Skocz do zawartości

Polecane posty

Też kiedyś dostawałem CDA ok. tygodnia od pojawienia się (go) w sklepie. Zatelefonowałem do redakcji i "grzecznie się zapytałem" dlaczego.

Teraz dostaje normalnie (pare dni przed premierą). Inna sprawa, że są trochę zdemolowane - :twisted: poczta. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem roczną prenumerate i wszystko było cacy dopóki nie zobaczyłem najnowszego numeru gdzie jedną z pelnych wersji jest Wings of Honour. Nie żebym się z niej nie cieszył ale po co mi ona skoro mam ją dostać jako bonus dla tych co to prenumerują cd action !!!! Wprawdzie jeszcze mi go nie wysłali ale zapewniają że wyśla nie bawem i nawet sie upewniali co sobie wybrałem. Potwierdziłem że WoH ale wtedy jeszcze nie wiedziałem że bedzie on w majowym cd action. Te gadżety sie co prawda zmieniają ale ja już nie mam żadnego chyba wyboru jak czekać na gre która już mam.....troche czuje się oszukany :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem roczną prenumerate i wszystko było cacy dopóki nie zobaczyłem najnowszego numeru gdzie jedną z pelnych wersji jest Wings of Honour. Nie żebym się z niej nie cieszył ale po co mi ona skoro mam ją dostać jako bonus dla tych co to prenumerują cd action !!!! Wprawdzie jeszcze mi go nie wysłali ale zapewniają że wyśla nie bawem i nawet sie upewniali co sobie wybrałem. Potwierdziłem że WoH ale wtedy jeszcze nie wiedziałem że bedzie on w majowym cd action. Te gadżety sie co prawda zmieniają ale ja już nie mam żadnego chyba wyboru jak czekać na gre która już mam.....troche czuje się oszukany :(

No co ty... Gdyba dawali do prenumeraty, dajmy na to, szczoteczkę do zębów, też byś sie czuł oszukany, bo jedną masz już w domu ??

Nie przesadzaj, przecież prenumerata, jest sama w sobie dobrą rzeczą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech jakie ja miałem załamania jak 4/04 nie przychodził. Napisałem do p. Beatki a ona mi odpisała że prenumaratę wysyłają jeszczę raz - tym razem poleconym. Ale nie przychodziło. W załamaniu chciałem pójść już do kiosku ale nie było dvd to sobie odpuściłem. W końcu przyszła! A następnego dnia zobaczyłem numer 5/04 w skrezynce... Równo z premierą! Coś jest nie tak z tymi prenumeratkami nie?

Ps: ktoś wie w końcu jaki to miał być "rozkłądający się gadżet" z numeru 05/04? Albo mi się pomyliło albo go nie mam. Piszcie bo ja tu się głowię i nic nie wymyśliłem jak dotąd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O gadżecie nic nie słyszałem i nie widziałem nic rozkładającego się w numerze 05/04(może chodzi o kości Mr Jediego wkońcu pracuje w redakcji tylko jego duch:) ) choć moze dlatego ze go jeszcze dokładnie nie przejzałem ponieważ dostałem równoczeście numer marcowy i musiałem nadrobic zaległosci . Nieźle nie ktoś móglby sie zapytac gdzie kwietniowy ale spoko kwietniowy doszedł normalnie tylko ten marcowy z 2 miesięcznym opóxnieniem .................... ale i tak prenumeatajest super przedewszystkim dlatego ze dostaje sie zazwyczaj wcześniej (przynajmniej ja) no i jeszcze to wspaniałe uczucie kiedy wracasz znudzony ze szkoły i zastanawiasz się co tu porobic sobie przed odrabianiem lekcji i nagle twój wzrok pada na półke koło drzwi wejsciowych i co widzisz ..TAK CD ACTION !!!!!!!! już wyjete ze skrzynki pocztowej przez rodziców tylko czeka zeby ja pożreć mniam :D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od conajmniej 3 lat cda przychodzdi mi regularnie (najpóźniej 3 dni po premierze w kiosku). Nigdy się nie zawiodłem. A teraz czekam na numer 5/2004 i ani widu ani słychu. Narazie staram się opanować, jak widzę cda w kiosku, ale nie wiem jak długo jeszcze wytrzymam, a wtedy nie ręcze za siebie. Ja nikomu nie grożę ale jeżeli... no dobra, nie grożę:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa. Ja też mój pierwszy numer za szybko nie dostałem. Dodam że nawet musieli mi go 2 raz wysyłać. Drugi numer też nie przyszedł i chcieli mi już poleconymi przesyłać :D . No ale wsio się uregulowało i teraz dostaję nnormalnie, przd pojawieniem się CDA w kioskach. :lol:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zamówiłem pierwszy raz prenumeratę, to jeszcze nie miłem netu. Wysłałem więc tradycyjny list. Oczywiście zaginął w akcji :( Ale od następnego mieśiąca zamówiłem sobie już cywilizowaną drogą (przez internet :) ) i teraz jest ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzesioo

