Skocz do zawartości
TheKerimek

Problemy z kodami udostępnianymi przez CD Action

Polecane posty

Dnia 5.02.2020 o 16:20, AccidUser napisał:

Witajcie! Problem taki mam chcialem zarejestrowac kod z gry na stronie z tematu aby dostac kod do gry.. nie wiem czy u mnie tylko ale strona w ogole nie dziala. Wie ktos moze czemu tak jest? 

Musisz opisać dokładnie swoje kroki (oczywiście bez podawania samego kodu), żeby było wiadomo na którym etapie pojawia się problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witanko, nie wiem za bardzo gdzie zadać pytanie więc nie linczujcie za offtop. W piątek 05.06 kupiłem na stronie bauera wydanie CDA z czerwca z opcja priorytet, kaskę pobrało, a mojego cedeakszona nadal nie ma. Ktoś zna jakieś rozwiąanie, tipy? Oczywiście żadnego helpdska nie ma na stronie bauera ani kontaktu dot. zamówien.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis czas nie kupowalem cdacton ale zracji tego ze zobazcylem ja na pierwszym miejscu w sklepie to postanowlilem zakupic jeden egzeplarz byl to dokladnie 08/2020 310 

zobazcylem kod na koncu magazynu i postanowailem go wykorzystac zrobilem wszystko zgodnie z instrukcja i nic kod nie dzialal powtorzylem proces 3 razy i nic postanowaile sprobowac jescze jeden raz i teraz nawet nie moge wejsc na strone 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kod na pizzę dodany do najnowszego numeru nie działa.

 

Na stronie dominos pojawia się informacja, że wpisany kod promocji jest nieprawidłowy

Edit: kod nie działa mi na dominos, na dominium działa ale u mnie w mieście niestety nie ma dominium

Edytowano przez keeveek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przyszło mi wydanie specjalne CD-Action Heroes 3.

Ogólnie gazetka bardzo fajna. Bonusy takie sobie.

Czy mógłbym prosić o wyjaśnienie co konkretnie daje ten kod do World of Warships z Heroes 3? Bohaterów z H3?

I jak go aktywować? Mapę z H3?  I czy po aktywowaniu to mi zostanie na stale, w sensie ci bohaterowie? Grałem trochę w WoT, ale nigdy nie grałem w WoW i specjalnie mnie to nie kręci.  a teraz nie mam czasu, bo przechodzę od nowa wszystkie kampanie w H3 :-)

Będę mógł do tego wrócić np. za 2 lata ?

Pozdro

Edytowano przez Browarex
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem kluczyk koledze, żeby się mi to ograł (bo podobno trzeba aktywować do 20 października)

Trzeba była aktywować tutaj:

https://eu.wargaming.net/registration/pl/

pod innym linkiem pokazywało "wrong region"

Oto zrzut ekranu który mi przesłał kolega:

wowpH3.thumb.jpg.4c19eee7fffdc56a93d264f5ad264aad.jpg

Są wszyscy bohaterowie Solmyr, Mephala itp. tylko trzeba dojść do odpowiedniego poziomu w samouczku.

I teraz pytanie moje główne: czy zostaną w grze na wieki wieków.  Czy opłaca się inwestować w ich szkolenia. Czy może po zakończeniu współpracy Wargamingu i Ubisoftu znikną? Help Please!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...