawie nie pomoże z ludzi, którzy mogą coś zrobić. Więc zaczekaj i po świętach wyślij maila.

Ok, tak zrobię, dzięki wielkie za pomoc :) Wesołych Świąt :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z uruchomieniem strony do wpisywania kodów z gazet.

Witryna jest nieosiągalna, strona potrzebowała zbyt dużo czas na odpowiedź.

Nie mam problemu z internetam, a strona dawniej działała bez problemu.

To jakieś prace techniczne?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...