Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

47

niech ktoś zamknie wąż skojarzeń, chryste panie

Polecane posty

Wąż skojarzeń jest jak John Cena w WWE, Wszyscy go krytykują, ale bez niego WWE nie potrafi zarobić. 
Wąż skojarzeń jest potrzebny dla LJ, żeby LJ jakoś wyglądała w otchłaniach Dooma skąpanych blaskiem Infernala.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak byłem młodszy uwielbiałem wwe

choć wtedy to jeszcze wwf się nazywało... a w wwf smackodown 2 na ps1 przegrałem dosłownie setki godzin

potem się zczaiłem, że to wszystko gra aktorska i czar prysł :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Abyss napisał:

Jako iż Bob nie uznał tego tekstu za śmieszny żarcik wystawiam osta Vigor. 

Nie zapomnij napisać tego w odpowiednim dziale czyli BiO.

 

11 godzin temu, Sermaciej napisał:

wąż skojarzeń jest jak WWE, nikt go nie chce poza kilkoma dziwakami

W Polsce jest w takim razie kilkaset tysięcy dziwaków i jesteśmy z tego dumni.

 

11 godzin temu, 47 napisał:

jak byłem młodszy uwielbiałem wwe

choć wtedy to jeszcze wwf się nazywało... a w wwf smackodown 2 na ps1 przegrałem dosłownie setki godzin

potem się zczaiłem, że to wszystko gra aktorska i czar prysł :P

XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, grz napisał:

W Polsce jest w takim razie kilkaset tysięcy dziwaków i jesteśmy z tego dumni.

Kilkaset tysiecy? Tyle ludzi jest zarejestrowanych na forach o zapasach hamerykanskich, tyle oglada transmisje z walk czy skad te dane?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.sport.pl/inne/1,102520,21580551,wrestlemania-33-amerykanski-wrestling-zdobywa-coraz-wiecej.html

I to jest liczba która ogląda Extreme Sport Channel, a tacy fani jak ja oglądają gale na żywo i nie oglądaj powtórek. Nie liczę już ilość osób piszących na forach wrestlingowych. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladalem kiedys wrestling jak dawno temu puszczali na polsacie. mozliwe, ze gdybym mial odpowiedni kanal ogladal bym sobie od czasu do czasu.

swoja droga jest dosc smieszne, ze ktos moze postrzegac znudzenie sie wrestlingiem jako oznake dojrzalosci. wiekszosc widowisk jest planowana. flmy na ten przyklad. eh ten dzien kiedy dziecko rozumie, ze postacie w filmie to aktorzy a cala rzecz ma scenariusz. duma po prostu rozpiera dziecko. zasluguje na lizaka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubiłem wrestling, jak myślałem, że zawodnicy walczą naprawdę, a nie według scenariusza. Nie nazwałbym tego oznaką dojrzałości, a jedynie rozczarowaniem faktem, że to, co brałem za widowiskowy sport jest zwykłym widowiskiem. A że taka formuła wrestlingu nie spełniała moich oczekiwań, to przestałem oglądać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Vigor napisał:

flmy na ten przyklad. eh ten dzien kiedy dziecko rozumie, ze postacie w filmie to aktorzy a cala rzecz ma scenariusz. duma po prostu rozpiera dziecko. zasluguje na lizaka.

Ale można oglądać dobre filmy albo słabe.

Albo pisać w dobrych działach albo w wężu skojarzeń. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...