Skocz do zawartości

Polecane posty

ja mam pytanko

zamówiłem sobie ostatnio prenumeratę CDA z programu Plus5 i nigdzie nie znalazłem informacji kiedy sie ona zaczyna(jest tylko takie zdanie,że albo 14 dni roboczych albo 9 tygodni,więc sam nie wiem co o tym myśleć).bardzo proszę o odpowiedź

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam cda od 8 lat, ale tylko raz mialem prenumerate na dwanascie miesiecy, bo jakos ciezko uskladac sobie tyle kaski :P To bylo chyba w 2000 lub 2001 roku. Z pierwszym numerem dostalem duuuza pake z gratisowymi numerami cool games'a (chyba z piec numerow), a potem przez pare miesiecy, oprocz cda dostawalem jeszcze archiwalne numery neta. Super bylo :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Prenumeratę mam od początku roku i zawsze przychodzi w terminie (jedynie okładki są poniszczone na bokach) .

Mam napęd LG i też płytki u mnie ledwo chodzą , jednak zauważyłem że jest to wina ilości RAM (jeśli ktoś ma XP) .

Odpalcie sobie dowolnego Linuxa w wersji LiveCD (najlepiej Knoppix-a) i uruchomcie płytkę .

Zaręczam że będzie śmigać aż miło (Linux zużywa mniej pamięci i mniej obciąża system) .

Możecie zainstalować grę na dysk i uruchomić pod Windowsem .

Często płytki nie chodzą , jeśli system jest zawalony syfem i minąłdługi czas od instalacji .

Tym , którym nie chodzą płytki polecam ten sposób .

Sprawcie zanim będziecie narzekać , ponieważ na 90% wina leży po stronie systemu .

BTW . Możnaby dołączyć do czasopisma na osobnej płytce dystrybucję Knopixa lub Ubuntu LiveCD ze stosownym opisem - jeśli płytka nie chodzi sprawdź na tym systemie zanim ją odeślesz .

Zdeczka dziwny pomysł , ale czemu nie ? :wink:

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory nie miałem ani jednej prenumeraty CDA. Rozważałem już chociaż jej wykupienie, ale powstrzymały mnie 2 argumenty przeciw temu:

-nie zawsze cd-action zawiera recenzje gier, które chcę czytać,(to znaczy nie ma żadnych hitów, oczywiście według mojej opini, lub jest tylko jedem)

-nie mam za dużo czasu aby przeczytać wszystko, czasami trochę za dużo nauki, prac domowych i jestem załatwiony,(mogę ,co prawda czytać w wakacje, ale przez 2 miechy czytanie 12 lub o parę mniej CDA nie byłoby przyjemnością- nie żyje się w końcu z samego czytania),

Wiem, opłaca się wykupywanie prenumeraty, ale jeśli ktoś wykupuje zawsze CDA lub mu jest obojętna zawartość. Może kiedyś jednak skuszę się na prenumeratę, kto wie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja w tym kąciku narzekań dodam, że u mnie też zwykle z prenumeratą poczta zwleka, ale numer 03/07 dostałem jeden dzień przed premierą(!!!)

A u mnie pomimo tego,że jest już 5 września, nowego CDA w prenumeracie jeszcze nie ma :( Czy ktoś jeszcze nie otrzymał wrześniowego CDA?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sobota a mojego CDA z prenumeraty jak nie było tak dalej nie ma :( Szlag mnie trafia jak idę przez miasto a w kiosku widać okładki z nowym CDA.Poczekam do poniedziałku-jak nie przyjdzie,trzeba będzie interweniować. P.S to już drugie tak duże opóźnienie podczas mojej kilkuletniej prenumeraty CDA...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zamowilem prenumerate na 12 miesiecy... Do tej pory kupowalem w kiosku :D A teraz mam troche kasy i skusil mnie prezent dodawany do preumeraty, a mianowicie odtwarzacz mp3... :D

Mam pytanie:

Moglibyscie powiedziec kiedy mniej wiecej(w którym dniu, najczesciej) dostajecie nowe numery??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zamowilem prenumerate na 12 miesiecy... Do tej pory kupowalem w kiosku :D A teraz mam troche kasy i skusil mnie prezent dodawany do preumeraty, a mianowicie odtwarzacz mp3... :D

Mam pytanie:

Moglibyscie powiedziec kiedy mniej wiecej(w którym dniu, najczesciej) dostajecie nowe numery??

