Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wolan

Jak zaczęłą się wasza przygoda z CDA? [archiwum]

Polecane posty

Ja zainteresowałem się CDA, kiedy Szanowna Redakcja obniżyła cenę z 19,99 zł na 14,99 zł {wiem, dusigrosz jestem -.-}. Kupowałem dobre kilka miesięcy, a później porzuciłem kupowanie. Jednak teraz kupuję bodajże od lutego i nie zamierzam przestać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszego CDA dostałem od mojej cioci na 10 urodziny w 2000r. Był wtedy na okładce Crime Cities :P

I od tego momentu zaczęło się co miesięczne ,,Mamaaa, kup mi CD-Actionaaaa". Oczywiście dziś już sam kupuję :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare lat temu szukając z kuzynem usilnie Clicka (reklamy CDA mi sie niepodobały to niekupowałem xD) lub Komputer Świat Gry, zauważyłem że niema żadnej gazety o grach oprócz CDA :P Jakież to było poświęcenie wydać 20 zł na gazete która sie po reklamach niepodoba xD. Wtedy przeczytałem pierwszą zapowiedź o nowym GTA SA i o Undergroundzie 2 (chyba :P) potem co jakiś czas kupowałem a potem jakoś tak siup i wpadło się w nałóg od farby drukarskiej >.>.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to pierwszy numer CDA kupiłem gdy wylądowałem w szpitalu ze złamaną nogą ;D nie pamiętam kiedy to było, ale w październiku chyba. Poza tym to styczność z CD-Action miałem już wcześniej, bo kolega zawsze kupował

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło matko, to było 9 lat temu, a pamiętam do dzisiaj, jak w jakimś wioskowym kioseczku u mojej babci błysneła do mnie lśniąca okładka CDA, jakby chciała powiedzieć WEŹ MNIE! No i wziąłem : ) I tak biorę od 9 lat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim pierwszym numerem był ten , w którym był Hitman : Kontrakty (wtedy ciekawiła mnie tylko gra) , później trzy numery , których nie kupiłem (teraz żałuję :sad: :sad: :sad: , ominęły mnie Kroniki Riddicka). A od numeru urodzinowego 150 kupuję CDA regularnie. :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości postanowiłem spytać, czy miał ktoś ze swoim pierwszym-swiętym CDA jakąś ciekawą/nie ciekawą przygode itp.??? Ja tam żadnej ciekawej czy też nie ciekawej historii z pierwszym CDA nie miałem... :)

Ja miałem. Stadko dresów na ogonie krzyczących "Jak będziesz uciekał to dostaniesz wpier*ol mocniej". Dobiegłem do domu i przez 5-6 lat taki co miesięczny maraton, aż zamówiłem prenumeratę :sweat: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja kupilem swój 1 cda w kiosku byl tam konkurs na gre o cda

sory za spam ale tak wogóle miałem napisać to na nowy post ale mi nie dodaje a oto treść:

był kiedyś konkurs na minigre w cda tam były takie jak taka http://fabrykagier.com/gra/eskorta-10030

mialem ten numer ale go zgunilem może ktoś dać te minigry na jakiś hosting i dać linka ? pls dajcie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy numer to 02/2006... To były czasy, aż się łezka w oku kręci. ;) Szedłem z mamą na zakupy do centrum miasta, po drodze zaliczyliśmy sklep i spojrzałem na okładkę z jakimś zielonym zombiakiem. ;d Tedy mi sie przypomnialo ze kumpel strasznie zachwalał no to ja tez sie pokusiłem. :] I tak sie zaczelo... :)

PS A teraz ten kumpel chce ode mnie pozyczac :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem. Stadko dresów na ogonie krzyczących "Jak będziesz uciekał to dostaniesz wpier*ol mocniej". Dobiegłem do domu i przez 5-6 lat taki co miesięczny maraton, aż zamówiłem prenumeratę :sweat: .

Przecież miałeś napotężniejszą broń na świecie - CDA xD Pokazałbyś im CDA to by cie zaraz przepraszali i kupowali co miesiąc z dostawą do domu... :P A tak na serio - dresy to naprawde debilni i trudni do zrozumienia ludzie. Jedyne co mogą, to wlać ci za to... że sobie przechodzisz obok nich :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem dużo i czytał gazetki kolorowe Kaczor Donald, kiedy uznałem że jest już dla mnie za "dziecinny" szukałem czegoś z duża ilością tekstu (ambitnie a co) potem biorąc na cel że mam komputer a wcześniej czytałem gazety konsolowe jak (PlayStation+ wtedy był już palayerStation+) szukałem czegoś w podobnym luźnym stylu.

CDa przyciągnął mnie grą "Gangsters:organized crime" (wybaczcie ale nie pamiętam który to był numer) i zaczęło się czytanie do dzisiaj nie przegapiłem ani jednego numeru.

Co mnie tak urzekło w CDA "Action redaction" i o zgrożo obecność MR jediego (jedna myśl wtedy do łba mi przyszła KAWAIII + chomik alfred i do dizisaj widze tam ducha MR.Jediego)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój pierwszy numer jaki kupiłem to nr 110 kupiłem bo kuzyn powidział ze to bardzo fajne pismo potem kupiłem nr 119 potem długo ni kupowałem później jeszcze nr 137i 139 a regularnie zbieram od nr 143 tego z gothic 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...