Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

47

niech ktoś zamknie wąż skojarzeń, chryste panie

Polecane posty

5 minutes ago, 47 said:

to nie rozprawka szkolna, żeby cokolwiek uzasadniać

kazdy ma inna motywacje. grubas ma depreche to by wszystko zamykal i odstraszal uzytkownikow. chce wiedziec jaki dokladnie sens widzi w swojej zachciance.

ty tez moglbys byc bardziej konkretny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, 47 said:

dobra synek

oho, odnosisz sie do mnie z pozycji osoby starszej. przypominasz mi tego goscia co ma firme, gra w warcrafta i pije whiskey z cola. pewnie masz 30 albo 40 lat, co? musze przypomniec ci, ze czlowiek z wiekiem nie staje sie lepszy. przeciwnie, po pewnym dosc wczesnym punkcie zaczyna sie degeneracja. moze jestes juz w tym punkcie a moze nie. jakkolwiek by nie bylo, obnoszenie sie z wiekiem jest bardzo nieskuteczne. moze wyjsc na to, ze jestes po prostu stary i nic wiecej.

jesli jednak zestarzales sie jak wino i posiadasz madrosc i cierpliwosc, to oswiec mnie i powiedz co wyniknie z zamkniecia tematu z gra w skojarzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziecko drogie, odnoszę się do ciebie z pozycji siedzącej, więc daruj sobie te wypociny o wieku i obnoszeniu się nim, bo nie mają one najmniejszego sensu.

Cytuj

jesli jednak zestarzales sie jak wino i posiadasz madrosc i cierpliwosc, to oswiec mnie i powiedz co wyniknie z zamkniecia tematu z gra w skojarzenia.

no będzie zamknięty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Vigor napisał:

oho, odnosisz sie do mnie z pozycji osoby starszej. przypominasz mi tego goscia co ma firme, gra w warcrafta i pije whiskey z cola. pewnie masz 30 albo 40 lat, co? musze przypomniec ci, ze czlowiek z wiekiem nie staje sie lepszy. przeciwnie, po pewnym dosc wczesnym punkcie zaczyna sie degeneracja. moze jestes juz w tym punkcie a moze nie. jakkolwiek by nie bylo, obnoszenie sie z wiekiem jest bardzo nieskuteczne. moze wyjsc na to, ze jestes po prostu stary i nic wiecej.

jesli jednak zestarzales sie jak wino i posiadasz madrosc i cierpliwosc, to oswiec mnie i powiedz co wyniknie z zamkniecia tematu z gra w skojarzenia.

Stary, ty tak serio? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...