Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

podbiel

Fred, w którym kiedyś forum trzymało poziom

Polecane posty

Pamiętacie czasy konugi, foshka, bazyla, deBuga, LaserGhosta, trepliev i innych zbanowanych?
 

To były dobre stare czasy. Pamiętacie jak żebrałem o minusy. Pamiętacie te wszystkie stare dobre momenty? A te wszystkie typery, a te zaklepywanie zagadek, żeby było można wymyślić zagadki.
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam czasy Yennefer, Pauliego, Kagexa, Holisia, Renee, krzyha, Risina, ...AAA... i wielu innych buraków albo użyszkodzników (z których paru miało np. mocne plecy w moderacji i szarogęsiło się niemiłosiernie, a Kag w ogóle był mode). Mi tam dobrze jest na forum /lj/ionum a byłoby jeszcze lepiej gdyby skryptu nie psuto co miesiąc coraz bardziej.

[edit] byłbym zapomniał o maskotce elity RPG - Feanorze (nie mylić z fearonem, temu szacun się należy). A kolega podbiel pamięta Nicka Wazalskiego czy za młody już?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te forume nigdy nie bylo dobre. Po prostu lata leca, pamiec szwankuje i pojawia sie tendencja do idealizowania tego, co bylo kiedys. Bo kiedys to nawet zbanowani byli lepsi od tych randomow banowanych teraz, nie mowiac juz o moderacji, ktora kiedys byla uczciwa, solidna i profesjonalna, a te nowe mody to zwykla zbieranina amatorow z przerostem ego, cienka jak sik pajaka. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ZygfrydQ napisał:

to on ma bana?

Nie

9 minut temu, Tesu napisał:

Te forume nigdy nie bylo dobre. Po prostu lata leca, pamiec szwankuje i pojawia sie tendencja do idealizowania tego, co bylo kiedys. Bo kiedys to nawet zbanowani byli lepsi od tych randomow banowanych teraz, nie mowiac juz o moderacji, ktora kiedys byla uczciwa, solidna i profesjonalna, a te nowe mody to zwykla zbieranina amatorow z przerostem ego, cienka jak sik pajaka. :P

Temat z gównoburzami masz obok

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta sól o konkursy redakcyjne

Konkurs WWWeakendowy #pamiętamy

W ogóle pierwsza fala blogerów to z perspektywy patrząc rak niemiłosierny był (za wyjąkiem Qbusia T_T7), ze szczególnym wskazaniem paru redaktorów, więc jak wprowadzono chemię, a próby reform były wciąż tępione, to zdechło całkiem naturalnym zgonem

27 minut temu, JamesVoo napisał:

Te czasy jak IRC jeszcze żył i miał się dobrze

nie no, stała ekipa 3 userów jest, do tego tur, teb i org z doskoku się zdarza, nawet rabbi czasem zajrzy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Rankin napisał:

W ogóle pierwsza fala blogerów to z perspektywy patrząc rak niemiłosierny był (za wyjąkiem Qbusia T_T7), ze szczególnym wskazaniem paru redaktorów, więc jak wprowadzono chemię, a próby reform były wciąż tępione, to zdechło całkiem naturalnym zgonem

Haha, ja zostałem modem głównie po to żeby zajmować się blogowiskiem i nawet trochę wierzyłem w te reformy sfery w której spędziłem większość czasu na tym forum jakby nie patrzeć, bo w sumie potrzebne były. 

Ta, chwilę później nowy skrypt i gnijący trup... I'm still mad.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ZygfrydQ napisał:

ja to bym bana pewnie zarobił za taki tekst, ale mnie w końcu nikt tu nie lubi :V

Ten uczuc, kiedy ktos Ci mowi, ze jestes nikt... No i sugerando, ze mnie ktokolwiek lubi bardziej niz Ciebie.

No i czemu nie ma Cie na Steamie wsrod dostepnych? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakty drogi Tesu :P nigdzie nie napisałem, że mnie to w ogóle interere. Nawet podbiel mi to zaplusował, co mówi samo za siebie xD

1 minutę temu, Tesu napisał:

No i czemu nie ma Cie na Steamie wsrod dostepnych? 

W pracy raczej rzadko się loguję :P ale fix'd, już jestem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Xysiu napisał:

 

@Rankin krzychu to był rak straszny. Gorszy był chyba tylko GregoryHouseMD na blogach, jeżeli chodzi o osoby sprzed kilku lat.

powiem tak - krzychu wkurzał, ale został zbanowany

natomiast mishiu nadal istnieje i własnoręcznie zaniża poziom bardziej niż reszta idiotów razem wziętych

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...