Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozart

Co sądzicie o okładkach CDA?

Polecane posty

a propo broni na okładkach CDA. Zobacznie okładkę 155 numeru PSXa. Nie ma broni, a okładka świetna. Dlaczego nie dajecie okładki z gier wyścigowych? Np okładka z NFS Hot Pursuit, TDU 2. A nie ciągle ta broń.

Popieram kolegę, fajnie byłoby zobaczyć wyścigową okładkę CDA. Od siebie dodam, że strasznie, strasznie podoba mi się okładka 07/10, szczególnie fantastycznie prezentuje się w rękach, nie z obrazka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propo broni na okładkach CDA. Zobacznie okładkę 155 numeru PSXa. Nie ma broni, a okładka świetna. Dlaczego nie dajecie okładki z gier wyścigowych? Np okładka z NFS Hot Pursuit, TDU 2. A nie ciągle ta broń.

Popieram kolegę, fajnie byłoby zobaczyć wyścigową okładkę CDA. Od siebie dodam, że strasznie, strasznie podoba mi się okładka 07/10, szczególnie fantastycznie prezentuje się w rękach, nie z obrazka.

Wyscigi sie nie sprzedaja :(. Serio, ile razy na okladce samochod czy motocykl w roli glownej - taka sobie sprzedaz. Co innego jak samochod i panna, wtedy jest OK. Dlatego niechetnie wrzucamy typowo wyscigowe okladki. Nie wiem czemu tak sie dzieje z ta sprzedaza, ale moze po prostu czesc fanow bierze CDA za pismo motoryzacyjne, albo co? :huh:

Cda ma coraz fajniejsze okładki ,ale co to da? (oprócz ładniejszego wyglądu)

Duzo. Pismo "kupujesz" oczyma najpierw. Widzisz fajna grafe, patrzysz, przegladasz, mowisz "o, niezle, biore". Nic po najlepszej zawartosci jesli pisma nie dostrzezesz na polce albo nie skloni cie bys je przekartkowal, czy chocby poczytal zawartosc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzo. Pismo "kupujesz" oczyma najpierw. Widzisz fajna grafe, patrzysz, przegladasz, mowisz "o, niezle, biore". Nic po najlepszej zawartosci jesli pisma nie dostrzezesz na polce albo nie skloni cie bys je przekartkowal, czy chocby poczytal zawartosc.

Prawda.Jakieś pół roku temu KŚG wydało numer z zaje...fajną okładką z asasynem.Naprawdę była ładna i rzucała się w oczy w kiosku - wg.ZDPK sprzedaż na tym samym poziomie jak dali złotą edycje spellforce i baldurs gate 2,a dali czyszczenie.Jakiś czynnik psychologiczny w tym musi być...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Ja powiem szczerze - mi to wisi.

2.Jak ktoś kupuje CDA co miesiąc, to kupi tak czy inaczej, bez względu na obrazek.

3.Inna sprawa, jeśli ktoś kupuje rzadko. Wtedy jakaś ciekawa okładka jest uzasadniona (jednak mimo wszystko moglibyście już zrezygnowac ze spoconych facetów :smile: i wstawic "coś" ładnego :smile: :smile: ).

4.Okładki tworzy któryś z redaktorów czy zajmuje się tym jakaś firma/spec od obróbki grafiki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie na okładkach CDA dominują postacie z bronią nie razi nie to chociaż lubię okładki

w stylu numeru urodzinowego [04/2010] , jednocześnie ostatni numer [07/2010] też miał ciekawą okładkę.

Jednocześnie muszę powiedzieć że ta metoda z częściowym lakierowaniem okładek jest GENIALNA

fajny pomysł osobiście jestem ZA. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to nie przeszkadza, że na okładkach znajdują się postacie z broniami. Ogólnie okładki w CDA są fajne. W tym numerze okładka jest świetna, Starkiller "na nim" błyskawice, miodnie to wygląda! Ale i tak najważniejszy jest środek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem na stronie "Zawartość CDA 08/2010", napiszę i tutaj.

Okładka do tego numeru jest niestety najbrzydszą okładka CDAction, jaką dane mi pamiętać. Numer 07/2010 był pod tym względem świetny, zarówno wygląd ogólny, jak i wprasowane napisy pod światło na całej objętości, miodzik - ale to, co dzieje się w tym miesiącu, to żenada.

