Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 12_2008

Polecane posty

Nie widzę związku, może ME to po prostu słaba gierka jest ;)

Nie powiedzialbym. Po prostu jest INNA. A "widz lubi te piosenki, ktore juz zna". Dlatego 14 raz w ciagu ostatnich 10 lat mamy w TV "Kevin sam w domu".

Inna nie znaczy dobra, ale wyrobie sobie o niej zdanie gdy zagram :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buu miałem nadzieję, że napełnieni mocą świąt moderatorzy nie skasują mojego posta :(... ale jednak xD... Dobrze więc. Szkoda, trochę, że nie kontynuowaliście reportażu goblińskiej telewizji w Northrend bo wbrew temu co pisali ludzie jak ktoś się wczytał w recenzję BC to można było wszystko w recenzji znaleźć i byla bardzo fajna xD, ale mówi się trudno, faktycznie WotLK to dosyć napakowany dodatek chociaż DK jest aktualnie przegięty i powinni go osłabić. Gem mógł tylko wspomnieć, że teraz wylvlowanie postaci od zera trwa wiele krócej bo 3/4 elitarnych questów ze zwykłego WoWa zmieniły się na zwykłe więc nawet jak ktoś by chciał grać przez ten dodatek ale nie chce od zera lvlować to nie ma się co bać bo idzie to o wiele szybciej :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlip... Ale ja Mirror's Edge nie oddam w zapomnienie i kupię ja od razu. Jest nadzieja, jeśli chodzi o PC. Konsolowcy są rozpieszczeni jakimiś "wysokobudżetowymi badziewiami", więc nie chą jakiegoś oryginalnego dzieła. Ale na PC... to się przyjmie znakomicie, bo właśnie na rynku komputerów oryginalne gry mogą zaistnieć. Podajmy taki Puzzle Quest. Na konsolach nie miałby szans, ale że się sprzedaje na PC, to się świetnie sprzedaje. Nie traćmy nadziei.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy na ME na PC. Ale na razie gierka na konsole sprzedaje sie nadspodziewanie... slabo. :/

Czyli jak zawsze: NIE CHCEMY NOWATORSKICH GIER! ROBCIE LEPIEJ PIETNASTA CZESC ZNANEGO HITA ALBO JAKIEGOS KLONA TEGOZ HITA, WTEDY KUPIMY. :/

Syndrom "Beyond Good & Evil" sie klania.

Nie, nie... po urzekających filmikach które narobiły aperytu wyszło demo (na PS3). I sie od niego odbiłem (na razie). Niewykluczone, że po dłuższym obcowaniu okazuje urok, ale pierwsze wrażenie jest... takie sobie. Brakuje tochę dynamiki, a sterowanie nie jest tak intuicyjne jakbym się spodziewał... być może więcej ludzi ma podobne odczucia i sprzedaż będzie się rozkręcać z czasem...albo jak piszesz... świetna gra ale ludzie nie chcą w nią grać :)

Z resztą BG&E był podobny trochę... przynajmniej dla mnie. Zacząłem grać i tak jakoś nie mogłem się przekonać by brnąć w nią dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też na początku zraziłem się do Prince of Persia T2T, ponieważ kamera tam chodziła odwrotnie niż w GTA (nie byłem jeszcze doświadczony, to nie wiedziałem, co to jest Auto- Invert). Ale po jakim zasie zacząłem ją uwielbiać właściwie za wszystko (i będę ubóstwiać zawsze), a kamerą się nie przejmuję, nawet jeśli jest odwrócona. To samo będzie pewnie z ME.

Zatem nie dziwię się np., że CD-A dało recenzję FC2 dopiero w grudniu, ponieważ chcieli po prostu dłużej przetestować tą grę.

