Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 12_2008

Polecane posty

na tym forum byście tylko kasowali czyjeś posty, rany boskie, to że ci się nie podoba to co ktoś pisze to nie znaczy że trzeba kasować, poprostu nie czytaj, ja sam mam specjalny program, który iniemożliwia mi czytanie postów niektórych panów z tego forum i nie musze sie tak frustrować.

A wracając do tematu, to rzeczywiście fajny ten numer, szczególnie pełniaki, Spellforce 2 miałem już wcześniej i jak pisałem super gra, ale już XIII to zupełnie nie dla mnie, bo nie lubię FPSów.

W końcu coś napisaliście o nowym Totalwarze i coś o nowym Deusexie, czyli kolejnej z wspaniałej serii gier o których lubie czytać, ale grać jakoś nie mogę, oraz zdjęcia pięknych rosjanenek to ogromny plus tego numeru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że to mój pierwszy post na tym forum to witam wszystkich:) Co do numeru tekstowo ciekawie i to bardzo. Jeśli chodzi o cover to Spellforce 2 jest bardzo ciekawym połączeniem RPG i strategii. Ten drugi gatunek średnio trawię.( jedynie turówki fantasy i gry z serii Total War)jednak w tym wypadku było to bardzo mile zaskoczenie. Co do przyszłeu numeru i recki GTA 4 to mam taką skromną nadzieję, że zostanie uwzględniona jakość konwersji( dokładniej optymalizacja i rzekome ustawienia high pod sprzęt, którego nie ma).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wosq też mam nadzieje, że GTA IV zostanie prawidłowo oceniona bo konwersja wyszła okropnie, nie dość, że ma kosmiczne wymagania to jeszcze pełno błędów Rockstar powinien za to oberwać :P Według mnie powinna dostać 8 bo jeśli kupuje grę to chcę w nią zagrać od razu, a nie czekać na patche :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt ale nie można też za złą konwersję wrzucać całej gry do kosza (więc w sumie 8 będzie dobrą IMO oceną :)) bo jak już wyjdą patche i naprawią tą nędzną konwersję to gra mimo wszystko podnosi wysoko poprzeczkę dla gier sandboxowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grałem w gtaIV u kuzyna.Pomimo dobrego sprzętu musiałem zapipsac na najmniejszych detalach.Nie widząc najlepszej grafiki (choć była ładna) było trochę ponuro ,co zresztą jest na prawdę.Dużo rzeczy można popchnąć co w gta sanandreas nie było.Bohater trochę jak by nie miał w ręce żyletki z miesiąc no ale to nic. Nie ma już tego ciągłego takiego samego upadania ludzi na ziemię.Prawdziwe prowadzenie samochodu,jak koleś uderzy w drzewo (np.) to tak fajnie dobija go do kierownicy albo jak wjechałem w hydrant to mi trochę samochód podniosło,na samochodzie pozostawały ślady krwi , a najbardziej spodobała mi się kradzież auta (wybijasz łokciem/butem szybę otwierasz drzwi bawisz się kabelkiem i jedziesz, a czasami jak mi zgasł nie chciał odpalić.

Fajna sprawa ze stroną zapisywania choć tej drugiej nie korzystałem.Zapisywać można śpiąc lub przez windows live kiedy się chce.Żeby chodziło optymalnie na full detalach trzeba kartę najlepszą na rynku albo taką co jeszcze jej w ogóle nie ma... no cóż na sprzęt musimy czekać ( za rozsądną cenę). Oj tak "dziwny jest ten świat"

Sorry za OT ale jakos zapatrzyłem się na poniższe/powyższe odpowiedzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nosiłem z zakupek Spellforce'a 2, a tu CDA zrobiło niespodziankę ;) (szkoda, że bez addona ale to już się załatwi w empiku). Mafia Tycoon też całkiem wciąga i gameplay Drakensanga, o którym nic niesłyszałem, chociaż na ryn ku gier staram się byćna bierząco (czemu o takich hiciorach cicho?!). Ale wciąż liczę, że kiedyś na coverze znajdzie się Sword of the Stars z dodatkami (w Polsce straaasznie ciężko dostępna, a drugi dodatek wogóle nie do kupienia) ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, marzy mi się w przyszłym numerze demko Mirror's Edge, mmm...

To nie jest temat o GTA IV.

