Skocz do zawartości

Polecane posty

A można zamówić prenumeratę w internecie??Jeśli tak to jak i gdzie??Jeśli nie to jaki jest numer do tej miłej pani??:D

Bez obrazy, czy jesteś ślepy? No dobra, szacunek dla innego forumowicza:). Prenumerate zamawiasz na stronie głównej Cda. Masz w spisie treści "prenumerata". A numer tel. jest w stopce redakcyjnej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość borowik_

Zauważyłem już.Sorry że robię wam kłopot ale nie oglądałem dokładnie całej stronki.Chociaż też prawda że to jest napisane tak że trudno tego nie zauważyć ale ja wchodze na forum odrazu przez www.cdaction.pl/agora wiec nie widze.A zgłoszenie wyśle najprawdopodobniej jutro bo musze zobaczyć jak tam stoje z kasą.I dzieki zreszta za pomoc ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dominik

Ekhm... pisze tego posta z 4 dniowym opóźnieniem, ale co tam ;)

Pisze go przede wszystkim żeby niejako podziękować dziale który zajmuje sie prenumeratą (głównie chodzi mi o wysyłkę), a to dlatego że już drugi raz CDA przyszło do mnie w stanie bardzo dobrym! Thx :)

Po pierwsze, nareszcie pudełka DVD są wkładane "w środek" czasopisma, nie zaś jak było dotychczas pod okładkę co wywoływało u mnie nie małe zniszczenia w trakcie transportu (czyżby ktoś przeczytał moje wcześniejsze użalajace sie posty? ;) ).

Po drugie, genialny pomysł z tymi cienkimi dvd-boxami, teraz (jeśli pudełka dalej będą "cienkie" i będą znajdowały się "w środku" CDA) nie będę sie już musiał martwić, że CDA przyjdzie wyglądające jak zbitek stron obwiniętych w dziurawy, pogięty papier toaletowy. ;)

Niestety nie....13 numer trzeba samemu kupić w kiosku :(

>>>Uch.... a już zdążyłem zapomnieć o tych kilku kilometrowych "wycieczkach" po wszelakich kioskach w poszukiwaniu nowego nr CDA w nieuchwytnym wydaniu DVD ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie w prenumeracie rocznej powinno się dostawać CD-Actiony z całego roku, czyli z numerem 13. Teraz będę musiał jechać 40 km po edycję DVD, bo w moim MIEŚCIE jest nieuchwytny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EL KAPISZONE

prenumerata jest super tansza dostaje sie prezent nie trzeba sie martwic skad wziac kase na nowy numer a do tego ja czesto dostaje nowe CDA 5 dni przed premiera w najgorszym jeden przed

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuuuurde!!! Dopiero co nabyłem prenumeratę i już pierwsze zawiedzienia. Najpier mój drug zgubił się gdzieś u nich, ale ok, jest git- każdemu może się przytrafić. Założyłem preumeratę jeszcze raz i odziwo, druk z proźbą o zapłatę przyszedł już po 3 dniach :) "No to super, Cda też będzie szybko przychodzić". A G****, czy to nie jest "trochę" dziwne, ze druk przyszedł w 3 dni, a kurna gazetę "wysłali" już półtora tygodnia tem i *** **** nie ma. Ja rozumiem, 2, 3, baaa, nawet 5 pni po premierze. ALE KURNA 2 TYGODNIE Z KAWAŁKIEM???????? TO PARANOJA!!!!! chyba pozegnam się z prenumeratą jeszcze przed pierwszym numerem. Poprosze żeby mi kase odesłali NA ICH KOSZT!!!!

Prenumeracie gratulujemy terminowości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuuuurde!!! Dopiero co nabyłem prenumeratę i już pierwsze zawiedzienia. Najpier mój drug zgubił się gdzieś u nich, ale ok, jest git- każdemu może się przytrafić. Założyłem preumeratę jeszcze raz i odziwo, druk z proźbą o zapłatę przyszedł już po 3 dniach :) "No to super, Cda też będzie szybko przychodzić". A G****, czy to nie jest "trochę" dziwne, ze druk przyszedł w 3 dni, a kurna gazetę "wysłali" już półtora tygodnia tem i *** **** nie ma. Ja rozumiem, 2, 3, baaa, nawet 5 pni po premierze. ALE KURNA 2 TYGODNIE Z KAWAŁKIEM???????? TO PARANOJA!!!!! chyba pozegnam się z prenumeratą jeszcze przed pierwszym numerem. Poprosze żeby mi kase odesłali NA ICH KOSZT!!!!

