Skocz do zawartości
TheKerimek

Problemy z kodami udostępnianymi przez CD Action

Polecane posty

Witam! Przeglądałem forum i nie znalazłem takiego samego tematu. Jak jest to proszę o przeniesienie.

Mam problem z kartką na, której jest kod do strony z kodami. Otóż chciałem zdrapać to srebrne "coś" i zdrapałem sobie aż za mocno. Jest opcja po wstawieniu ss z kodem i nowym numerem magazynu o podanie mi nowego kodu do strony?

Pozdrawiam serdecznie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrapka tragedia, pozbyłem się kodu. Niech wrócą płyty bo zdrapki to poroniony pomysł. Więcej ze zdrapką nie kupię bo zawartość płyt też mnie zawsze interesowała a teraz zostaje samo pismo. Mam płyty od pierwszego numeru gdzie były takie cuda jak warcraft 2 czy pierwsze wormsy i MK3 i nagle się urwało. Przykre ale jeśli to pójdzie w tą stronę to chyba nadejdzie czas aby zrezygnować i pewnie nie będę jedyny. To już nie jest CD-Action tylko samo Action. Ten kto to wymyślił powinien wylecieć na kopach z redakcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, quaridis napisał:

Zdrapka tragedia, pozbyłem się kodu. Niech wrócą płyty bo zdrapki to poroniony pomysł. Więcej ze zdrapką nie kupię bo zawartość płyt też mnie zawsze interesowała a teraz zostaje samo pismo. Mam płyty od pierwszego numeru gdzie były takie cuda jak warcraft 2 czy pierwsze wormsy i MK3 i nagle się urwało. Przykre ale jeśli to pójdzie w tą stronę to chyba nadejdzie czas aby zrezygnować i pewnie nie będę jedyny. To już nie jest CD-Action tylko samo Action. Ten kto to wymyślił powinien wylecieć na kopach z redakcji.

Pretensje, że gry są wydawane jako kody kieruj do steama i innych wielkich tego świata, a nie do cd-action... 

Przecież te gry bez kodów nie urwały się teraz tylko już tak jest od dawna - płyta nie ma nic do tego.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrapka zdrapywana z należytą ostrożnością, delikatnie. Niemniej jednak uszkodzeniu uległy 2 cyfry/litery kodu, co uniemożliwia mi użycie go. Napisałem właśnie maila na reklamacje@cdaction.pl. Rezygnacja z płyt była w mojej opinii dobrym krokiem (skłoniło mnie to do kupna czasopisma bo około 5 latach przerwy), ale jakoś wykonania tej zmiany pozostawia wiele do życzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki problem, całkiem duży problem. Mianowicie chodzi o to, że kupiłem listopadowe CD Action (byłem bardzo zadowolony, bo był to akurat ostatni egzemplarz w sklepie), aktywowałem kod z karty na stronie i okazało się, że Steamowych kodów nie dostanę! Bo były ważne do 19.11! No ja rozumiem, kody nie są wieczne, ale zapłaciłem pełną cenę (gdybym nie zwrócił kasjerce uwagi, zapłaciłbym starą, większą cenę), a dostałem niepełny produkt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, Marc02 said:

kupiłem listopadowe CD Action (byłem bardzo zadowolony, bo był to akurat ostatni egzemplarz w sklepie), aktywowałem kod z karty na stronie i okazało się, że Steamowych kodów nie dostanę! Bo były ważne do 19.11! No ja rozumiem, kody nie są wieczne, ale zapłaciłem pełną cenę (gdybym nie zwrócił kasjerce uwagi, zapłaciłbym starą, większą cenę), a dostałem niepełny produkt.

Juz nic z tym nie zrobisz. Date waznosci kodow na Steam (albo inne takie) masz wydrukowana zawsze na okladce CDA. W przyszlosci po prostu zwroc uwage na to. Okres waznosci kodow wprowadzono m.in. po to, azeby ukrocic handel pokatny starymi numerami CDA, przynajmniej tak slyszalem. Byc moze tez licencjodawcy(?) stawiaja taki warunek - nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minutes ago, patcow said:

Kupiłem nowy cd -action, wpisuje kod ze zdrapki na WOTA i nie dziala. Rewelacja prezent na gwiazdke jak nic. Tez ktos tak mial ?

W Stemie tez nie dziala

Gdzie wklepujesz kod ze zdrapki?

Kody ze zdrapki wklepuje sie na stronie: https://kody.cdaction.pl/

Tylko najpierw nalezy zarejestrowac tam sobie osobne konto, gdyz strona z kodami nie jest powiazana z Twoim kontem do pisania postow na forum czy zostawiania komentarzy pod newsami na stronie CDA.

Po rejestracji konta na stronie kodow, przyjdzie mejl z linkiem do aktywacji tegoz konta. Nastepnie sie logujesz I wklepujesz kod ze zdrapki.

 

Jezeli bylem pomocny, pamietaj o punkcie za pomoc dla mnie, gdyz osoba ktora w ciagu roku zdobedzie punktow najwiecej w nagrode spedza Sylwestra ze Smugglerem.

Edytowano przez Coenn
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. proszę o pomoc, nie mogę wykorzystać kodu z gazety , nie chodzi ze niedziala ale proces żeby go wpisac wogule jest do kitu ,zęby już zjadłem .

caly czas wyskakuje ze nie poprawny email,albo haslo kiedy wybieram opcje ze nie pamiętam hasla odpowiedz jest ze niepoprawny email już kilka dni probuje.

proszę o instrukcje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...