Jump to content

plonacyKoth

Forumowicze
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutralna

About plonacyKoth

 • Rank
  Hobbit
  Hobbit
 • Birthday 01/14/1995

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array
 1. plonacyKoth

  Kult

  Też się zgadzam co do tej 'inności'. Takie nawet ciut dziwne xD A co do Budki Suflera... Kompletna komercha. Tak samo jak T.Love...
 2. Ho, kiedy to było! CD-Action w porównaniu z PLAYem to mistrzostwo, bez dwóch zdań.
 3. Wspaniały film, nawet nie przeszkadza to, że roi się od przekleństw. Bardzo cenię ten film, głównie za Umę Thurman i Jaśka Travoltę. No i oczywiście za wspaniały soundtrack
 4. Bardzo lubię tę sagę, aczkolwiek każdy z 3 tomów czytałem jakiś rok... Duże przerwy sobie robiłem, nie wiem dokładnie czemu... Brisingra do dzisiaj od 14 stycznia nie przeczytałem xD Ale jak się sklei całość, to wychodzi całkiem fajna książka.
 5. Ja pamiętam jak w Polsce Potter zdobywał coraz większą popularność, miałem jakieś 7 lat. Nie przepadałem wtedy zbytnio za nim, bo go nie znałem. Jednak z kasy z Komunii kupiłem sobie Kamień Filozoficzny i do dziś książki o Potterze bardzo cenię. Ta saga jest zdecydowanie najlepsza z tych, jakie kiedykolwiek czytałem.
 6. Kiedyś się jarałem, dzisiaj nie przepadam. Moim zdaniem najlepsza jest Hybrid Theory, po Reanimation i Meteora nie nagrali już nic ciekawego, tylko lampili się w mediach niepotrzebnie.
 7. plonacyKoth

  The Prodigy

  Choć na co dzień nie słucham muzyki z gatunku electro/punk, to jednak The Prodigy ma w sobie to coś, co mnie przyciąga. W dzieciństwie na mój gust muzyczny oddziaływał brat, do dzisiaj mi to jednak nie zostało. Pamiętam jednak jak na cały regulator puszczał Firestarter i bardzo mi się to podobało. Ciekawa grupa, a Invaders Must Die również nieźle daje.
 8. plonacyKoth

  Kult

  O tak, Kult - wspaniały zespół. Choć bardziej zachwycałem się nim jakiś rok temu, to jednak ostatnio postanowiłem odświeżyć pamięć i muszę przyznać, że to co robią Kazik i chłopaki to jest majstersztyk! Od tego czasu zdążyłem się raczej przerzucić na klimaty metalowe, jednak jak się wraca do Kultu, to wracają i dobre wspomniania.
 9. Pamiętam jak oglądałem GTO niegdyś na Hyperze, wspaniałe anime. Później zaopatrzyłem się w kilka tomów mangi, ta również mnie nie zawiodła. Onizuka stanowi niewątpliwie jedną małą część mojego życia. Wprawdzie małą, ale zawsze coś. Na długo zapamiętam to anime, głównie ze względu na wspaniały humor i osobowość Eikichi.
 10. Ja uważam, że kupując CDA bardziej się opłaca niż np. Playa. W CDA mam ponad 100 stron, dobre pełne wersje i ciekawe, wyczerpujące artykuły, a płacę tylko 5 zł więcej niż za w/w magazyn. I wgl jest coś takiego co mnie przyciąga do CDA i nie mam zamiaru się od niego oderwać
 11. Ja zainteresowałem się CDA, kiedy Szanowna Redakcja obniżyła cenę z 19,99 zł na 14,99 zł {wiem, dusigrosz jestem -.-}. Kupowałem dobre kilka miesięcy, a później porzuciłem kupowanie. Jednak teraz kupuję bodajże od lutego i nie zamierzam przestać
×
×
 • Create New...