Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 12_2008

Polecane posty

Czary mary hokus pokus, poopowiadajmy teraz o pełniakach, bo już od tych plakatów to się wszystkim w gruczołach mlecznych poprzewracało.

Powiem tylko tyle, że Spellforce 2 od dawna chciałem kupić (nie mówiłem tego wcześniej) i kupiłem, ale za tańsze pieniądze i zawarte w mym ulubionym (czaso)piśmie. XIII, no, jeszcze nie odpalałem. Jedynie co do Mafii Tycoon jestem zawiedziony, bo o tej grze na wielu serwisach nic nie pisze. Mi się marzy w którymś z kolejnych numerów jakaś część z serii Prince of Persia. Myślę, że pojawienie się Duszy Wojownika albo Dwóch Tronów jako pełniaka w CD -a nie sprawiłoby większych problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jako princefan nie masz wszystkich części już (i to w kolekcjonerce)? :) XIII przyjemnie nie zaskoczyła, Spellforce 2 w sumie nie ruszył bo to nie mój "cup of tea", ale patrząc po niektórych tematach ładnemu procentowi czytelników trafił się fajny prezent pod choinkę. No i Mafia Tycoon, ciekawe :) Krążek ładnie wyważony. Świetne gameplaye (ten z Dusk-12 sprawił że sam bym w to zagrał...) no i ogólnie w ogóle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(..)Cd - Action mogłoby je dać, gdyż: (..) nie jest teraz strasznie droga (..)

Przypominam, że koszt detaliczny płyty z grą w sklepie to całkiem co innego niż koszt licencji do wrzucenia gry na cover jakiegoś pisma.. =)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wszystkie, i owszem (niestety nie po polsku)

Wiele nie tracisz...PoP jest zdecydowanie lepszy w oryginale (mam trylogię na PS2 po angielsku) niż te w Polskiej wersji

(kiedyś jedno konkurencyjne pismo dało na coverek Piaski Czasu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielu latach korzystania zaczynam mieć dość prenumeraty. Opóźnienie tygodniowe w stosunku do premiery kioskowej to minimum. Grudniowego nadal nie ma, no ale OK, święta są, mikołaj... Ale tak jest co miesiąc..

Ponadto trochę nieprzyjemny sposób opłaty przy wybraniu karty kredytowej.. co jak co ale nie uśmiecha mi się podawanie numeru karty kredydowej, jej daty waznosci etc na faksie..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie skonczylem czytac CDA (nie wiem czemu dopiero dzis ale chyba koniec sagi wiedzmina byl wazniejszy ;) inumer wydaje sie jednym z lepszych w tym roku, tylko AR bylo jakies takie dziwne. Te odpowiedzi na list Gluta nie za bardzo mnie interesowaly, chociaz sam list mnie rozbawil (w sensie głupota nadawcy mnie rozbawila)

A tak apropo nie wiem czy ktos zauwazyl ale na koncu CDA jest top 10 i albo ja zle patrze albo cos bo od sporej ilosci miesiecy na pierwszym miejscu jest Assassins Creed :D (co mnie wcale nie martwi )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielu latach korzystania zaczynam mieć dość prenumeraty.

Eeee... mnie wystarczyło poł roku. I to nie prenumeraty CDA a Chipa by stwierdzić że bardziej ufam Kolporterowi czy Empikowi niż Poczcie Polskiej. :) Przykro słyszeć że mineło z 10 lat, a nic się nie zmieniło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SpellForce 2:Czas mrocznych wojen uświadomił mi jaki mój komp jest przestarzały!

Jakie było moje zdziwienie kiedy odpaliłem grę na najmniejszych detalach, a gra ścinała się tak, że nie było mowy o graniu.

Może po świętach uda mi się upgrade'nąć sprzęt ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(..)Cd - Action mogłoby je dać, gdyż: (..) nie jest teraz strasznie droga (..)

Przypominam, że koszt detaliczny płyty z grą w sklepie to całkiem co innego niż koszt licencji do wrzucenia gry na cover jakiegoś pisma.. =)

No coś ty.Przecież to tylko koszt gry(25zł) + płyty DVD + koszty nagrywania

To żart oczywiście.Nawiązanie do jednego listu z AR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cztery posty Smugglera i jeden Cormaca, a do wyssanej z palca daty wydania DX3 żaden się nie odniósł. A posty o czym? O miniówach, gazetach, czasopismach i pierdołach. Cudnie. ^_^

Sie nie odniosl, bo nie ma w redakcji autora tekstu w tej chwili, a sam nie wiem czy to literowka czy moze jednak autor wie cos, czego nikt inny nie wie? Autor wroci w poniedzialek, wtedy sie zapytam.

Jakby co, to przypominam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...