Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość teether

prenumerta to swietna rzecz. schodze spokojnie na dol, zagladam do

skrzynki, patrze... A TAM NIC NIE MA!!! :evil:

tak sie zdarza czesto, ale i tak w koncu dostane moje slodkie cda...

:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotreq

Ja sie statnio zaj*** wqrzylem na cda bo w prenumeracie byl Wings of honor gratis.

no to instaluje sobie spokojnie, gram a tu po ok. 2 miechach w cda jest pelna wersja :evil:

tamta opchnelem qmplowi i tera wszystko jest ok:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie małe pytanie odnośne prenumeraty: Otóż gdy zamówię sobie prenumaratę DVD, to czy będę dostawał na zmianę Cd i DVD czy tylko DVD co dwa miesiące?

EDIT DO POSTU PONIŻEJ: Dzięki :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie małe pytanie odnośne prenumeraty: Otóż gdy zamówię sobie prenumaratę DVD, to czy będę dostawał na zmianę Cd i DVD czy tylko DVD co dwa miesiące?

Bedziesz dostawal normalnie kazdy numer CD-Action, tylko w co drugi miesiac bedzie to CDA z DVD...

A mi przysłali połamane pudełko na cd

Nie przyslali tylko podczas transportu musialo sie polamac... No coz poczta polska chyba nie dba za bardzo o przesylki, bo sam tez czasem dostaje nowy numer to z pognieciona okladka, to z peknietym pudelkiem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe... Poczta to nie dba o klientow, bo albo mi CDA kradli :( i musialem prosic o wyslanie jeszcze raz :) , teraz mam polecone, ale one dochadza znacznie pozniej :( Prenumerata slaba jest,slaba :( Ale jak poczta wyjatkowo zadziala dobrze to spoko :) Nowy dzionek, schodzi sie i - CDAAA :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuwazylem, ze niektorzy maja problemy z Poczta Polska i prenumeata CDA. Przyznaje, ze czasami nowy numer CDA przychodzni *nieco* pognieciony, ale zazwyczaj dostaje przesylke w dobrym stanie. Zreszta dzis mamy trzeci dzien dlugiego weekendu. Na dodatek sobota. Ok. godziny 11 listonoszka przyniosla czarna przesylke od wydawnictwa Bauer. Jak latwo sie domyslic byl to lipcowy numer CDA. Przyszedl w stanie b. dobrym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczta nasza jaka jest, każdy widzi :lol:

Mimo wszystko jednak "kioskarze" muszą czekać na nowe CDA bodajrze do piątku (dobrze mówię :?: ), a my mamy je już od południa... To jest piękne, czyż nie :?: :)

Nie :evil: , bo nasza kochana poczta polska jeszcze nie przyniosła mi cda :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisałem, że poczta jaka jest, każdy widzi :) W tym miesiącu akurat mi się poszczęściło, mam CDA od soboty, gdyby nie święto zapewne miałbym wcześniej. Ty widocznie akurat w tym miechu masz pecha :) Mi raz zgubili list z zamówieniem prenumeraty :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sir_Human

Ej ludziska, mam pytanko. Czy ktos zamawial prenumerate korzystajac z promocji dla bylych prenumeratorow? Ta na rok, gdzie dostaje sie proezent? Jak tak to kiedy go dostajecie? Ja pierwszyn numer prenumeraty jysz mam a mojego BG&E ani widu. Moze przyjdzie z nastepnym numerem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj właśnie zamówiłem sobie prenumerate CDA (telefonicznie) i chciałbym bardzo pochwalić tą bardzo miłą panią, którą słyszałem w słuchawce :).
Tee, ty może się dodzwoniłeś na jakieś 0-700 Sex Linia Party? No nic, ważne że załatwiłeś to co chciałeś :lol:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj właśnie zamówiłem sobie prenumerate CDA (telefonicznie) i chciałbym bardzo pochwalić tą bardzo miłą panią, którą słyszałem w słuchawce :).
Tee, ty może się dodzwoniłeś na jakieś 0-700 Sex Linia Party? No nic, ważne że załatwiłeś to co chciałeś :lol:

Ale śmiszne. Ja tu chciałem pochwalić bardzo miłą, profesjonalną i wysoce wykwalifikowaną obsługe a tu sie wyśmiewają ze mnie;) :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałem bardzo mile zaskoczony :) Po 100 numerze można się było wszystkiego spodziewać, ale na pewno nie spodziewałem się tego że dostane go kompletnie za darmo :) No i do tego list że to dla byłego prenumeratora :) Moja skończyła się jakiś czas temu :) Bardzo wam dziękuję !! Takiej niespodzianki nigdy bym się nie spodziewał po żadnym czasopiśmie a tu proszę... widać że dbacie o swoich czytelników jak najlepiej :) A te nawijanie o ponownej prenueracie i tak można pominąć... :D Bo przecież moglibyście wysłać sam list :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi prenumerata przychodzi 2 dni przed premierą (ostatnio nawet 4) ale wszystko dobre szybko się kończy. Nr 8/2004 jest mym ostatnim:( Ale na całe szczęście załatwiłem sobie następną roczną z Matrixem. Wystarczy tylko zamówić.:D

PS. Mój kolega pozdrawia Smugglera:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość donvitos

A ja mam pomysł!!!

Sam mam prenumeratę cda i zawsze przychodzi zwiniety w rulonik. Czy możecie wrzucić do nastepnego numeru dla prenumeratorow nalepe na skrzynkę- "nie gnieść przesyłki w czarnej folii - CDA" ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość M@ster of mineralna

A wiecie co? Prenumeruje od 8 urodzin CDA czyli od 04/04 i zamawialem cos (tak dawno temu ze zapomnialem co) no i... prenumerata jest, ale prezentu ani widu, ani slychu. Ktos musial maczac w tym palce. I kill poczta polska!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...