Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozart

Co sądzicie o okładkach CDA?

Polecane posty

Nie wiem, czy ktos juz o tym wspominal, ale na okladce da sie pod swiatlo wyczytac taki oto ukryty przekaz(a moze to tylko blad koloru):

nie płaczmy, że przemineły wakacje. Raczej cieszmy się, że oto nadchodzi najlepsza dla graczy część roku.

Czy to jest tak specjalnie zrobione, zeby ledwo bylo to widac? Czy moze pomylka kogos kto robil ta okladke? :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiącu okładka wygląda obłędnie.

Nie ma to jak nabić sobie posta, cytując zdanie innego forumowicza i zamieniając tylko jeden wyraz :no:

On wyraził własne zdanie, wiec nie oskarżaj kogoś mówiąc że nabił posta specjalnie by mieć więcej każdy ma swoje zdanie które może wyrazić. Napisał podobnie bo może nie przeczytał innych postów i nie wiedział ze jest taki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ogólnie okładki niezbyt obchodzą, ale ostatnia okładka z najnowszego CDA nie za bardzo mi podeszła. Wygląda jakoś tak... staro. Dosyć denerwuje mnie też to, że gdy macie jakąś zapowiedż większej gry, to dajecie tą grę na okładkę. Przy kolejnej zapowiedzi znowu umieszczacie art z tejże gry na okładce. I wychodzi na to, że gdzy wreszcie jest recenzja to nie wypada zamieszczać na okładce tej gry trzeci raz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ogólnie okładki niezbyt obchodzą, ale ostatnia okładka z najnowszego CDA nie za bardzo mi podeszła. Wygląda jakoś tak... staro. Dosyć denerwuje mnie też to, że gdy macie jakąś zapowiedż większej gry, to dajecie tą grę na okładkę. Przy kolejnej zapowiedzi znowu umieszczacie art z tejże gry na okładce. I wychodzi na to, że gdzy wreszcie jest recenzja to nie wypada zamieszczać na okładce tej gry trzeci raz.

O to to, też mnie to irytuje trochę.

Boję się że w numerze z recenzją Wiedźmina 2, na okładce będzie coś innego :O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boję się że w numerze z recenzją Wiedźmina 2, na okładce będzie coś innego :O

Niemożliwe. Gdybyś oglądał konferencję CDP, dot. marketingu, wiedziałbyś, że się tam chwalili, na okładkach jakich magazynów ukazała się postać (lub sama facjata) Geralta. Powiedzieli też, że nowa okładka CDA jest już przygotowywana :) Zresztą nie musieli o tym nic mówić. Wiedźmin 2 jest największym w Polsce tego typu przedsięwzięciem i nawet gdyby nie partnerstwo Bauera z CDP, znalazłby się na okładce. A to partnerstwo jeszcze to potęguje, zobacz, w aktualnym numerze masz trójstronnicową reklamę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 2 jest największym w Polsce tego typu przedsięwzięciem i nawet gdyby nie partnerstwo Bauera z CDP, znalazłby się na okładce. A to partnerstwo jeszcze to potęguje, zobacz, w aktualnym numerze masz trójstronnicową reklamę :)

Odnośnie reklamy 3-stronnicowej, to w Play'u jest taka sama, więc nie ma mowy o działaniu jakiegoś tam partnerstwa czy czegokolwiek w rodzaju: "Wy nam zareklamujcie grę, a my damy Wam coś tam...".

I pewnie znów będzie tak, że w miesiącu premiery Wieśka 2 każdy magazyn o gierkach wydany w tym miechu będzie miał okładkę z facjatą Wiesława. Nie zapomnę prawie identycznych okładek jakiś rok temu CDA i Playa, lecz to chyba ten drugi popełnił gafę, bo ukazał się bodaj tydzień po CDA z tym samym artem + parę innych efektów. Żenada...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Playbox jest tworzony przez redaktorów CDA, więc zdaje mi się, że Bauer też jest jego dystrybutorem. Tak, czy siak, czytałem, że obie firmy mają się ku sobie. Zobacz zresztą, komu CDP wysłał głowę Geralta z gipsu, tę samą, co będzie w EK :) Mimo to, tak jak to ująłem w poprzednim poście- bez w względu na partnerstwo, Geralt i tak będzie na okładce :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się okładki w CDA, zawsze bardzo podobały. Szczególnie podeszła mi ta, która w gruncie rzeczy się nie ukazała, gdyż była jedynie alternatywą. Mianowicie chodzi o jeden z dwóch projektów okładki, na numer z recenzją Borderlands w środku ;) (Niestety padło na tą drugą, już nie tak fajną :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okładki CD-Action to z pewnością najładniejsze okładki czasopism moim zdaniem. Jeszcze nie było takiej, która by mi nie przypadła do gustu. Ciekaw jestem, jak będzie wyglądać ta ze zbliżającego się wielkimi krokami numeru w którym tematem numer jeden będzie Wiedźmin 2 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie okładki CDA są naprawdę bardzo fajne i reprezentują wysoki poziom (podobnie jak samo pismo). Nie zmieniłbym w nich raczej nic. Uważam, że są one bardzo dobrze rozplanowane, a najbardziej podobała mi się chyba okładka numeru 11/2010. Po prostu sztuka. jeszcze, gdy okładki mają taką fakturkę i układającą się z niej niewidoczne na pierwszy rzut oka róże wzory... Widać po prostu, że jest to najlepsze pismo o grach komputerowych (i nie tylko) w Polsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość roxi1997dami

Według mnie okładki zawsze pasują i rzucają sie w oczy :wink: dzięki temu bez problemu znajdę CDA w sklepie xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie okładki wyglądają fajnie , lecz ta z numeru 05/2011 nie była najładniejsza . Trzeba jednak powiedzieć, że okładki trzymają wysoki poziom i wyróżniają się na tle innym gazet traktujących o grach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia okłada była właśnie bardzo fajna, nieco oldskulowa i inna niż wszystkie, wszyscy na to narzekają. W Realu wygląda świetnie. Mam nadzieję że w nowym numerze Wiedźmin też będzie się prezentował ładnie. Dobrze jeśli raz na jakiś czas okładka jest nietypowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spis treści czytają Ci, którzy kupili pismo lub weszli na stronę www. Potencjalny kupca przeglądający pisma na półce nie będzie miał pojęcia co jest w środku i wybierze całkiem inne pismo z bardziej zachęcającą okładką. Ja nie mam nic do zarzucenia okładkom z CDA. Jedynie brakuje dyskobola, ale też nie jest to jakiś wielki minus a raczej przyzwyczajenie po tylu latach jego obecności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...