Aha, mi się śni trylogia PoP. Oby chociaż część tego snu nie była fikcją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, taka dyskusja a nikt nie zacytowal mojego posta ;]

Filmiki na youtube sa swietne, zapowiedzi ciekawe, a ja nie lubie powtarzanych gier. W dodatku dosc male wymagania-prawie mi pojdzie, anie tego spodziewalem sie z takimi screenami jak w numerze bodajże sierpniowym. I taka mam nadzieje ze w tym roku na styczen zamiast Lary bedzie Faith.

A co do numeru to moje przyszle odczucia wobec niego zaleza czy wygram cos w konkursach...bo strata ok 25 zl na smsy by mnie nie ucieszyla.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, co to za osoba na plakacie po prawej (chodzi mi o tą stronę plakatu, gdzie jest więcej osób ;) ), ta pani z szarawymi włosami? Występuje ona później w grze czy coś? Na początku skojarzyłem Ciri, ale przecież nie występuje w grze :huh: (bez łapania za słowa...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę... Przez ostatni miech nawet nie miałem czasu wejść na moje kochane forum, a dzisiaj "od Twojej ostatniej wizyty przybyło 16198 (!) postów"... ;) No ale przejdę do zawartości numerka. Ośmielę się twierdzić, że to najlepszy numer w roku i jeden z najlepszych wogóle. Genialne pełniaki (tek klimacik Spellforce'a 2...), kolorowo i pięknie, jeśli chodzi o tło tekstów, no i cudowny klimacik (który zresztą jest w każdym CDA). :) Okładka też supcio. A jak Mac we wstępniaku napisał, że w CDA 01/2009 będą jeszcze lepsze gierki... Ach, żyć nie umierać. xD 10/10. A tak przy okazji zrobiłem sobie malutkie podsumowanko roku w kategorii "najlepszy numer CDA/08":

1) CDA 12/2008 (ogólnie ekstraśny)

2) CDA 10/2008 (list Gluta xD)

3) CDA 04/2008 (urodzinki :P)

A chłopakom z redakcji życzę, żeby przez cały 2009 rok dalej kontynuowali najlepsze i największe czasopismo "DLA GRACZY" w Polsce. Tak trzymać!!! ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można już właściwie podać ranking numerów CD - A

1. 12/2008 - najlepsze pełniaki, najwięcej recenzji, najlepsze oceny, wszystkiego naj

2. 08/2008 - numer dla mnie ważny, bo po nim doznałem olśnienia i szykuję się na 16 stycznia (wtajemniczeni wiedzą, co to za data), Loki, Devil May Cry 4

3. 04/2008 - strzeliła 12 rocznica, recenzje takich gierek jak Assassin's Creed czy Legend: Hand of God, w nim też pojawił się najlepszy Tipsomaniak roku, w którym wielkie archiwum AR zmiatało z nóg.

Złożę również życzenia na Święta i Nowy Rok, gdyż później nie będę miał czasu. Czego by tu życzyć? Przede wszystkim, aby każda gra nie pozostawiała niesmaku na ustach recenzentów (liczę, że jedną z takich będzie Mirror's Edge), no, oprócz Kaszanek, aby recenzje udawało się robić na czas, aby deadline nie wypalał mózgów redakcji, aby udało się wrzucić coś przełomowego na coverki, gdyż w tym roku to się nie udało (Spellforce 2, Loki i Fable to marna pociecha), aby wszystkim dopisała pogoda ducha i żeby nie straszyły ani w snach, ani na jawie żadne "gluty".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bardzo dobe odczucia w zwiazku z numerem wrzesniowym-Bardzo mnie ucieszyla wysoka ocena Spore ktore zamowilem pare dni przed wydaniem numeru. I numer urodzinowy byl bardzo ciekawy, chociaz bardziej podobal mi sie ten z poprzedniego roku (pierwszy ktory samodzielnie kupilem ;])

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po początkowym zachwycie nad SF2 teraz mam mieszane uczucia. Za dużo trochę w niej strategii. Co do gier nietypowych mi spodobał się np Fahrenheit. Przez wielu wrzucany do jednego worka z przygodówkami, ale to jednak nie to samo:) Jedyny w sumie mankament to wstawki qte.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...