Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blaster

Kąciki na Cover CD (Bonusy, Action Mag...)

Polecane posty

Sprawa jest prosta - Publo przejął kącik w Action Magu, Ti-Mon założył nowy na Cover CD, a Klim3k próbuje stary SportCenter połączyć z kącikiem Ti-Mona. Rozumiesz?

>>> No mi sie ciagle wydaje, ze on mowil, ze chodzi o Sportcenter i ActionSport. A ActionSport to nic innego jak kacik sportowy w ActionMagu. Czyz nie? 8)

Rzeczywiście, masz argumentacje. Z Twoimi argumentami możesz iść od razu do Smugglera - aby wyrzucił wszystkie kąciki na CD.

>>> Szczerze mowiac mnie to rybka, ja tylko staram sie zapobiec sytuacji (jesli chodzi tu o asymilacje ActionSport kosztem Sportcenter), zeby z ActionMaga nie zniknal kacik sportowy, bo ActionMag taki kacik potrzebuje. Wsio.

Ze swojej strony temat koncze i juz sie nie odzywam, nie chce zrobic tutaj drugiego Westerplatte (jesliby mnie ktos do tego zmusil^^). Za to z niecierpliwoscia czekam na przebieg wydarzen. 8) Mozliwe, ze ja nie rozumiem was, wy nie rozumiecie mnie, albo ktos tutaj niejasno sie wyrazil. Mozliwosci jest wiele. Wroce za tydzien, do zobaczenia. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bedzio
Sprawa jest prosta - Publo przejął kącik w Action Magu, Ti-Mon założył nowy na Cover CD, a Klim3k próbuje stary SportCenter połączyć z kącikiem Ti-Mona. Rozumiesz?

>>> No mi sie ciagle wydaje, ze on mowil, ze chodzi o Sportcenter i ActionSport. A ActionSport to nic innego jak kacik sportowy w ActionMagu. Czyz nie? 8)

Niby tak, ale nikt nie miał tutaj na myśli kącika w AM. :)

Rzeczywiście, masz argumentacje. Z Twoimi argumentami możesz iść od razu do Smugglera - aby wyrzucił wszystkie kąciki na CD.

>>> Szczerze mowiac mnie to rybka, ja tylko staram sie zapobiec sytuacji (jesli chodzi tu o asymilacje ActionSport kosztem Sportcenter), zeby z ActionMaga nie zniknal kacik sportowy, bo ActionMag taki kacik potrzebuje. Wsio..

No i ma. Jest źle? :)

Ze swojej strony temat koncze i juz sie nie odzywam, nie chce zrobic tutaj drugiego Westerplatte (jesliby mnie ktos do tego zmusil^^). Za to z niecierpliwoscia czekam na przebieg wydarzen. 8) Mozliwe, ze ja nie rozumiem was, wy nie rozumiecie mnie, albo ktos tutaj niejasno sie wyrazil. Mozliwosci jest wiele. Wroce za tydzien, do zobaczenia. 8)

Wszyscy tutaj wszystko rozumią, tylko nie ty. :) Naprawdę. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delveHio

Ja tam czytuje tylko Sport z AM... (nie piszę nazwy bo nie chcę się pomylić). Jednak mi najbardziej podoba się Matematyka na AM, której jestem wielkim fanem (...i kącika i matematyki). A tak BTW. to nie mogę wejść na stronę internetową AM... To odosobniony przypadek czy jakaś awaria? Jeżeli ktoś by był tak miły i powiedział o co chodzi byłbym wdzięczny...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pako Czesiu

Takie cudenko, jakim jest AMag, po prostu MUSI byc na Cover CD. Bez tego nie mialbym po co uzywac w ogole plytek z CDA :P (za slaby komp na full wersje). Swiec Boze nad dusza Qn'ika!!! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Loonatyk

Ja zawsze czytam z kącików na CD - Cornery w AM, Strefę WWW no i sporo radochy sprawia mi NL w Bonusie 1 i małe gry w Bonusie 2 [od czasow Sir Torpedy wreszcie jakos porzadnie zagospodarowane ;]]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak BTW. to nie mogę wejść na stronę internetową AM... To odosobniony przypadek czy jakaś awaria? Jeżeli ktoś by był tak miły i powiedział o co chodzi byłbym wdzięczny...