Pomijając opóźnienie mojego numeru CDA z tego miesiąca w prenumeracie oraz paru innych przypadkach, CDA dociera do mnie przeważnie dzień po premierze "kioskowej", czasami w dniu premiery no a kilka razy (ale to raczej podczas wcześniejszych prenumerat) zdarzyło mi się dostać CDA dzień przed premierą w kiosku.Pochodzę z miasteczka w przedziale 40-50 tyś mieszkańców, więc czasami mogłoby być lepiej z tą prenumeratą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientuje sie ktos moze, czy jest mozliwosc zmiany adresu na ktory ma byc wysylana prenumerata i w jaki sposob sie to mniej wiecej odbywa? bo mieszkam w akademiku, ale co jakis czas wolal bym zeby przyslali do domu, a to jednak ponad 300km roznicy :)

Zadzwoń do działu prenumeraty, przedstaw się i poproś o zmianę adresu. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie jeszcze nie mam prenumeraty, ale ciekaw czy idzie to zalatwic mejlownie ;] bo tak sie sklada ze nie mam komorki i jakos dobrze sie mi z tym zyje. pozatym nie weim czy ludzie od prenumeraty by sie na mnie nie wkurzali, ze chce 2-3 nr. (nie koniecznie po koleji) na adres domowy, a reszte na adres akademika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie jeszcze nie mam prenumeraty, ale ciekaw czy idzie to zalatwic mejlownie ;] bo tak sie sklada ze nie mam komorki i jakos dobrze sie mi z tym zyje. pozatym nie weim czy ludzie od prenumeraty by sie na mnie nie wkurzali, ze chce 2-3 nr. (nie koniecznie po koleji) na adres domowy, a reszte na adres akademika.
Tak trudno znaleźć kontakt na stronie głównej czasopisma? beata.jankowska@bauer.pl, (022) 517 05 31, pisz, dzwoń, przedstaw swój problem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów kolejny miesiąc oglądam ze złościa przez szybę w kiosku nowiutkie "CDA", bo moje w prenumeracie jeszce nie doszło... Chyba czas pomyśleć o rezygnacji z prenumeraty.Przynajmniej będę miał czasopismo w dniu premiery a nie ślinił się patrząc na nie przez okno wystawowe:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu tak jak w zeszłym miesiącu mija tydzien od premiery październikowego CDA a ja czekam jak głupi na listonosza z czarna foliową przesyłką.Czekam do środy-jak nie będzie to trzeba będzie interweniować:(Ehh, gdzie te czasy,kiedy to CDA w prenumeracie przychodziło dzień przed kioskową premierą albo chociaż w jej dniu...

P.S mam wrażenie,zę prenumerowicze wyginęli ,bo daaaaaaaawno nie było żadnego nowego postu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tu nie pisałam, bo się wściekałam na siebie - prawdopodobnie będę przedłużała prenumeratę, ale powinnam była to zrobić miesiąc temu. Mp3 się przyda, a mysz niekoniecznie - i tak mam nową. Może za miesiąc będzie coś, co mi bardziej do gustu przypadnie, albo po prostu zamówię wersję 'nieprzypakowaną'. I tak najlepszym prezentem w prenumeracie była dla mnie gra Beyond Good & Evil...cudo.

Nawet nie wiem kiedy dociera do mnie CDA - po prostu jak przyjeżdżam w piątek do domu, już jest. No i idą wtedy w łeb wszystkie moja ambitne zamierzenia co do nauki w weekend, bo wybór jest prosty: czytanie Ekszyna.

Co do problemów z płytkami, nic nie zauważyłam - ja płyt po prostu nie rozpakowuję nawet. Dla mnie liczy się li i jedynie czasopismo :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy numer po przedłużeniu prenumeraty dostałem dzień przed premierą już myślałem, że tak mniej więcej będą przychodzić a najnowszego numeru jak nie było tak nie ma...

No ja też nie dostałem do dnia dzisiejszego CDA.Dzwoniłem w sprawie raklamacji i dzisiaj mieli wi wysłać październikowy numer CDA.Mam nadzieje,że w przyszłym tygodniu dojdzie,choć dostać pismo prawie miesiąc po premierze kioskowej to już chyba przesada.Co prawda nie twierdzę,że to wina Działu Prenumeraty bo mogła też zawinić np. Poczta Polska ,ale mimo wszystko w przypadku gdyby taka sytauacja się powtórzyła to zrezygnuję z przyszłorocznej prenumeraty:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Z prenumeraty mam dopiero ok. 7 numerów a taka sytuacja zdarza się już drugi raz. Za pierwszym dostałem spóźniony numer na dzień przed premierą nowego. Co do winy to raczej jest ona po stronie Poczty, a przynajmniej tak przypuszczam, bo skoro CDA zostało wysłane to co mogło się z nim stać? Ano ktoś gwizdnął pewnie, heh.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...