Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 12_2008

Polecane posty

O co chodzi ci z Eidosem? Ja tym raczej czekał na kolejną część Legacy of Kain, bo po pierwsze nie jest zakończona, a po drugi jest świetna (BO2 było jedyną wtopą).

Hymmm, z tym GTA IV to biadolić nie będę, bo nieudana konwersja. A żeby nie było, już bez przesady, Dwa Trony nie są znowu takie nowe.

Zaciekawił mnie jeszcze w 12/2008 kaszanex. Ludu, to zapowiadało się na coś całkiem niezłego. A tak... no, przenikanie przez siatkę to już szczyt wszystkiego. Żeby ręka, czy noga, to da się przeboleć, ale od pasa w górę? O Jezu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi ci z Eidosem?

O to, że Rene, community manager społeczności DX3 (i to nie narwany fan pełniący tą funkcję ochotniczo, tylko pełnoprawny pracownik Eidos Montreal, czyli ekipy tworzącej grę), skomentował datę wydania Deus Ex 3 podaną w CDA (marzec 2009) mówiąc że nie wie skąd się wzięła i że gra z całą pewnością nie zostanie ukończona do tego czasu.

Co do Legacy of Kain - to żeś wyjechał. Co ma piernik do wiatraka, pomijając fakt że obydwie serie wydaje Eidos? Zresztą jestem również fanem tej serii, ale nie zanosi się by miała być w najbliższym czasie reaktywowana - Crystal Dynamics ma w postaci Tomb Raidera licencję na kurę znoszącą złote jaja i wątpię by Eidos pozwolił im się zająć czymkolwiek innym (a już szczególnie zdecydowanie niszowym LoK), Tony Jay, czyli głos nierozerwalnie związany z Elder Godem zmarł dwa lata temu, Amy Hennig (scenarzystka serii od SR1 począwszy), opuściła Eidos jeszcze wcześniej... Perspektywy takie niezbyt.

Jak już, to możemy pogadać o "projekcie T" od Eidos Montreal, czyli jak wszelkie znaki na niebie, ziemi i profilu facebook Stehpahe'a d'Astousa wskazują, kontynuacji serii Thief.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, chyba jednak pozostaje mi przyjąć że Hut "wie cos, czego nikt inny nie wie". Nikt, łącznie z ekipą Eidos Montreal.

Stanowisko Tymona jest takie: date mial w notatkach, zatem calkiem z kosmosu sie nie wziela. Mogl ja dostac albo od kogos z producentow, albo od polskiego dystrybutora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do LoK, ludu, Blood Omeny były bez Elder God'a. Więc dałoby radę zrobić część bez niego.

Eidos na pewno omówi tą sprawę z Deus Ex 3 a jego premierą.

Hmmm, mnie zaciekawił materiał o Igromirze. Nigdy nie wiedziałem, że są takie targi w Rosji, a tu proszę. Chociaż z drugiej strony, ja tam bym się urodą hostess aż tak nie zachwycał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, chyba jednak pozostaje mi przyjąć że Hut "wie cos, czego nikt inny nie wie". Nikt, łącznie z ekipą Eidos Montreal.

Stanowisko Tymona jest takie: date mial w notatkach, zatem calkiem z kosmosu sie nie wziela. Mogl ja dostac albo od kogos z producentow, albo od polskiego dystrybutora.

Albo coś mu się pomyliło. Jak dla mnie wyszystko jedno skąd się wzięła ta data. Jakby na nią nie patrzeć jest po prostu nierealna. Nie pierwszy raz z CDA pojawiają się błędy. Np w Tipsomaniaku z numeru 164 błędów retorycznych (np daty wydań gier) było bez liku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo coś mu się pomyliło. Jak dla mnie wyszystko jedno skąd się wzięła ta data. Jakby na nią nie patrzeć jest po prostu nierealna.

Jesli nawet, to swiat sie nie zawalil...

Nie pierwszy raz z CDA pojawiają się błędy.

