Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 12_2008

Polecane posty

A interpunkcja to pies?

Doprawdy, CD-Action trzyma jednak fason, co pokazuje tym numerem. A ja nie mogę doczekać się następnego, nie z powodu cover'ka, ale dlatego, że prawdopodobnie znajdzie się tam recenzja PRINCE OF PERSIA, które jak na razie jest świetnie oceniane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no wlasnie troszke za mocno rozbudzone oczekiwania (again) :)

gra dobra nie mozna tego zarzucic ale czytajac stwierdzenie jednego z redaktorow, ze ten tytul mozna okreslic na rowni z mafia mozna bylo spodziewac sie czegos wiecej

Srednia ocen na gamerankings maja praktycznie identyczna - roznica bodaj 0.3% i to na korzysc Pschonauts bodaj :). Wiec jak najbardziej porownywalna - w tym aspekcie. A byle co sredniej 90% nie odstaje (srednia z ponad 80 recenzji!).

Dobra, znalazłem kilka screenów w googlach i chyba mi się spodoba. Styl graficzny wywołuje mieszane uczucia (teoretycznie jest fajnie, ładnie i kolorowo, ale jednak sprawia dziwne wrażenie, czegoś w rodzaju majaczeń sennych szaleńca... a może mi się tylko wydaje... :P), ale poza tym wygląda fajnie.

I slusznie ci sie wydaje, bo tytul PSYCHO (psychika) i "nauts" (a to cos zwiazanego r zuchem, plywaniem, itd.) sugeruje wyraznie, ze to bedzie odjechana gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nie chcę tworzyć nowego wątku (tzn. nie chcę spamować :-)) pozwoliem sobie na zrobienie krótkiej ankiety o CD-A, zrobiłem ankietę na koncie zwykłym więc max. liczba osób uczestniczącej w niej to 150.

Ankieta ta podsumowuje 2008 rok, jak i grudzień. :-)

zapraszam, wyniki podam gdy zakończę ankietę

http://webankieta.pl/ankieta/w1hps0tuiu3i

A i przepraszam za niezwykle podłą literówkę :-( wiem że to grzech przeokrutny... ach żałuje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no dla mnie to chyba za "dziwna" gra, by skalać nią swój szlachecki umysł... mowa o psychonauts oczywiście.

Ale jak kto woli - rzekłem, wszem i wobec wszystkich ukazując, że ich zdanie wnet ponad wszystko szanuję... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nie chcę tworzyć nowego wątku (tzn. nie chcę spamować :-)) pozwoliem sobie na zrobienie krótkiej ankiety o CD-A, zrobiłem ankietę na koncie zwykłym więc max. liczba osób uczestniczącej w niej to 150.

Ankieta ta podsumowuje 2008 rok, jak i grudzień. :-)

zapraszam, wyniki podam gdy zakończę ankietę

http://webankieta.pl/ankieta/w1hps0tuiu3i

A i przepraszam za niezwykle podłą literówkę :-( wiem że to grzech przeokrutny... ach żałuje...

w kategorii "najlepsza gra dołączona do CDA", powinna być możliwość zaznaczenia kilku odpowiedzi, poza tym jest spoko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten numer jest słabszy od styczniowego. Recenzjami dwóch znakomitych gierek akcji, czyli PoP i ME mnie rozwaliliście. Recenzje w grudniowym numerze mimo dużej ilości, przegrywają na całej linii z takimi tytułami, jakie są w 01/2009. I pełniaki tego nie nadrabiają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten numer jest słabszy od styczniowego. Recenzjami dwóch znakomitych gierek akcji, czyli PoP i ME mnie rozwaliliście. Recenzje w grudniowym numerze mimo dużej ilości, przegrywają na całej linii z takimi tytułami, jakie są w 01/2009. I pełniaki tego nie nadrabiają.

No człowieku. Jakbyś nie wiedział co właśnie napisałeś to ci podpowiem. Stwierdziłeś oto że obecny numer jest gorszy od numeru który jeszcze nie wyszedł. lol, mistrzu, lol !!!

Ja tam myślę, że 2008 rok był lepszy od 2009 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość odyniec15
Pozatym.... dajcie tipsomaniaka :D sie stesknilem....

Na Tipsomaniaka raczej nie licz, bo w zeszłym roku było ich aż trzy. Swoją drogą mi też się bardzo podobają Tipsomaniaki i mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie ich jeszcze więcej! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość traffic520

nie ma co narzekać na pełniaki nie są takie złe a zresztą to tylko dodatek do czasopisma liczy sie wnętrze a wnętrze w tym miechu jak dla mnie cudne dzięki redakcjo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę zgłosić reklamacje pisma?

1. Tusz się sam rozpływa

2. Okładka strasznie się mnie

3. Kilka kartek jest niedocięta, tzn są dłuższe niż powinny, przez co były one złożone w trójkąty i brzydko to wygląda

4. Płyta na szczęście działa normalnie, ale gra już nie. Problemy z grafią i czcionką.

Jestem bardzo zawiedziony.

Już mój CD-Action który znalazłem po przeprowadzcę z 12.2001, wygląda lepiej, choć z biegiem czasu w W-C stracił I połowe.

No ale recka Yuri's Revenge wymiata

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jak by w NfS zabrakło szybkich samochodów, w Resident Evil zombi. itp. itd. Bo Bond - James Bond bez kobiet, alkoholu, i gadżetów to nie ten sam agent 007. W QoS (film) tego zabrakło tak jaki w grze, w której są tylko "bezsensowne strzelaniny" :P , po prostu zabrakło finezji. Choć z drugiej strony gdyby to niebyła gra o Bondzie to jest całkiem sympatyczna :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...