Skocz do zawartości

Polecane posty

Kurcze, widzę, że sporo ludzi narzekan na prenumeratę. Zaczynam mieć wątpliwości, czy skorzystać. No ale nic wypróbuję, zamówię na rok i zobaczymy jak będzie. Moze obejdzie się bez problemów. Czy naprawde tak dużo osób ma problemy z prenumeratą? Ja rozumiem, że przy takiej ilości wysyłek można popełnić błąd, ale jeśli już czytelnik wydzwania i e-mailuje to wypadało by coś z tym zrobić. Wiem wiem, zaraz ktoś wyjedzie "to zrób coś, jak dzwoni do ciebie pare tysięcy czytelników", ale tym sposobem nie dojdziemy do niczego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, widzę, że sporo ludzi narzekan na prenumeratę. Zaczynam mieć wątpliwości, czy skorzystać. No ale nic wypróbuję, zamówię na rok i zobaczymy jak będzie. Moze obejdzie się bez problemów. Czy naprawde tak dużo osób ma problemy z prenumeratą? Ja rozumiem, że przy takiej ilości wysyłek można popełnić błąd, ale jeśli już czytelnik wydzwania i e-mailuje to wypadało by coś z tym zrobić. Wiem wiem, zaraz ktoś wyjedzie "to zrób coś, jak dzwoni do ciebie pare tysięcy czytelników", ale tym sposobem nie dojdziemy do niczego.

Miałem przez rok prenumeratę i byłem bardzo zadowolony. Gdy coś się działo (raz nie dostałem CDA na czas) to wystarczyło zadzwonic i tyle, wszystko było normalnie :) Preumerata jest bardzo opłacalna, zwłaszcza przy niskim kieszonkowym i braku cierpliwości :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, widzę, że sporo ludzi narzekan na prenumeratę. Zaczynam mieć wątpliwości, czy skorzystać. No ale nic wypróbuję, zamówię na rok i zobaczymy jak będzie. Moze obejdzie się bez problemów. Czy naprawde tak dużo osób ma problemy z prenumeratą? Ja rozumiem, że przy takiej ilości wysyłek można popełnić błąd, ale jeśli już czytelnik wydzwania i e-mailuje to wypadało by coś z tym zrobić. Wiem wiem, zaraz ktoś wyjedzie "to zrób coś, jak dzwoni do ciebie pare tysięcy czytelników", ale tym sposobem nie dojdziemy do niczego.

Miałem przez rok prenumeratę i byłem bardzo zadowolony. Gdy coś się działo (raz nie dostałem CDA na czas) to wystarczyło zadzwonic i tyle, wszystko było normalnie :) Preumerata jest bardzo opłacalna, zwłaszcza przy niskim kieszonkowym i braku cierpliwości :lol:

mi nie przysylali numeru 10/04 i nie wystarczyło "zadzwonic i tyle" bo caly czas bylo zajete :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie dostałem CDA, ale nie panikujmy.

Jasio - nie cytuje się długiego posta tylko po to, żeby dopisać do niego jedno zdanie :wink: I nie mów, że nie wystarczyło zadzwonić, skoro nie zadzwoniłeś, dobra? Trzeba było spróbować innym razem.

A z prenumeraty jestem zadowolony - taniej, do domu, a że czasem później niż powinno być to da się przecież przeżyć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dostałem wczoraj czasopismo. Problemem jest nie dział prenumeraty, a poczta polska... Spóźnienia powodują oni. Wystarczy sobie spojrzeć na datę wysłania. A wczoraj przyszedł do mnie nr z odłamanym fragmentem boxu na DVD, płyta chyba jednak nie została uszkodzona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam takie małe pytanie dotyczące prenumeraty. Czy prenumerata obejmuje nr. 13 (tzn. ten bonusowy w grudniu)? Sało się... zamówiłem prenumeratę na rok, zonaczymy czy będą jakieś problemy. Mam tylko nadzieje, że w ciągu tego roku starszy nie kubi odtwarzacza dvd:) Bo w tedy miał bym dvd a cda dostawa bym z cd (no chyba, że jakoś mozna się przeżucić).

