Skocz do zawartości

Letnia wyprzedaż na Steamie 2016


SilentBob

Polecane posty

  • Odpowiedzi 111
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Tak, dobra gra. Chyba, że wyznacznikiem jakości jest dla ciebie czysty gameplay i ten mityczny content, wtedy nie. Undertale stoi raczej humorem, postaciami, świetną muzyką, ładnie opowiedzianą historią i dobrym wykorzystaniem swojego medium.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Actually wziąłem refund na DW8 XL, gra jednak jest w moim odczuciu znacznie słabsza od Warriors Orochi i długo ogrywanego przeze mnie DW4 i na dodatek ciężko wskazać mi konkretną przyczynę, z tego co krótko grałem w DW8 Empires to Empires zdaje się nie powielać tych błędów i ma nawet customowych oficerów. Za kasę z refundu wziąłem Dragon's Dogma, ale tu znowu sporo się zastanawiałem bo niby na papierze mam za słaby procek, a z drugiej strony wszelakie źródła internetowe sugerują że to co jest podane na stronie jest ostro zawyżone i to co ja mam na pokładzie powinno zdecydowanie wystarczyć. Zobaczymy, jak nie to zawsze zostaje wolf the new order i parę innych drobiazgów wiszących na wiszliście buk wie jak długo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Xerber napisał:

Przeglądam sobie kolejki dla kart i jak widzę sytuacja z zasraniem marketu beznadziejnymi portami smartfonowych gierek tylko się pogorszyła od ostatniej wyprzedaży.
Quo vadis, PC GAMING?

Teraz lepiej.
PS. Sam mam mocnego, gamingowego PC, ale szczerze żaden nowy tytuł nie robi na mnie wrażenia, co gorsza, mnóstwo tytułów to a) indie-syf, b) porty z komórek czy inne memeło.

W każdym razie pograłem ostatnio w demko Dooma (który mimo, że zaprzecza powyższemu to i tak wiosny nie czyni), fajne, dynamiczne, porządne szczelando (choć po obcowaniu z demkiem to W:TNO wydaje mi się nieco lepszy w tym względzie), może kiedyś zagram w pełną wersję. Trailery dooma były beznadziejne i pozostawiły naprawdę marne wrażenie, a tu poniekąd niespodzianka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rankin podziel się opinią jak pograsz więcej niż 20minut, bo sam zapatruję się na ten tytuł.

Also gdyby ktoś chciał pograć z RIPem (albo kimś innym, whatever) w Rocket League to niech da znać, bo mam do odsprzedania i chcę mnij niż obecna cena podczas wyprzedaży :P  było w Humble Monthly (tak yojc, jednak nie zrezygnowałem), a w ogóle mnie toto nie interesuje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...