Skocz do zawartości

Polecane posty

Jest jeszcze jedna, kontrowersyjna opcja przysyłania numeru 13 wraz ze styczniowym. Pojawia się on w miarę szybko po 13 więc pomysł jest jak najbardziej realny. Mielibyśmy podwójną dawkę emocji! Jeżeli ktoś jest w stanie tyle wytrzymać (ja bym był. już raz miesiąc czekałem). Co wy na to?

Nie czaję :?

Styczniowy ukazuje się tak jak inne nry czyli niecały miesiąc po 13, taq więc gdzie tu "szybko po 13" :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku Ludzie!!! Cieszcie się, że wszystko u was gra z prenumeratą!!

korona wam z głowy nie spadnie jak po 13 numer podreptacie do kiosku.

Zresztą zważywszy na to jakie są problemy z dostarczeniem do niektórych normalnych numerów cda sądzę, że zupełnie wszystko by padło gdyby mieli dostarczać jeszcze specjalny numer.

A wracając do naszej historii prenumeraty to brat się zdenerwował i znów zadzwonił z pytaniem dlaczego nie ma jeszcze cda u nas. No i miła Pani powiedziała, że przenosili się z jednego magazynu do innego i w zamieszaniu jeszcze do nas cda nie wysłali.

I wszystko by było ok., gdyby nie to, iż jakieś 3 tygodnie temu ta sama Pani mówiła, że już do nas cda wysłali.

Dlatego zastanawiam się czy jeszcze dostaniemy ten zaległy numer, a jeśli nie to czy nam przesuną ważność prenumeraty o miesiąc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli romawiałeś z Panią B. Jankowską to się nie martw, będzie na pewno ok, ja tam 3 tygodnie czekałem na zaległe DVD którego nie było w przesyłce z CDA, ale wyjaśniłem sprawę i za drugim razem dostałem i jest ok, zresztą to już nie pierwszy raz gdy mi coś nie grało z przesyłką, ale to sprawa naszej kochanej Poczty Polskiej :?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czaję :?

Styczniowy ukazuje się tak jak inne nry czyli niecały miesiąc po 13, taq więc gdzie tu "szybko po 13" :?:

No jeżeli rok ma dwanaście miesięcy a zwykłe cda trafia równo co miesiąc to teraz czekamy mniej prawda? do mnie po kupieniu 13 szybko dostałem styczniowy numer. więc ja bym wolał poczekać ale dostać wszystko naraz. 13 wraz ze styczniowym/grudniowym! to jest mój pomysł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dexter666
No jeżeli rok ma dwanaście miesięcy a zwykłe cda trafia równo co miesiąc to teraz czekamy mniej prawda?

Czekasz tyle samo, bo CDA nie wychodzi co równo miesiąc, a co cztery tygodnie. 30/31-28=2/3. I tak z każdego miesiąca ucieka po 2, 3 dni, by się wyrobili z tym 13 i został jakiś zapas na ew. kopsnięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EL KAPISZONE

Prenumeratka jest super ale czemu 13 numer nie jest w prenumeracie? Dopiero teraz sie o tym dowiedzialem, no coz trzeba bedzie znowu jak za dawnych dni wziasc 2 dyszki i do sklepu..ale oczywiwscie w sklepie nie bedzie edycji z DVD i trzeba do jakis EMPIKow jechac. A tak wogule polecam prenumerate: jest tansza, dostaje sie prezent, dostajemy nowy numer wczesniej niz w kiosku, zawsze jest taka edycja jaka chcielismy(DVD,CD). Tylko ja zawsze kaze rodzicom zeby wypatrywali listonosza w godzinach 9-11 bo ja jestem w szkole, a listonosz kladzie wtedy CDA w furtke jak jakas reklame...jak by mi ktos wzial to bym chyba nie wiem co mu zrobil!(listonoszowi i zlodziejowi).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wogule polecam prenumeratemu

A ja nie, niestety, dali mi tak w kość, ze nie potrafię tego ominąć

dostaje sie prezent

Z tym wiele osób miało problemy. Trzeba było wydzwaniać i przypominac o sobie.

dostajemy nowy numer wczesniej niz w kiosku

Ja jeszcze nie dostałem numeru 12/04, ale żo to mój pierwszy w prenumeratce to się powstrzyamm od większego narzekania.