Pierwszy raz prenumeratę zakupiłem sobie chyba 3 lata temu. Było spoko. Skończyła się, no to zamówiłem nową i tutaj było już niestety znacznie gorzej i to nawet nie wiem dlaczego. CDA przychodziły czasem nawet z tygodniowym opóźnieniem, najczęściej poniszczone. Po tej niemiłej przygodzie postanowiłem, że już nie kupię prenumeraty i gdzieś przez rok ganiałem za CDA po kioskach. Jednak ostatnio zaczęło mi się to nudzić i już od kilku miesięcy jestem posiadaczem prenumeraty CDA. jak narazie nie narzekam, chociaż jakby pismo przychodziło trochę wcześniej też bym się nie obraził. ;-) Przeważnie dostaję je dzień przed kioskową premierą. No, ogólnie nie narzekam. ;-) pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja się cieszę z tej prenumeraty! W czwartek Qn'ik wstawi cały opis 100 numeru a do premiery kioskowej zostanie jeszcze 5 dni!!! A jak mi wiadomo numery prenumerowane wysyłają gdy pojawia się opis nowego numeru! Oj, czekajcie sobie 'kioskowcy' te 5 dni! My będziemy mogli pograć w Deus Ex i xxx 5 dni wczescniej. HA HA HA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marinh0
Ale ja się cieszę z tej prenumeraty! W czwartek Qn'ik wstawi cały opis 100 numeru a do premiery kioskowej zostanie jeszcze 5 dni!!! A jak mi wiadomo numery prenumerowane wysyłają gdy pojawia się opis nowego numeru! Oj, czekajcie sobie 'kioskowcy' te 5 dni! My będziemy mogli pograć w Deus Ex i xxx 5 dni wczescniej. HA HA HA.

W czasie gdy ty bedziesz se gral, ja bede czytal czasopismo HEHE :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość iCe-doOm
Dzisiaj dostałem 100 numer i już wiem że oferta "przedłużenia prenumeraty" (bo ta mi się już kończy...) jest całkiem atrakcyjna;)

mi juz przyszlo (nowe cda) wlasnie szukam cd keya "na pudelku z gra" do War2... i zostalo mi 9 nr. w Prenumeracie :( tylko 9 !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Goofy

Też już mam, yeah. Pismo baaardzo dobre, choć w niektórych miejscach nowy layout jest lekko chaotyczny :?

Gry świetne. Ja mam nadzieję, że taka oferta utrzyma się do września, bo wtedy mi się kończy prenumerata :oops:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ober

CDA w prenumeracie może i szybko przychodzi, ale zawsze jest wytargane dużo bardziej niż w kiosku. a ten ostatni numer to wręcz o pomstę do Boga woła. Gdzie to ten mój listonosz trzymał do teraz sie zastanawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzesioo

Ej, a wiecie, jaką ja miałem dziwną przygodę wczoraj. Oczywiście z prenumką. Numer, jak zwykle, przyszedł dzień przed premierą w kiosku, ale jedna rzecz mnie zaniepokoiła. W piśmie miałem kartkę A4 z powiadomieniem, że prenumerata kończy mi się już za miesiąc! Kurka, myślę sobie, przecież ja prenumeratę na rok zamawiałem w lutym!!! Zadzwoniłem więc z pytaniem - co jest? - do działu prenumeraty i wszystko się całe szczęście wyjaśniło. Okazało się, że to błąd z ich strony, bo coś tam pomylili. Ale wiecie co mi się wydaje. Oni do każdego numeru z prenumeraty pakowali tą karteczkę, żeby zareklamować nową ofertę prenumeraty. :-D Jeżli się mylę (co jest bardzo możliwe :-D) to najmocniej przepraszam. :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też CDA dostałem w poniedziałek. I to bez żadnej kartki, więc to nie była reklama nowej prenumeraty. Oferta ta zresztą ciekawa jest, ale mi zostało jeszcze troche nr w bierzącej, więc poczekam na następną ofertę specjalną :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze nie dostałem nowego CDA z prenumeraty :cry:

Zamówiłem sobie prenumerate z DVD (przez internet, bo raz wyslalem ze chce przedluzyc pocztą to nie doszedl list, a dzwonic mi sie nie chcialo), dostalem maila z potwierdzeniem i pytaniem co chce miec dolaczone do prenumeraty, odeslalem maila co chce miec dolaczone do prenumeraty... I teraz czekam :cry: Ja chce nowe CDA! :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lkwasny

Ja do prenumeraty to mam pecha :-/ Co przedluze (juz od kilku lat) i myśle ze to dobra oferta to za miesiąc jest lepsza. Jak kiedyś poczekalem i zamówilem później to się okazao, że nie byo nic specjalnego. :-(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...