>>> Jeden admin spieprzyl forum i strone, po czym zwial na wakacje do Francji, a drugi chyba zachlal sie na smierc na Woodstocku i prawdopodobnie go juz nie bedzie. ;) Miejmy nadzieje, ze ten pierwszy niedlugo cos wskora i wszystko bedzie w porzadku. Hm, swoja droga - co ja plote, przeciez on juz wrocil. Trzeba go pogonic. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Doctor_Andre

Na płytkach z bonusami najlepsze jest oczywiście NA LUZIE!!! Jaki miałem ubaw nie raz czytając texty z NL. A już najlepsza była gatka kolesia z maturzystką - to jest aż niemożliwe żeby tak było naprawdę :D Pozatym bardzo podobają mi się tapety jakie dołączane są do pierwszego BONUSA!!! NIgdy nie czytałem tych gazetek na płytkach. Raz je przejrzałem i uznałem że nie są warte uwagi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to zawsze co pierwsze jak wkładam CD do napędu to instaluje bonusy i od razu wchodze do "NA LUZIE". Jak co miesiąc dają fajne obrazki, filmiki i śmieszne mini gierki w Bonusie 1. A Bonusa 2 instaluje tez ale chyba z przywyczajenia bo nie mam z żadnej gry z tej listy, ktore daja w bonusie 2. No i oczywiście Bonus DVD też instaluje od kąd DVD version jest :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jest dobrze, nawet bardzo. Najczesciej przegladam Bonus 1 tam dzial NL, jest wypas. Czasem uda wam sie zamiescic jakas fajna tapetke, tj. dla mnie fajna. Poza tym Bonus 2, tam tylko tapetki mnie interesuja, no i moze jakas mala gierka. Dalej w kolejnosci jest Speed Zone, no jest to co tygryski lubia najbardziej. Po tym wszystkim jest jeszcze AM, a tam to juz zalezy co kogo interesi, dla mnie jest to NL, Strefa 51, i kilka innych. Więc jakbyscie mogli to z deka wiecej miejsca na kacik Speed Zone, na jakies fajne tapetki, lub dodatki do ścigalek. To tyle, znacie moja opinie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonusy na CD to coś, co tworzy CDA unikalnym :P Zawsze czytam :

1) Bonus 1

2) Bonus 2

3) MP3 Zone

4) Strefa WWW

5) Action Mag

6) Oldschool Zone (nowy, ale pomysł jest genialny :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AM wypas czytania wiecej niż w cda bonusy super wiele fajnych obrazków i filmików :wink: adventure zone take sobie reszta to kicha no może strefa www jest całkiem niezła

Dam sobie łape uciąć że większości z nich nawet nie dałeś szansy i nie instalowałeś. Więc albo nie pisz takich wywodów (nomen omen bez ŻADNYCH konkretów) albo po prostu napisz iż tematyka pozostałych ciebie po prostu nie interesuje.

6) Oldschool Zone (nowy, ale pomysł jest genialny :))

No prosze, pierwszy na forum który zauważył istnienie tego kącika ;) Dzięki za pochwałę :) Nie jest to jeszcze dokładnie to, co zamierzałem ale powoli kształtuje sie całość kącika. Wiadomo, jeszcze jest troche kiczowaty i zanim wejdzie w doskonałość musi dorosnąć ;) Dlatego jestem otwarty na wszelkie sugestie, opinie, krytykę bym wiedział co dokładnie kole w oczy ;)

No i ofkoz zapraszam zainteresowanych do współpracy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Old School Zone bardzo mi się podobał po zaszłym numerze. A tak normalnie to: Bonus 1, czyli tapety i Na Luzie, AM - prawie wszystko, ale przedewszystkim Strefe 51, Emulation Zone czy jakoś tak to się zwie, bo jestem także byłym graczem konsoli Pegasus (jak mi się uda naprawić ją to może jeszcze kiedyś pogram), FPP ZONE - oczywiste :!: :twisted: . Czasem z nudów inne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AgayKhaan

Po kupieniu CDAction pierwszą rzeczą jaką robie, jest skopiowanie wszelkich magów, bonusów,Action Magów,Esensji, itd.Czasami nawet nie instaluję gier dołączonych do miesięcznika. Odkąd mam Linuksa, kopiuję wszystko właśnie do niego.Osobiście uważam, że Linux jest przyjemniejszy, przyjaźniejszy w użytkowaniu niż Winda ( zresztą każdy, kto ma KDE to powie). Winda jest do grania i (niestety,bo mam modem za 50 pln) internetu.

Jak większość wie, systemy operacyjne nie kończą się na windzie. Gdyby tak było, to Shreka by nie robiono na komputerach z Red Hatem, Pentagon też by nie stosował na superkomputerach Linuksa. Na Makówkach jest zaś dużo profesjonalnych programów do obróbki grafiki.

I tu mnie jedna rzecz ciekawi, dlaczego ludzie mówią, że na Linuksa nie ma profesjonalnych programów. W jakiejś gazecie o grafice komputerowej widziałem recenzje programu graficznego na Linuksa i Maca za 13000$ ( tak, za 13000$). Zresztą jak ktoś chce zastosować jakis superkomputer to może stosować tylko Linuksa lub jakiegoś uniksa. Winda nie radzi sobie z takimi komputerami.