Co do tej całej prenumeratki, to chyba sobie lecą ze mna w kulki. ael to już siostrzyczka dokładnie opisała (Aracely). Najpier mówią, że już wysłali, po tygodniu dzwonisz i okazuje sie, ze dopiero przekazują poczcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Freeze, ja tam nigdy nie miałem problemu z prezentem do prenumeraty, za każdym razem dostawałem w ciągu dwóch miesięcy, jak zakłada regulamin :)

A jeśli chodzi o opóźnienia to zdażały się na początku gdy miałem po raz pierwszy prenumeratę, ale po 2-3 miesiącach wszystko było ok

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość M_U_R_D_O_C

Prenumerata to dobra i opłacalna inwestycja. Dostaje się prezent - taki sobie, ale liczy się gest; sporo się oszczędza; nie trzeba biegać do kiosku; i w ogóle bardzo fajna sprawa, ale niestety mnie nie stać :(

PS Częste opóźnienia z numerami nie wynikają z winy CD-A, a z poczty, która jest jak wół - dobrze pracuje, ale jest pooowooolna :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, nie wydaje mi się, żeby nasza poczta pracowała dobrze, ja dostaje nry w takim sobie stanie, no i najczęściej w dzień przed ukazaniem sie nru w kioskach :)

A co do prezentów, mnie tam się podobają, bo są wykorzystywane, a nie leżą w kącie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość M_U_R_D_O_C
Heh, nie wydaje mi się, żeby nasza poczta pracowała dobrze, ja dostaje nry w takim sobie stanie, no i najczęściej w dzień przed ukazaniem sie nru w kioskach :)

A co do prezentów, mnie tam się podobają, bo są wykorzystywane, a nie leżą w kącie :)

Ja tam nie narzekam na pracę poczty bo nikt do mnie nie pisze, chyba, że na Walentynki - więc nie mam powodów do formułowania takich stwierdzeń. Nie piszę, że prezenty są złe i nieprzydatne, ale w porównaniu do moich (używanych) Pwn itp, itd - wypadają średnio. Podkreślam - przydaje się taki prezent, a ostatnimi czasy (choć jestem tu od niedawna) zauważam i stwierdzam, że przydałby się niktórym słownik ortograficzny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh nie tylko Ty tak myślisz, i nie tylko ortograficzny, zresztą to się powinno pojawić jako gadżet do CDA, a nie prezent do prenumeraty, bo jednak normalnie, w kioskach, ludzie kupują więcej nrów niż jest wysyłanych w prenumeracie :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość M_U_R_D_O_C
Heh nie tylko Ty tak myślisz, i nie tylko ortograficzny, zresztą to się powinno pojawić jako gadżet do CDA, a nie prezent do prenumeraty, bo jednak normalnie, w kioskach, ludzie kupują więcej nrów niż jest wysyłanych w prenumeracie :)

Zgadzam się - tego właśnie brakowało w moim poście. Co do tego słownika, to oprócz ortograficznego przydałby się: pana Kopalińskiego - "Słownik wyrazów obcych i zwrotów obcojęzycznych" - dzięki temu można używać bardziej zaawansowanych zwrotów niż - "cool" - którego nie tępie (już;)) i czasem używam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach... wreszcie moge to z siebie wyrzucić...

tak więc:

1. od sierpnia 2004 CD-Action pojawiało się u mnie z ponad tygodniowym poślizgiem

2. wywieszka na drzwi po kilkukrotnym dzwonieniu otrzymana, talia kart do dzisiaj nie otrzymana

3. nowego numeru do dziś nie otrzymałem

i jak tu mam być "szczęśliwym prenumeratorem"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie moje actiony nie sa zmasakrowane po dostarczeniu przez donosiciela! Te nowe slim boxy są genialne! praktyczne i eleganckie, a przez ich cienkosc mieszczą sie bez problemu w pismie i dociera ono w dobrym stanie. Dobry pomysł, nie zmieniajcie go plizz.

