Skocz do zawartości

Polecane posty

Heh, ja mam tak samo, tylko od 100 numeru!

Też czekam już i czekam na Lionhearta!

Mam takie same podejrzenia!

Cholerni złodzieje z poczty!!!!!!!:):):):)

A może po prostu niecierpliwy jestem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Przemolec

ja zamówiłem prenumeratę i tego żałuje. cd action dostałem w dniu premiery, ale bez wywieszki. no panowie coś nie tak! prenumeratorzy są gorsi?! w sklepie mogłem kupićz wywieszzką a tak...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czterooka_Sowa

Ta myśl od dawna mnie kusiła

Lecz sakiewka pustką świeciła

W końcu kasę moją zdobyłam

Blankiet drżącymi rękami wypełniłam

Gra i każdy numer Ekszynka do domu...

Moje CDA! Nie oddam go nikomu!

Nareszcie TO zrobiłam -

Prenumeratę zamówiłam

Wierszyk wszystkim tu obecnym dedykuję

Kto prenumerat nie zamówił, niech teraz żałuje!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Neo jr.

No co się dzieje......wyjechałem 5 lipca i byłem pewny że jak tylko wrócę (czyli 17 lipca) to nowiutkie CDA bedzie już na mnie czekać w domu a tu nic......dalej go nie mam.....czy Wy też tak macie, że nowe CDa jeszcze do was nie dotarło ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cycbrilu

Jeśli spóźnia się tylko ten CDA który miał być pierwszy w prenumeracie, to nic złego tak jest prawie zawsze i w więkrzości czasopism. Ja sam zamówiłem prenumerate XXX i XXZ. Pierwsze numery w prenumeracie spóźniły się o 10 i 8 dni, ale następne przychodziły z 2 dniowym wyprzedeniem w stosunku do premiery kioskowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra...w takim razie czekam...... :wink:

Mam jeszcze tylko pytanie, z którym z kolei numerem prenumeraty przychodzi zamówiony prezent??

Tak tak, przyłączam się do tego pytania.......

Tzn. jeśli on wogóle kiedykolwiek przyjdzie w co powoli zaczynam wątpić.

Co do opóźnień w prenumeracie, to w moim wypadku o czyms takim nie ma mowy, wszystko przychodzi szybciej niz jest w kioskach.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wszystko fajnie tylko jest jedno ALE!

Wła?nie wróciłem z wakacji ok kuzyna. Wcze?niej kupił CDA i sobie poczytałem, zobaczyłem, fajna zawieszka. Wracam do domu i przynie?li mi poczt? CDA. Otwieram. Pismo jest, CD-ki s?, A GDZIE JEST ZAWIESZKA I OKŁADKI?????

Dlaczego w moim czarnym worku z CDA nie byuło tak ważnego elementu!??!?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do braku zawieszek. Były one w wydaniu z CD, więc jak masz prenumeratę z DVD, to ich nie szukaj w czarnej foli bo i tak nie znajdziesz :)

Ech, paczka została wysłana 7., ale wspaniała poczta polska transportowała ją do mnie do 15. :( Przecież to karygodne, na szczęście poprzednie nr przychodziły jak trzeba, mam nadzieję, że następne też będą :wink:

I kolejna wielka zaleta prenumeraty - miałem dostawać nr parzyste z DVD, teraz bez dopłat dostanę wszystkie do marc albo kwietnia włącznie, nie jestem pewien. I to jest piękne, chwała CDA za to :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ^^Ice^^

Ja tez tak myslalemzacąłem prenumerate kiedy byly jeszcze dawane gadżety typu dłgopisy, plakaty, czapki czy podkładki pod mysz. Ale one się skończyły wtedy kiedy dostałem pierwszy prenumerowany numer. A tak apropo prenumeraty może znowu zamówie. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz gdy DVD ma byc co numer propozycja prenumeraty coraz bardziej mnie kusi. Tym bardziej ze pierwszy raz od baardzo dawna kupilem 5 numerow pod rzad. Jak dla mnie w tym roku CDA otwarlo jakby nowa epoke w swojej histori zwiazenj z cover cd. Wiem ze kupujac kota w worku nie zawiode sie, przynajmniej takie wrazenie odnosze od poczatku roku. Jeszcze jednym z argumentow za jest to ze juz dawno zaczela mnie zenowac sytuacja iz nigdzie nie moge sdostac wydania DVD. Tak jakby bylo rozproweadzane tylko na Wroclaw albo w 2000 egzemplarzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czterooka_Sowa

