Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość iCe-doOm

mam taki problemik - na 50% z ostatnim numerem mi sie "skonczyla" prenumerata, ale niedostalem zadnego dodatkowego druku z mozliwoscia przedluzenia prenumeraty, ani informacji ze to juz koniec. czy zawsze sie takie druki dostaje ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taki problemik - na 50% z ostatnim numerem mi sie "skonczyla" prenumerata, ale niedostalem zadnego dodatkowego druku z mozliwoscia przedluzenia prenumeraty, ani informacji ze to juz koniec. czy zawsze sie takie druki dostaje ?

Z tego co wiem i z mojego doświadczenia wynika, że zawsze powinieneś go dostać. Chociaż mi nie przysłali raz faktury za zapłacenie prenumeraty. Najlepiej napisz do prenumeraty, podaj swoje dane i zapytaj się o to.

A propo nowego numeru. Czy ktoś już go otrzymał? Miałem pewne problemy z zapłatą więc może dlatego go nie dostałem ale to dziwne nie? Zawsze dochodził wcześniej niż w kiosku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość garfield_junior
A propo nowego numeru. Czy ktoś już go otrzymał? Miałem pewne problemy z zapłatą więc może dlatego go nie dostałem ale to dziwne nie? Zawsze dochodził wcześniej niż w kiosku.

O to samo chciałem zapytać... również zawsze(od jakichś 20 miesięcy) dostawałem w poniedziałki, a dzisiaj nic... mam nadzieje że jutro już będzie w skrzynce :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to dopiero miałem historię ! W piątek ( 11.03.2005 ) przyszedł do mnie polecony od Bauera z druczkiem do zapłaty . Był wysłany dzień wcześniej , a w środku ... Faktura pro-forma z datą do zapłaty na 1 marca :shock: ! Zerknąłem na datę wystawienia ... była wystawiona w lutym :shock: !! Czy ktoś miał kiedyś tak samo ??

PS. Dlaczego tydzień temu miałem 108 postów , a teraz tylko 102 ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może skasowali tematy w ktorych sie udzielałes, albo skasowali twoje posty (nie sposobały sie? :P) i licznik sie cofnął.

Co do opoznienia to potwierdzam - ja tez zawsze w poniedzialki otrzymuje a jakos nic nieprzyszło. Może dzisiaj...

pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, masz 6 postów mniej, tragednia... :P

Spokojnie, póki co spóźnili się o jeden dzień, także nie ma co dramatyzować.

Co do druczku. Nr urodzinowy jest moim ostatnim, może w nim coś bedzie, nie wiem. Wiem tylko, ze w ostatnim numerze (czyli w przedostatnim moim w prenumeracie) było pismo informujące o wygaśnięciu prenumeraty. A przedłużać tak normalnie chyba nie można, ale w każdym numerze masz przecież dwa druczki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość green_lantern

no jest to nie wątpliwie prawda co do tego niszczenia się pisma

sam juz doświadczyłem to kilka razy ,w jednym z przypadków dostałem nad dartą okładke.po tym fakcie nie mogłem sie otrząsnąć przez 3 dni:D.

ale miejmy nadzieje ze ten problem zostanie rozwiązany !!!!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość green_lantern

no ja CDA dostałem z dwu dniowym przesunięciem , jęśli chodzi o numer kwietniowy. widać ze osoby odpowiedzialne za planowość dostarczania prenumeraty lecą sobie w kuli. II=Bienio=II w tym tygodniu powinien dojść CDA , w kazdym bądz razie tak mi sie wydaje :D:D:D:D:D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem z CD-Action czystą, białą kartkę. Prowokacja? Wania ;) ? Mam coś narysować i wysłać :P ? Czy to oznaka czegoś?

No właśnie? Może Panowie Redaktoży chcą byśmy oddali na tych kartkach swój autograf? Może chcą sprawdziś czy CDA nie czytaja jakyś seryjni mordercy albo (o zgrozo) POITYCY? Lub chcą mieć autograf kogoś kto kiedyś będzie sławny by się potem chwalić: " O patrzcie to jest autograf **** *******. On kiedyś czytał czasopismo w którym pracowałem, i sam mi przysłał ten autograf!!!!! , albo sprzedać go (autografa:wink: ) by se do emerytury dołożyć. :P:wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość green_lantern

ja tez dostałem tę czystą kartkę . ale do czego ona to nie wiem , moze dali je specjalnie zeby ludzie myśleli ze ona do czegoś jest a tak na prawde jest do niczego.

widze ze dwóch kolejnych nie zadowolonych prenumeratowiczów sie znalazło. coś mi sie wydaje ze jak tak dalej pujdzie to nie którzy będą dostawać CDA wtedy jak do kiosków będzie wchodził następny numer. ale miejmy nadzieje ze tak sie nie stanie:D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość green_lantern

Nie wiedziałem ze tak juz masz, za pomyłkę przepraszam. ale jak zjednoczymy sieły i będziemy silni to na pewno damy rade.