Dzięki (do postowicz niżej, a pytania nie usuwam, bo moze komuś się przydać)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam takie małe pytanie dotyczące prenumeraty. Czy prenumerata obejmuje nr. 13 (tzn. ten bonusowy w grudniu)? Sało się... zamówiłem prenumeratę na rok, zonaczymy czy będą jakieś problemy. Mam tylko nadzieje, że w ciągu tego roku starszy nie kubi odtwarzacza dvd:) Bo w tedy miał bym dvd a cda dostawa bym z cd (no chyba, że jakoś mozna się przeżucić).

Dzięki (do postowicz niżej, a pytania nie usuwam, bo moze komuś się przydać)

No więc jest sposób by 13 nr dostać do domu prenumeratą. Trzeba tylko zamówić prenumerata z nr 13!!! Niby nic a cieszy. Oczywiście możesz się przerzucić w razie potrzeby na CD-A z DvD, trzeba tylko zapłacić różnice w cenie wydania z CD i DvD.

Ps. Ha, Ha! No stało się po raz trzeci z rzędu prenumerata mi się spóźnia! Jak zwykle, dostane nr za tydzień!!! Teraz się nie patyczkowałem i już kiedy 2 dni mi się nr 11/2004 spóźnia zareagowałem e-mailem (innym nie polecam tak szybkiego reagowania, w moim przypadku to w końcu 3 raz z rzędu:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prawie zawsze dostaje pozniej, niz numer pojawia sie w kioskach. Jesli z Toba bylo inaczej, to po prostu miales szczescie.

Jakie tam szczescie. Po prostu zawsze przychodzilo przynajmniej na jeden dzien przed kioskowa premiera. Zreszta nawet nie wspominam o starych pieknych czasach, kiedy nowy numer potrafil przyjsc nawet dwa tygodnie wczesniej wzgledem kiosku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Jakie tam szczescie. Po prostu zawsze przychodzilo przynajmniej na jeden dzien przed kioskowa premiera.
Wlasnie na tym polegalo to szczescie :D Mieszkam w duzym miescie i prenumerate mam od trzech lat. Zazwyczaj pismo otrzymywalem z kilkudniowym opoznieniem, a przez pare miesiecy nie dostawalem go w ogole! Okazalo sie wtedy, ze winna byla literowka w bazie danych, ktora ni stad ni z owad pojawila sie w moim adresie. I po jakichs 5 miesiacach dostalem zalegle numery :-)

Jednak finansowo bardzo sie to oplaca i dlatego prenumerate kontynuowalem. W tym roku pismo znowu przestalo przychodzic i firma zaproponowala, ze bedzie mi je przysylac listem poleconym. Tak sie dba o klienta, moje uznanie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość borowik_

Mam wielki żal do osób zajmujących się prenumeratą.A to dlatego że wysłałem 2 zgłoszenia i nic.Zero Odpowiedzi,zero pisma, nic.Czy ktos mi moze wytłumaczyć dlaczego??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Neo jr.
Mam wielki żal do osób zajmujących się prenumeratą.A to dlatego że wysłałem 2 zgłoszenia i nic.Zero Odpowiedzi,zero pisma, nic.Czy ktos mi moze wytłumaczyć dlaczego??

To zależy kiedy te zgłoszenia wysłałeś, bo jak to było tydzień temu to jeszcze nie masz się czym przejmować :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem jedną rok a drugą pół roku temu.I słuch potem o nich zaginoł.Niestety :(

Spox, też wysłałem zamówienie pocztą, od razu po zakupie nowego numeru. Dziś zadzwoniłem, bo numer cos nie przychodzi. Druczek nie doszedł, ale miła pani, przyjęła zamówienie jeszcze raz i za ok 10 dni będę miał moje Cda!!:)). Kure, ale pokusy miałem. # razy Cda w kiosku a ja kupić nie mogę. Na szczęćie kolega (szkoda ze nie koleżanka) miał w szkole i dał poczytać:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...