Skocz do zawartości

Polecane posty

niby tak, ale kiedy bycie preumeratorem bylo pewna elitarnoscia, ze jestes pierwszy i masz cda przed innymi a teraz ?? nie dosc, ze wykladasz kase z gory to jestes do tylu bow kioskach, empikach jest wczesniej niz ty dostajesz...

Ale placisz mniej a to tez sie liczy i mozesz olewac wszelakie mozliwe podwyzki cen, tak jednostkowe (z uwagi na np. TIpsomaniaka) jak i np. stale, bo papier podrozal albo co. Cos za cos...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie narzekam na prenumeratę. Zawsze jest tego samego dnia albo dzień po premierze w kioskach. Nowego numeru jeszcze nie dostałem i przed poniedziałkiem chyba nie mam co liczyć. Ale w końcu śnieg wszystkich zaskoczył i było święto, więc wybaczam dostawcom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeszcze była Poligrafia w Kielcach, to dostawałem zawsze (sic!) dzień przed premierą w kioskach. Teraz jest RR Donnelley i przedpremierowego numeru jeszcze nie miałem. Dziwne, prawda? Przecież nie zależy to od drukarni kiedy dostanę tylko od poczty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest do końca kwestia poczty tylko i wyłącznie, ale właśnie tego, kiedy dystrybutor roześle prenumeratorom ich CDA... Kiedyś były rozsyłane dobrych kilka dni przed premierą kioskową, teraz widać robią to dzień-dwa przed - i efekty są jakie są.

Też mnie to irytuje, że nie mam jeszcze swojego egzemplarza 12/06, ale i tak wolę prenumeratę :].

BTW - nie róbcie z tego tematu czatu sobie... Takie jednolinijkowe narzekania "u mnie jeszcze listonosza nie było, a już południe się zbliża, łolaboga!" nie mają większego sensu i są zwyczajnym śmieceniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest do końca kwestia poczty tylko i wyłącznie, ale właśnie tego, kiedy dystrybutor roześle prenumeratorom ich CDA... Kiedyś były rozsyłane dobrych kilka dni przed premierą kioskową, teraz widać robią to dzień-dwa przed - i efekty są jakie są.

Też mnie to irytuje, że nie mam jeszcze swojego egzemplarza 12/06, ale i tak wolę prenumeratę :].

BTW - nie róbcie z tego tematu czatu sobie... Takie jednolinijkowe narzekania "u mnie jeszcze listonosza nie było, a już południe się zbliża, łolaboga!" nie mają większego sensu i są zwyczajnym śmieceniem.

Ok, Przepraszam nie będę już robił off-top'u bo jeszcze ostrzeżenie dostanę...

PS. Fakt prenumerata jest chyba lepsza ponieważ:

1.Jest taniej

2.Dają 4 gratisowe gry :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratisowych gier jest 5 nie 4 :P

ja sie troche juz wkurzylem. zamowilem prenumerate od 10/05 do 9/06 i dostalem trzy numery gratis z racji obnizenia ceny CDA z 19.99 do 14.90. No fajnie, ale dlaczego ŻADEN z tych numerow nie przyszedl punktualnie? grudniowego nie mam, dwa poprzednie mialy ponad tydzien spoznienia. a przeciez tamte niegratisowe przychodzily zwykle w dniu premiery! :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie troche juz wkurzylem. zamowilem prenumerate od 10/05 do 9/06 i dostalem trzy numery gratis z racji obnizenia ceny CDA z 19.99 do 14.90. No fajnie' date=' ale dlaczego ŻADEN z tych numerow nie przyszedl punktualnie? grudniowego nie mam, dwa poprzednie mialy ponad tydzien spoznienia. a przeciez tamte niegratisowe przychodzily zwykle w dniu premiery! :?[/quote']

oOo.

Widzę że dużo osób narzeka na prenumeratę

gratisowych gier jest 5 nie 4 :P

To tym lepiej :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...