Prenumeracie gratulujemy terminowości.

Ja miałem już dwie prenumeraty. Pierwszy numer zawsze przychodził mi 2 tygodnie po premierze, ale każdy następny przychodził 2-3 dni przed. Tak jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuuuurde!!! Dopiero co nabyłem prenumeratę i już pierwsze zawiedzienia. Najpier mój drug zgubił się gdzieś u nich, ale ok, jest git- każdemu może się przytrafić. Założyłem preumeratę jeszcze raz i odziwo, druk z proźbą o zapłatę przyszedł już po 3 dniach :) "No to super, Cda też będzie szybko przychodzić". A G****, czy to nie jest "trochę" dziwne, ze druk przyszedł w 3 dni, a kurna gazetę "wysłali" już półtora tygodnia tem i *** **** nie ma. Ja rozumiem, 2, 3, baaa, nawet 5 pni po premierze. ALE KURNA 2 TYGODNIE Z KAWAŁKIEM???????? TO PARANOJA!!!!! chyba pozegnam się z prenumeratą jeszcze przed pierwszym numerem. Poprosze żeby mi kase odesłali NA ICH KOSZT!!!!

Prenumeracie gratulujemy terminowości.

Facet, wyluzuj ciut, rozumialbym gdyby tak poszlo z 2-3 numerami. Ale na razie JEDEN. Moze na poczcie ukradli, cholera wie co sie stalo - nie musisz od razu wpadac w furie. Zawsze postaw sie na drugim miejscu - wyobraz sobie. ze jeste uczniem, cos tam lekko namieszales, a tu od razu "niedopowiedni z zachowania, zawiesenie w prawach ucznia, kierujemy sprawe do prokuratuty" - czy taka reakcje uznalzbys za wywazona i odpowiednio do rangi wykroczenia typu "wybita szyba"? A tak sie wlasnie zachowujesz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że każdy wie co znaczy czekać przez pełny miesiąc na czasopismo jakim jest CDA. Dlatego powinniście zrozumieć, że nawet dzień opóźnienia to dla fana tragedia. A biorąc pod uwagę, że minęły już 2 tygodnie, a moja skrzynka swieci pustkami, bo CDA nadal NIE MA!!!

Nic dziwnego, że trzęsie mnie ze złości i pluję jadem i kwasem(jak Obcy) i nawet te 50 pompek nie pomaga :lol: (o innych metodach wyładowania nie wspominając. Aracely nadal masz sińca? :twisted: )

Moim zdaniem ważne jest pierwsze wrażenie, a wy (znaczy firma zajmująca się prenumeratą) to schrzaniliście...

Chlip...

Moze na poczcie ukradli

Jak zobaczę listonosza z moim Cda w ręce, to go do skrzynki wepchnę (listonosza offfcoz)

Sądzę, że to mało prawdopodobne niezależnie jaka ta nasza poczta jest. Tym bardziej, że list z fakturką, którą miałem zapłacić za prenumeratę doszedł po 3 dniach!!!!!

P.S

Sorry za ten "drug" i "odziwo". Boshe, ja kiedyś za te literówki po ryju dostanę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No my druk przelewu dostaliśmy po kilku dniach od zamówienia prenumeraty, zapłaciliśmy na drugi dzień a numerku jak nie ma tak nie ma. Zastanawiam się czy do nas dotrze czy nie. Z drugiej strony jeśli dostaniemy 2 numery cda w tym samym czasie to nie bedzie problemu, kto czyta pierwszy. (Chociaż raz :D ) ale takie oczekiwanie jest denerwujące. tym bardziej że nie wiadomo czy nie został wcale wysłany, czy może gdzieś w drodze zaginął. Mam nadzieję, że nic takiego się nie wydarzyło. bo powoli tyracę nadzieję, że ten spóźniony numer do nas dotrze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zaczynam się powoli denerwować. Dziś jest już 22 listopada, a CDA jak nie było tak nie ma. Nie po to brałem prenumeratę, żeby nowy numer dostawać po mieśiącu od ukazania się w kiosku. Jednak w gwoli ścisłości muszę powiedzieć, że gadżet z prenumeraty przyszedł. Fakturkę mam zapłaconą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś chce kupiś w ramach dodatkowej prenumeraty archiwalne numery CDA rocznik (cały) 1997 za niewygórowaną cenę 91 zł + 9 zł koszt przesyłki :?: jest 11 numerów + po 2 płyty do numeru (kiedyś CDA miało lipcowy i sierpniowy numerw 1)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Franek_Dolas