Nie wiem czemu masz takie problemy. Moze napisz maila do red-akcji? U mnie prenumerata działa genialnie. Cos musi byc na serio nie tak.... Moze jakis problem z danymi osobowymi?

<moj 200 post. dzieki za wszystko, za to, ze mnie nie wywalono jeszcze i za to, że moge sobie czasem cos nabazgrolic bez wiekszego sensu:)>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość iCe-doOm

moj problem jest nastepujacy - zamowilem prenumerate od nr 04/04 wszystkie numery elegancq przychodzily i bylo ogolnie dobrze. Ostatnio jednak dokonalem zakupu nagrywarki DVD wiec postanowilem sie "przesiasc" z prenumeraty CD na DVD ale Pani powiedziala ze musze jeszcze te 2 numery poczekac... nieda sie z tym nic zrobic ?

<omg moj 251 post! dz... ale kogo to obchodzi ?>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh...

ja na razie nie moge sobie pozwolic na prenumerate, bo zbieram na cos innego kasiore... niedlugo moje urodzinki, wiec moze wyciagne jakas forse, choc czytajac wasze posty... chyba wole biegac do kiosku, a ma to swoj urok

:) Pani w kiosku juz wie, ze przyjde i zostawia mi numer!!!

taaak, pelen wypas

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

W środę tydzień temu mój ojciec przefaksował blankiet prenumeraty z zaznaczona opcją, że zapłacę za prenumeratę po otrzymaniu imiennego druku wpłata przelew. Problem w tym, że ten druk jeszcze nie doszedł. Czy dzieje się tak dlatego, że przy wysyłaniu poszło cos nie tak (chociaż z kwitka, który się wydrukował po przefaksowaniu wynika, że wszystko jest w jak najlepszym porządku)? Czy może dlatego, że ten druk dostanę wraz z lutowym numerem? Oświeccie mnie, bo to moja pierwsza prenumerata czegokolwiek i za bardzo się na tym nie znam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, druczek z zapłatą przychodiz, albo chwilkę przed, albo wraz z pierwszym numerem. Jka nie przyjdzie ani numer, ani druk, to zadzwoń do nich i wybadaj co sie stało. Ja wysłąłem zamówienie pocztą i w ogóle do nich nie dotarło.

Dostałem prezent:) Listonosz wniusł takie pudło, ze myślałem, ze mi telewizor przysłali:) Przedzieram się przez kolejne warstwy tekury a tam maleńki boks na DvD :). Płytka przyda się nie powiem:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, ja też próbowałem zamówić prenumeratę pocztą, a potem byłem nr z DVD w plecy, bo już nigdzie nie mogłem go dorwać i musiałem kupić CD - mail rządzi. Przejście z CD na DVD, po pierwsze jest nietypowe, po drugie zaś płaciłeś za CD, więc nie wymagaj teraz, że nagle Ci zmienią z uśmiechem - zdziwię się, jeżeli w ogóle zmienią.

Talia kart dla prenumeratorów była w numerze następnym, a nie w tym, w którym była w kioskach. Powód był wyjaśniany i w dołączonym liście i na forum chyba też.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mielismy zamówioną prenumeratę z CD. JAkie były z nią problemy opisywalismy tutaj. Niby już wszystko jest ok. Ale ostatnio postanowilismy zmnienic prenumeratę z Cd na DVD. Udało się, fakt, ze musielismy dopłacic(to normalne) i teoretycznie najnowszy numer powinniśmy dostac z DVD. No chyba, ze znów bedą jakieś problemy....oby nie....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...