Zagrałbym w TR: U. Powiem szczerze, że gra mnie przyciąga, mimo lekkiego zjechania jej w recenzji i nie rozumiem uznania za wadę kitki zamiast warkocza, gdyż w gruncie rzeczy to bardzo podobnie wygląda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer pod względem pełnych wersji Spelforce 2 i XIII jest niezły. Nie są to może tytuły głośne, ale dobre. A co do recenzowanych, żadna nie dostała jakośći, więć z ocenami naprawdę ostro pojechaliście. A co do odzewu w sprawie gluta skoro zazwyczaj sopojny Smuggler wzburzył się jego argumentami to co dopiero czytelnicy CDA. Jak widać po glucie ludzka głupota jest nieograniczona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nikt nie zauważył, że zniknąłem z forum nagle, ale stało się to za sprawą nr 12.

Otóż jest tam recenzja gry Mount & Blade. Gra została oceniona przeciętnie (6) i skrytykowana jako sanbox, mi jednak coś się w niej spodobało. Szybko ściągnąłem demko i zagrałem. Demo pozwalało na bardzo długą grę (do 6 poziomu doświadczenia - dla początkującego gracza nawet do kilku godzin! gry). Gdy się skończyło, musiałem grać dalej. Wyjazd do sklepu oznaczał stratę ok. 2 godzin (musiałbym pojechać do najbliższego Dużego Miasta), a ja chciałem grać już!

Uratował mnie wydawca, który przewidział zakup bezpośrednio u niego (tak, wiem że wychodzi drożej niż wersja pudełkowa w sklepie) i ściągnięcie z Sieci. Mogłem więc grać i grać, dzień i noc. Nigdy, w żadną inną grę nie grałem do 4 rano w dzień roboczy :rolleyes:

Żona chciała wyrzucić mnie z domu, dzieci nie pamiętają już jak ojciec wygląda bez słuchawek ;) a ja gram!

Napisałbym więcej, ale Chan wzywa mnie na wyprawę wojenną przeciw Vaegirom. Ograniczę się więc, do polecenia tej niezwykłej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, marzy mi się w przyszłym numerze demko Mirror's Edge, mmm...

Noo, to by bylo swietne...albo chociaz full wersja ME 2D. A, czy redakcja zdazy z recka ME? I mogloby byc cos o tym w dziale o konsolach. A tak to prawie ani slowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm nowy numer wychodzi 30 a ME gdzieś w styczniu więc śmiem twierdzić, że mogą go jeszcze nie otrzymać :) (chyba, że teraz jest już w bardzo bardzo końcowych fazach). Gdy jakiś czas temu w dziale o konsolach była recenzje GTAIV to podniósł się wielki wrzask więc nie dziwię się, że nie ma żadnej choćby mini recenzji ME na konsolę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm nowy numer wychodzi 30 a ME gdzieś w styczniu więc śmiem twierdzić, że mogą go jeszcze nie otrzymać :) (chyba, że teraz jest już w bardzo bardzo końcowych fazach). Gdy jakiś czas temu w dziale o konsolach była recenzje GTAIV to podniósł się wielki wrzask więc nie dziwię się, że nie ma żadnej choćby mini recenzji ME na konsolę.

Wydaję mi się że redakcje dostają gre wcześniej niż w dniu premiery....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm nowy numer wychodzi 30 a ME gdzieś w styczniu więc śmiem twierdzić, że mogą go jeszcze nie otrzymać :) (chyba, że teraz jest już w bardzo bardzo końcowych fazach). Gdy jakiś czas temu w dziale o konsolach była recenzje GTAIV to podniósł się wielki wrzask więc nie dziwię się, że nie ma żadnej choćby mini recenzji ME na konsolę.

Poczekamy na ME na PC. Ale na razie gierka na konsole sprzedaje sie nadspodziewanie... slabo. :/

Czyli jak zawsze: NIE CHCEMY NOWATORSKICH GIER! ROBCIE LEPIEJ PIETNASTA CZESC ZNANEGO HITA ALBO JAKIEGOS KLONA TEGOZ HITA, WTEDY KUPIMY. :/

Syndrom "Beyond Good & Evil" sie klania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko można powiedzieć o ME, ale na pewno nie, że jest słaby. Tak jak Smuggler wspomniał to gra zbyt nowatorska, dla dzisiejszego użytkownika. (Bo tshoto jezd, tylko skakanie i mało pistoletóf). Do tej gry trzeba podejść jakby się nie grało nigdy w fpp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i wiele osób ciągle zasiada przed telewizorem oglądając 10 raz to samo

5 540 565 widzów oglądało film 24.12.2004 r.

4 925 195 widzów oglądało film 16.12.2005 r.

4 196 669 widzów oglądało film 24.12.2006 r.

5 440 123 widzów oglądało film 01.01.2008 r.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...