Dobra, zboczyłem z tematu. Wracam do Strefy. Ano moje zastrzezenia są techniczne. Strefa jest tylko dla Windy i IE. Jeszcze w poprzednich numerach była dostosowana pod IE. w tym juz pod Windę. Odpalam Strefę i nic nie widzę, tylko granatowe tło. Co jest w czorta. Wystarczyło zajrzeć do źródła strony. W Linukse pliki Tekst, tEkst, teKSt lub TEKST to są pliki z róznymi nazwami, bo linux rozróżnia wielkość liter. Linuź w większości przypadków wie jakiego rodzaju jest plik, bez konieczności posiadania rozszerzenia. Jak zapiszesz plik tekstowy bez .txt, to Linux i tak będzie wiedział, że to jest plik tekstowy. Winda jest za głupia. Dlatego dla niej tekst, Tekst i TEKST to pliki o tej samej nazwie.dlatego też jeśli w pliku jest napisany link do strony index.html a on nazywa się INDEX.HTML to winda potraktuje to jaki dobry link. Linuks już nie. A w najnowszej Strefie jest właśnie tak. Tło jest napisany dużymi literami, a pliki tła małymi. Nerwica.

Czyli w Linuksie nie zobaczysz Strefy.

A merytorycznie? Strefa jest bardzo dobra. ( musialem odpalić ja w windzie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo tak, magi rulz, szczególnie AM. Zawsze idzie na pierwszy ogień razem z bonus 1 i bonus 2. A w AM na początku zawsze czytam Muzyke, nie ma to jak poczytać o tym jak to Książę

pałownik czy inny iommi probuje tępić pozerów i tak dalej. Potem Strefa 51 wg. mnie najlepszy jest tam dzial Nazca jak się czytelnicy postaraja, choć w parapsychologii lub tajemnicach tez zawsze cos ciekawego znajde. potem to juz tylko Games Corner no i potem oczywiscie teksty... uff a sie naprodukowalem:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość f.r.e.d.
Dobra, zboczyłem z tematu. Wracam do Strefy. Ano moje zastrzezenia są techniczne. Strefa jest tylko dla Windy i IE.

Już niedługo to się zmieni. W najbliższym numerze CDA powinno wszystko być po staremu(jeśli chodzi o layout), ale zawartość jest zapowiedzią zmian - zarówno pod względem wyglądu jak i zawartości merytorycznej.

Mamy nadzieję, że nowa formuła Strefy zostanie ciepło przyjęta.

A co do spraw technicznych - wpadki z różną wielkością znaków zostały zasygnalizowane na redakcyjnej liście dyskusyjnej - powinno więc już być dobrze.

Natomiast jeśli chodzi o inne przeglądarki, to nową oprawę sprawdziliśmy w wielu przeglądarkach i wszędzie jest cacy. Ja sam używam Opery i znam ból czytania Strefy w dotychczasowej oprawie.

A merytorycznie? Strefa jest bardzo dobra. ( musialem odpalić ja w windzie)

Ja musiałem tylko po to trzymać IE na dysku. :) A za pochwały w imieniu redakcji dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko juz chyba jasne - zainteresowanych pewnie zaciekawi informacja o tym, ze juz w najblizszym numerze CDA na coverze znajdziecie nie dwa, a jeden zin sportowy - Action SportCenter. Nazwa moze i nieco zakrecona, ale zawartosc jak najbardziej konkretna. Szczegoly wkrotce :).

aha - zmienil sie adres strony zinu - zamiast www.sport.games.pl stukacie w przegladarce www.sport.gamepress.pl. tyle jesli chodzi o podpadanie moderatorom ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonus sa wypas i TPP Planet

Dziękuję za słowa uznania. Chciałem tu coś zaznaczyć. Proponowałem, żeby z tego zrobiono osobny temat, ale brak odzewu, W tym CDA, z Chrome nie ma TPP Planet, ze względu na okres wakacyjny, w którym byłem poza domem. Za to, w nowym CDA będzie następny numer. Rewolucje - umieszczam już WSZYSTKIE recki czytelników w kąciku. Jest tylko jeden problem, który ujawnił się po oddaniu zina do tłoczni. Otóż, po kliknięciu na okładkę, powinien włączyć się numer. Jednak to nie dzieje się, ponieważ folder jest nazwany "TPP Planet #5", a ta funkcja siada w folderach z nazwą #. Tak więc, albo uruchomicie ręcznie plik data/index.htm, albo tylko zmienicie nazwę folderu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...