Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozart

Co sądzicie o okładkach CDA?

Polecane posty

Ja nigdy nie zwracalem uwagi na okladke. Mogłaby być nawet cała biała i tak bym kupił CD ACTION dla artykułów :)

Gdyby była cała biała, to zaręczam, że zainteresowałaby się nią większość, ot taki wybryk mógłby się spodobać potencjalnym czytelnikom CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Czy podoba ci się okładka?" Nie tak brzmi pytanie w topiku. Co sądzę o okładce/kach? Dobra jakośc - chroni wnętrze pisma ;) Wypunktowane są najgorętsze rzeczy z numeru. Na górze jak zwykle wypisane info co do pełniaków. Z tyłu zawsze jakaś reklama monitora. Ocena - dobra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do okładki nie przywiązuję wielkiej wagi, ale z każdym kolejnym numerem podobają mi się one coraz bardziej.

Swoją drogą biała okładka była by ciekawym pomysłem i na pewno przyciągałaby uwagę bardziej niż najwymyślniejsza kolorowa. Przynajmniej ja nie przeszedłbym obojętnie koło pisma z takową.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Riwan - wszystko wskazuje na to, że będzie biała, bo Smuggler napisał, iż nie będzie w numerze wrześniowym ani okładki z Mafią 2, ani ze Starcraftem :D. Jak nie te dwie gry na okładce, to już może być albo biała, albo... czarna :P:D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego mają kolejnego faceta za komputerem. Interesuje mnie czy ten facet przez cały miesiąc projektuje pierwszą stronę czy tylko ta praca jest dorywcza :)

EDIT:

Ah... Przecież ten grafik na pewno nie projektuje tylko jednej strony... To byłby idiotyzm, więc raczej to jego pełno etatowa praca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A! Mówiłem, że będzie biała! Tylko nie wspomniałem o smoku, ale - każdy jasnowidz może się w życiu raz pomylić :P

Dodam, ze trafiles podwojne, bo drugi projekt z inna gra byl czarny (albo raczej bardzo ciemny). ALe nie powiem z jaka, slodka tajemnica. Kto odwiedzi w najblizszym czasie redakcje, moze zobaczyc alternatywna okladke na tzw. solarium.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okładka nowego CDA, to dla mnie totalna pomyłka. Jak rozumiem jest na niej motyw z Dragon Age'a, który jest nawiązaniem do targów gamescon. Trochę to dla mnie dziwne, bo sam autor zapowiedzi, która jest umieszczona w numerze stwierdzał, że jest mnóstwo rzeczy, które w drugiej części mogą zaniepokoić, więc gra nie zapowiada się jako wielki hicior, który sprawi, że wszystkim szczeny opadną. Za to w numerze jest recenzja SC 2, który został bardzo wysoko oceniony. Naturalnym było dla mnie, że okładka powinna być w tematach starcraftowych, skoro taka gra wychodzi raz na kilka lat. Dlatego nie rozumiem czemu wybraliście akurat tą z Dragon Age.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w CDA z okładkami było bidnie. Takie sobie obrazki, kolory... Nie to co kiedyś, gdy już sama okładka tryskała MOCĄ i bajtami potrzebnymi do zainstalowania jakiejś gry, a co dopiero po otworzeniu pisma! Niemniej widzę, że ktoś zebrał się wreszcie do kupy i w tym miesiącu okładka wygląda bezbłędnie :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za trafny wybór okładki. Z Dragon Age już była w jakimś numerze, też czerwony, smoczy motyw, na białym tle, i w tym numerze racjonalnym wyjściem byłoby dać okładkę związaną ze Starcraftem. Druga okazja się nie powtórzy. Chyba, że nie liczy się pierwsza część SC, ale z okazji wypuszczania kolejnych i DLC, pojawi się na okładce coś związanego ze Starcraftem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż czytałem ostatni AR dotyczący okładek co prawda za dużo kobiet nie ma ale nie wszystkie postacie muszą być nagie.Lara Croft czy też bohaterka Bloodrain onie nie były nago napewno znalazłyby sie jakies bohaterki na okladkę.warto poszukać w grach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie, okładki powinny zostać po staremu, kiedyś (10 lat temu?) okładka miała komputerową grafikę, teraz okładki są "szpecone" przez screeny z gier. czemu tak myślę? sam po prostu nie lubię patrzeć na gry na okładce, osobiście wolę spojrzeć na jakąś ładniejszą projekcje graficzną :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...