A co do reklamacji to ja tez moge sie pod nią podpisać i to juz nawet będzie reklamacjo-petycja odnośnie terminowości dostaw CDA.

A tak na marginesie to ja tez jestem zainteresowany przysyłaniem numerów CDA przez 2 lata a nawet i dłuzej :D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem ze tak juz masz, za pomyłkę przepraszam. ale jak zjednoczymy sieły i będziemy silni to na pewno damy rade.

A co do reklamacji to ja tez moge sie pod nią podpisać i to juz nawet będzie reklamacjo-petycja odnośnie terminowości dostaw CDA.

A tak na marginesie to ja tez jestem zainteresowany przysyłaniem numerów CDA przez 2 lata a nawet i dłuzej :D:D:D

Wydawnictwo często wywiązuje się z terminów , to nasza kochana POCZTA POLSKA tak długo dostarcza paczki .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość smartpointer

przyszła dzisiaj do mnie przesyłka z Bauera...

prenumeruję cda, oczywiście nowy numer juz dostałem i zdziwiłem się trochę widząc kolejną przesyłkę...

otwieram i co widzę?

FILIPINKA :twisted:

co to wogóle ma być?! przecież ja tego czegoś nie zamiawiałem, a tu na moje imię i nazwisko i mało tego.....

faktura i do zapłaty..... 45gr słownie czterdzieści pięć groszy :!:

po pierwsze powtarzam: ja tego czegoś nie zamawiałem, a po drugie pierwszy raz widzę, żeby prenumerata jakiegos czasopisma była tak tania... ale nieważne, niech sobie będzie nawet po 45gr, ja i tak tego czegoś nie chcę :x

czy to jakiś marny dowcip primaaprilisowy czy w wydawnictwie Bauer w dziele prenumeraty panuje aż taki bałagan :shock:

chyba jednak to drugie bo już kilka pomyłek im się zdarzyło... ja rozumiem raz... ale 6?

1) jak pierwszy raz zamówiłem prenumeratę doszła po 2 miesiącach, jak już zdążyłem kupić w kiosku nowy numer cda

2) razem z prenumeratą zamawiałem wtedy numery archiwalne których nie dostałem i musiałem zamawiac jeszcze raz

3) zdarzyło się, że portfel na cd dostałem 2 razy wysłany listem poleconym, a powinienem dostać raz

4) kiedy skończyła mi sie prenumerata wysłałem kupon przedłużający prenumeratę, razem z nim zamówienie na numery archiwalne - archiwalne przyszły, prenumeratę musiałem zamawiac jeszcze raz

5) zdarzyło mi sie dostać fakturę do opłacenia tej samej prenumeraty dwa razy

6) teraz dostałem filipinkę, której nigdy nie kupowałem, ani nigdy nigdzie nie zamawiałem

Wiem, że redakcja CDA nie ma nic wspólnego z działem prenumeraty Bauera, ale myślę, że redakcja ma większe możliwości zwrócenia uwagi wydawcy, aby zrobił tam porządek... tam po prostu jest bałagan... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gb.Ottis

A ja mam mały dylemat ... czy opłaca się zamówić roczną prenumeratę?

Zanim wykrzykniecie wszyscy swoje TAAAAAAAAK!!! ... chcę powiedzieć, że z wyskubaniem 100zł jest problemik ... po zakupie rocznych CDA będzie problem z innym życiem ... tym poza komputerowym ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem zamówienie na prenumeratę bodajże dzień czy dwa po wydaniu poprzedniego (kwietniowego) numeru. Jeszcze nic nie dostałem, nawet druczku. Nie chcę, żeby wycieli mi numer i zrobili prenumeratę od czerwcowego bo chyba z papci wyskoczę jak przegapię majowy! Warto czekać, czy kupić w kiosku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...