Nikt nie gwarantowal, ze jestesmy bezbledni i nieomylsni :/

Np w Tipsomaniaku z numeru 164

164? :blink: Mowisz o numerze 04/2009? :P

błędów retorycznych

Bledem retorycznym byloby gdybym np. do krolwej zwrocil sie slowami "SZANOWNY PANIE!". Blad retoryczny i merytoryczny to nie to samo... :)

Babolki w datach publikacji gier sa praktycznie nie do unikniecia - albo winy naszej albo producentow albo obu naraz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście chodziło o numer 156 ;) 164 to było stron :)

Pamiętam również że w recenzji pierwszego Stalkera podane wymagania sprzętowe były lekko nieaktualne, a w pierwszej minizapowiedzi DX3 był podany link do Ubisoft a nie do Eidos Montreal. Poza tym newsman twierdził że EM, który dopiero co wówczas powstał miał już na koncie Assasin's Creeda :) Ogólnie rzecz ujmując najwięcej błędów jest w różnorakich ramkach. Zresztą w takich miejscach najłatwiej je wyłapać. Jeśli ktoś zna się na czytanym tekście to z pewnością takie rzeczy wyłapie. Szkoda że się takie błędy pojawiają ale osobiście nie robię z tego wielkiej tragedii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babol tu, babol tam i z babola robi się Kórlik. A właśnie, ciekawi mnie, czy w najnowszym numerze będą recenzowane Szalone Kórliki 2.

Nie zwracam już na to uwagi. Mnie zdzwiła ocena Far Cry 2. 8+? Hmmm, w innych czasopismach recenzowali i dawali lepsze oceny, ale gdy się przeczyta CD-A, to zawsze jest nieco inaczej, ale ostatecznie to CD-A ma rację. Mimo wszystko myślałem, że Far Cry 2 dostanie murowane 9 i 10 za grafikę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamiarstwo też jest sztuką jak wiadomo jak ją robić, poza tym reklamy w CDA zdają się w pewien sposób ewoluować, rozwijać się w stosunku do czytelników i są inne może ciekawsze, w każdym razie warte zerknięcia.

Recenzja CoD WaW, Mac Abra pisze o Wzgórzach Seelowych w tej ramce u góy, fajna sprawa, no tak, ale to że Żukow jest głąbem, dyletantem a raczej był, niezrozumiałym jest ta propaganda jaki on wielki i wspaniały.

Wiadomo, to zasługa reklamy i całego pijaru etc. W. Suworow 'Żukow - Cień zwycięstwa' i 'Cofam wypowiedziane słowa' są ciekawą pozycją jesli chodzi o samego Żukowa.

Można w sumie albo łapać się za głowę, lub wyrazić zdumienie jak im się udało sprzedać tą bajkę o mitycznym Żukowie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buahahaha, wersja kolekcjonerska. Ty Smugg zawsze rozłożysz kogoś na łopatki.

Dużo osób mówi, że ma nie tak ułożone strony czy coś w tym stylu. Ja na szczęście mam wszystko cacy.

Hmmm, dalej nie dostałem odpowiedzi, dlaczego nie było recenzji Undercover.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tego typu pytania zadawane są dość często.

Odpowiedź jaką dostaniesz może brzmieć:

1. Bo wydawca nie dostarczył gry na czas.

2. Bo recenzent nie zdążył donieśc recenzji na czas

3. etc etc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy numer w tym roku! Recki: Call of duty: World at War, Far Cry 2. Pełniaki też niczego sobie: XII jest naprawdę świetna, oderwać się nie mogę. Przez nią Spellforce 2 nie ruszyłem.

XIII a nie XII :D(jakby co ne czepiam się)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, dalej nie dostałem odpowiedzi, dlaczego nie było recenzji Undercover.

Bo udzielalem odpowiedzi na to juz z siedem razy w tym watku, a naprawde mi sie nie chce 8 raz mowic tego samego.

eee no wiecie z tą babką Z AoC... ona wygląda na babke po 40 ....bleeee

Podobnie jak Demi Moore, czy Sharon Stone - a wygnalbys ktoras z tych pan ze swego lozka? Albo i te pania z plakatu? :)

Dodam, ze dla mnie to ona wyglada na gora 30-tke. Ale dla ciebie to pewnie i tak stare prochno. :)

W swoim czasie niejaki Paul Anka mial wielki przeboj "Diana". A jej tekst byl mniej wiecej taki "ja jestem taki mlody, a ty taka stara, ale kocham cie mocno". Autor mial wowczas 14 lat, a ona 16. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...