Mnie tam wszystko niby pasuje (prenumerate od 3 lat ), ale mam 2 "ale".

Po pierwsze. Czemu nie można np. podczas zamawiania prenumeraty nie można podnieść ceny o 5zł i dołożyć tekturowych pudełek. Jak dostaje swoje pisemko to wygląda tak, jakby je krowa przeżuwała :(

Po drugie. Niby numer z prenumeraty przychodzi kilka dni wcześniej, ale ja regularnie dostaje je w dniu premiery? Czy te kilka dni wstecz to nie są naciągane fakty?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam takie pytanko. Czy jeśli JESZCZE NIE DOSTAŁEM NUMERU 12/04, mimo iż teoretycznie został on wysłany mogę domagać się, aby wysłali jeszcze raz? Lub, czy mogę zrobić tak, ze skoro nie dostałem tego, to prenumeratke przesuwam od 01/05, i skończy się nie 11/05 a 12/05?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam wszystko niby pasuje (prenumerate od 3 lat ), ale mam 2 "ale".

Po pierwsze. Czemu nie można np. podczas zamawiania prenumeraty nie można podnieść ceny o 5zł i dołożyć tekturowych pudełek.

>>>To wtedy zaplacisz za CDA drozej niz w kiosku. Ma to sens?

Jak dostaje swoje pisemko to wygląda tak, jakby je krowa przeżuwała :(

Po drugie. Niby numer z prenumeraty przychodzi kilka dni wcześniej, ale ja regularnie dostaje je w dniu premiery? Czy te kilka dni wstecz to nie są naciągane fakty?

>>>To juz zalezy od poczty i paru innych czynnikow. Sporo prrenumeratorow dostaje je 3-5 dni przed premiera, sa tacy co czasem dostaja PO premierze (tych raczej niewielu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem numer XIII powinien byc razem z prenumeratą pozieważ nie po to zamawiałem prenumeraty aby zapylac na piechte po po numer tylko dlatego, ze jest specjalny :x :roll:

A moim zdaniem powinna go jeszcze doniesc ladna i bezpruderyjna panna, ktora zgodzi sie dodatkowo spelnic twoje najskrytsze fantazje.

To by dopiero bylo fajnie!

Prenumerata CDA objemuje 3-6-12 MIESIECZNYCH edycji CDA (styczen i tak dalej). Numeru bez oznaczenia miesiaca traktowane sa jako osobna oferta, ktorej prenumerata nie obejmuje. I tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość smartpointer
Prenumerata CDA objemuje 3-6-12 MIESIECZNYCH edycji CDA (styczen i tak dalej). Numeru bez oznaczenia miesiaca traktowane sa jako osobna oferta, ktorej prenumerata nie obejmuje. I tyle.

dobra, ale może warto by w takim razie dodać specjalną opcję do prenumeraty - płaciło by się więcej, ale w zamian dostawało też numer XIII

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prenumerata CDA objemuje 3-6-12 MIESIECZNYCH edycji CDA (styczen i tak dalej). Numeru bez oznaczenia miesiaca traktowane sa jako osobna oferta, ktorej prenumerata nie obejmuje. I tyle.

dobra, ale może warto by w takim razie dodać specjalną opcję do prenumeraty - płaciło by się więcej, ale w zamian dostawało też numer XIII

Jest jeszcze jedna, kontrowersyjna opcja przysyłania numeru 13 wraz ze styczniowym. Pojawia się on w miarę szybko po 13 więc pomysł jest jak najbardziej realny. Mielibyśmy podwójną dawkę emocji! Jeżeli ktoś jest w stanie tyle wytrzymać (ja bym był. już raz miesiąc czekałem). Co wy na to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...