Oj tak. Szkoda, że nie ma DVD w małych miasteczkach - ja żeby zdobyć jeden egzemplarz zapycham 40 kilosów do większego miasta. I żeby mieć DVD zamówiłam prenumeratę, czyli nie ma tego złego... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie - co z tymi gadżetami...Ja najnowszy numer dostalem tak jak powinienem - przed pojawieniem sie go w kioskach, ale kart - NIE MA :( W poprzednim numerze - ZAWIESZKI - BRAK :( Co jest :?: :) [Mam prenumerke CD]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Levy[LY]
No wlasnie - co z tymi gadżetami...Ja najnowszy numer dostalem tak jak powinienem - przed pojawieniem sie go w kioskach, ale kart - NIE MA :( W poprzednim numerze - ZAWIESZKI - BRAK :( Co jest :?: :) [Mam prenumerke CD]

Ja niestety mam ten sam problem. Ale zgadałem się z (bardzo miłą i uprzejmą) panią od prenumeraty i może dostanę zaległości przy następnej przesyłce. Ale na waszym miejscu nie dołowałbym się, bo w mojej 2-letniej historii prenumerowania to były pierwsze przypadki niedostarczenia czegoś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz slysze o wywieszce, bo nigdy do mnie nie dotarla. Swoja droga zamowilem prenumerate kilka miesiecy wstecz i dopiero jakies dwa tygodnie temu gra dotarla (pierwszy raz gre zamawialem, ale poprzednio koszulka byla chyba z 2 czy 3 numerem). Troche to dziwne i sie zdenerwowalem, bo lubie takie gadzety, a tu lipa :(. No coz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he he, ja nie mogę się doprosic o jakąs dobra gre RPG na cover CDA, ale niedawno wreszcie dotarł do mnie Lionheart - bonus za prenumerate. Tak więc moje prośby zostały częsciowo wysłuchane :);)

Prenumerata naprawde się opłaca - polecam - ale lepiej żeby Wasz listonosz nie był takim (....) jak ten z mojego city :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc moje prośby zostały częsciowo wysłuchane :);)

Prenumerata naprawde się opłaca - polecam - ale lepiej żeby Wasz listonosz nie był takim (....) jak ten z mojego city :)

Heh, no to ja, w takim razie, mogę o prenumeracie zapomnieć - listonosz z mojego miasta wyznaję bowiem zasadę: ' nie ważne kiedy i w jakim stanie, ważne, że wogóle dostałeś '... Szkoda bo prenumerata naprawdę się opłaca ( i to nie tylko ze względu na dodawane doń prezenty :wink: ), zwłaszcza dla kogoś kto ma zamiar zaopatrzać się w CDA przez cały rok czyt. ja...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet myślałem :-k jakiś czas temu o prenumeracie CDA, ale ostatecznie uznałem iż pomimo tej "opłacalności", bajerów i około 3-dniowego przyprzedzenia w zdobyciu nowiutkiego numeru wole sobie go sam kupować w kiosku. Dale to same +sy 8) :

:arrow: 1. Nie śpie do oporu i sie nie lenie tylko rano wstaje a kto rano wstaje tymu pan Bóg daje (chociaż ciekawe co on takiego daje :?: ).

:arrow: 2. Niebywałą satysfakcje po przebiciu się przez tłumy szturmujące kiosk(coś jak sceny z "Powrotu Króla" :P ).

:arrow: 3. I wogóle jakby listonosz wepchnął CDA do mojej skrzynki pocztowej to na bank musiałbym i tak kupić nowe CDA :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety mam przykre doświadczenie z ostatnim numerem prenumeraty, bo nie dostałem do niego kart do gry :( Jeśli ktoś miał podobny problem, to proszę o wskazówke, jak go rozwiązać.

--> Zerknąć na stronę główną. Tam jest to wyjaśnione. Colidor.

A tak na marginesie, to prenumeruję juz od jakiś 4 lat (!!!) i jestem zadowolony, bo oprócz tych kart, poprzednie problemy były rozwiązywane w dość zaskakujący sposób (np. dostałem gratisowe numery). Polecam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem prenumeratę w roku 2000. Niby CDA dochodziło szybciej niż znalazło się w kioskach, ale nie obyło się bez przykrych niespodzianek - pismo często dochodziło pogniecione, raz było nawet załamane w rogu (ale za to winić raczej trzeba naszą "códowną" Pocztę Polską :? ), no i najbardziej przykra niespodzianka - dwa razy nie doszło w ogóle (trzeba było się prosić telefonicznie, przynajmniej do takiej spóźnionej paczki dorzucali aktualnego Neta na pocieszenie :wink: ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko bo nie dokońca rozumiem komunikat na stronie związku z prenumeratą. Chodzi o to czy ci od prenumeraty więdzą które osoby niedostały kart, czy mam zadzwonić i zgłosić, że ja akrat nie dostałem :?: :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...