Lynch w białym podkoszulku i z niewiele mniej białym bladym ramieniem wystawionym bezczelnie na sam środek okładki - obleśność. W tle Kane robiący dziwną minę w nachalnym, fioletowym świetle lampy - która notabene też wygląda koszmarnie - to nic, screen jest brzydki, najbrzydszy chyba z okładkowych, jak sięgam pamięcią, ale dałoby się to jeszcze znieść...

...Gdyby nie ten koszmarny, z ucha wyjęty pomarańczowy kolor nie pasujący ani odrobinę, wyżerający oczy, odcień ,który pewna pani w pewnym serialu skwitowała "cheese doodle", a który już zdążył swego czasu schrzanić skądinąd całkiem niezłej okładki z Mass Effect 2.

Myślałem, że najbrzydszą okładką CDA była - i pozostanie - okładka z numeru Spec/2010 z paskudną mordą Wieśka i okropną żółcią skrapiającą wszystko (tam wilk był fajnym motywem, przyznaję - ale sama okładka brzydacka jak mało co) - ale Panowie, w tym miesiącu ją przebiliście dwukrotnie.

Okładka 08/2010 niniejszym króluje w moim rankingu na najbrzydszą okładkę CDAction kiedykolwiek. Dziękuję za uwagę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okładka tego numeru jakas taka...No ale i tak CDA ma najlepsze okładki ze wszystkich pism. Szkoda jedynie tego obrzydliwego pomaranczowego paska. Kompletnie nie kontrastuje do reszty okładki. Ale tragicznie nie jest. Najgorsza moim zdaniem to ta z Wiedzminem 2. Ale jak na razie jeszcze zadna okładka jej nie przebiła( swoja brzydotą) :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty dużo mówić, okładka w tym miesiącu jest obrzydliwa. Najbrzydsza od wielu miesięcy. Największą jej wadą jest fioletowa poświata. Gdyby tło byłoby całkiem czarne to jeszcze jakoś by to wyglądało. Do tego pikseloza. Rozumiem, że to cecha charakterystyczna gry, ale co pewnie nieźle wygląda w ruchu na statycznym obrazku szpeci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty dużo mówić, okładka w tym miesiącu jest obrzydliwa. Najbrzydsza od wielu miesięcy. Największą jej wadą jest fioletowa poświata. Gdyby tło byłoby całkiem czarne to jeszcze jakoś by to wyglądało. Do tego pikseloza. Rozumiem, że to cecha charakterystyczna gry, ale co pewnie nieźle wygląda w ruchu na statycznym obrazku szpeci.

Powiem tak - dobra okladka, to taka... KTORA BUDZI EMOCJE. Ta budzi... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie: jaka jest najlepsza okładka w historii CDA? Osobiście uważam, że z numeru na numer jest co raz lepiej! Jednak kiedy miałbym wybrać... hmm... Myślę, że albo Batman z tamtego roku, choć nigdy tego buca w pelerynce nie lubiłem, albo Star Wars sprzed miesiąca, ostatecznie Bad Company 2 z początku roku. A wy, jak myślicie? Pozdro!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie cytujemy w całości poprzedniego posta :tongue: Szczerze mówiąc spodziewałem się takiej odpowiedzi i częściowo się z nią zgadzam. Z marketingowego punktu widzenia jest pewnie udana bo może przyciągnąć swoją hmm... oryginalnością, ale jeśli oceniać walory artystyczne to jest brzydka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

A ja się z tym nie zgodzę okładka jest świetna, tylko moim zdaniem byłaby jeszcze o wiele lepsza gdyby zamieścić na niej sreenshot'a z gry.Wtedy byłoby super, a okładka - jak dla mnie - najlepsza z całego roku.Za miesiąc chciałbym zobaczyć okładkę ze Starcraft'em 2.Pozdro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - dobra okladka, to taka... KTORA BUDZI EMOCJE. Ta budzi... smile_prosty.gif

Przepraszam, z tego, co mi wiadomo, ZŁA okładka to taka, która budzi negatywne emocje tudzież odruchy wymiotne. Ta budzi... :S

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...