Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niziołka

Dyskusje okołosesyjne

Polecane posty

Miałem ten post napisać wczoraj, ale cóż... Nic z tego nie wyszło. Dobrze chociaż, że dzisiejsza pora też dobra. :)

I w końcu ta pora nastała... To będzie wielkie wydarzenie dla przyszłych pokoleń. O tak, wreszcie się udało. Pewnie spytacie, z jakiej okazji to piszę. Jeśli naprawdę chcecie takie pytanie zadać, to spójrzcie na kalendarium poniżej... Nie, to będzie później. Po prostu tym wydarzeniem jest...

SESJA NARUTO 2.0

1ST ANNIVERSARY

Innymi słowy, nasza sesja Naruto ostatnio (a dokładnie wczoraj - choć dzisiaj też) obchodziła swoje pierwsze urodziny. To stosunkowo młoda sesja, a takim nie zawsze udaje się przetrwać rok, do tego trzymając się dobrze. A sesji Naruto w sumie to się udało.

Spójrzcie sami na kalendarium.

Rok 2007

9 czerwca - założenie tematu "Sesja Naruto - dyskusje" przez P_aula

9 lipca - rozpoczęcie sesji Naruto (prowadził Naruto-Uzamaki)

18 lipca - ogłoszenie nowej sesji Naruto (Knight Martius)

7 sierpnia - wysłanie graczom postów wprowadzających na sesję Naruto 2.0 (pierwsi gracze: Greenday, KaGeX, SR, Mcam)

8 sierpnia - pojawienie się pierwszego postu (autorstwa Greendaya) na sesji Naruto 2.0

Wszyscy przeszliśmy wiele. Były dobre chwile, były nieudolne. Jednak fakt jest jeden - sesji Naruto udało się przetrwać do dzisiaj. Z okazji pierwszych urodzin życzę sesji "przeżycia" co najmniej kolejnego roku, a nawet jeszcze dłużej. Życzę też graczom i rezerwowym wszystkiego najlepszego. Samym graczom życzę jak największego powodzenia, wytrzymywania cały czas wszystkich moich decyzji, samych power-upów i udanych walk oraz dziękuję za mile spędzony czas na sesji. I to nawet jeśli ostatnio sesja podupadła pod względem oryginalności fabuły (postaram się to jednak choć trochę naprawić). Zaś rezerwowym dziękuję za wytrzymywanie ze mną kilku miesięcy bezustannego oczekiwania na drugą historię. Okazuje się, że zapowiadają się całkiem cierpliwi gracze. :) Dziękuję też samemu Naruto-Uzamakiemu. Choć był on, delikatnie mówiąc, kiepskim MG, to gdyby nie on, nigdy by ta sesja nie powstała i dzisiaj nie pisałbym takiego postu.

Po prostu dziękuję wszystkim za cały spędzony czas! Mam też nadzieję, że kolejny spędzicie równie miło, a sesja będzie poruszać się tak, że od momentu wprowadzenia rezerwowych będą dzielić już nie niewiadome, tylko autentyczne miesiące! (Teraz zresztą naprawdę od wprowadzenia rezerwowych dzielą już tylko miesiące.)

Dziękuję za wysłuchanie, teraz bardziej oficjalne wiadomości. Od niedawnego czasu wypisałem DarekAvengera z listy rezerwowych (wkrótce wyślę poprawkę zawierającą nie tylko to). Powód? Ta karta, którą od niego przyjąłem dawno temu, dzisiaj nie byłaby przeze mnie w żadnym wypadku przyjęta. Sam zresztą twierdzi, że od rozrywki na forum woli formułę online. Wniosek? Prosty.

Dobra, jeszcze jedno. Miałem sobie oszczędzić cytowania cudzych postów i odpowiadania na nie, ale zrobię ten wyjątek.

Greenday - wiesz, że na razie piszę się na twoją sesję. Być może nawet zagram tą postacią, którą wysłałem ci na twoją niedoszłą sesję DnD 3.5? Jeszcze mam u siebie. :) Zresztą zobaczymy, bo będę obecnie "trochę" zajęty. Zresztą powiedz więcej szczegółów nt. swojej sesji, to coś wykombinuję. ;]

Gofer - co prawda Kagex powiedział, że jednak wytrzyma na sesji Naruto na forum do końca pierwszej historii, to jednak i tak odpowiem. Z początku planowałem, byś za niego zagrał Yukim do końca misji rangi C, a potem wprowadziłbym jednego z najwcześniejszych rezerwowych na sesję. To dlatego, że w końcu co poniektórzy czekają już nie wiadomo ile i trochę nie fair postąpiłbym, gdybym w takim wypadku ciebie przyjął, a tych olał. Nie uważasz?

a Mart też jeszcze nie skończy I edycji sesji N (próbowałem telepatycznie, ale chyba taki podatny na manipulacje nie jest xD).

Manipulacje telepatyczne na mnie nie działają w żadnym wypadku. :D

A jeśli chodzi o to, żebym nie dał sobą manipulować... Chodzi tu po prostu o to, że czasami mam tendencję do robienia "koncertu życzeń". To znaczy: pewne pomysły i zmiany podaję w dyskusjach, niekiedy też dyskutuję z graczami "na gorąco" na ich temat. Po prostu wolę wiedzieć, co się graczom nie podoba i w czym następnym razem się poprawić. A że dochodzi czasem do takich skrajności, które wyglądają żywo jak manipulacje? Zdarzały się takie przypadki. I takowych żałuję.

Zgadza się, że takie przypadki "manipulacji", jakie tutaj wymieniliście, to czysta prawda. No i że są to moje błędy. Dosyć poważne w skutkach zresztą. Mimo to lekko mnie to drażni. Czemu? Ponieważ jest to przypominanie moich błędów z przeszłości, jeszcze zanim obiecałem sobie, że będę bardziej stanowczy (co wychodzi raczej słabo). To przypominanie czegoś, co było, i radzenie mi tego, co sobie obiecałem (choć i tak dzięki - bo niekiedy o tym zapominam). Szczególnie jeśli chodzi o przepakowanie Shuna, co Green mi niedawno wypomniał. Wszyscy o tym wiedzą, a ja nawet przeprosiłem, kiedy na forum napłynęły słowa o tym. Pamiętam o tej wpadce. I powiem tylko tyle, że postaram się, żeby więcej do tego wszystkiego nie dochodziło. I postaram sobie nie dawać wchodzić w głowę, jak to było z Siri. Po prostu moim zdaniem w pewnych kwestiach miała rację, dlatego zrobiłem tak, jak zrobiłem. Ale mówię - to się więcej nie powtórzy. Przynajmniej mam taką nadzieję. A nadzieja czasami...

To wszystko. Czekam na ew. odpowiedzi. I witam wszystkich po paru dniach nieobecności. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do machaczy: nie znacie się :D I tak, odkąd postanowiliśmy z P<głupiakreska>aulem zrobić cięcia budżetowe i połączyć wszystkie tematy sesji z Mistrzem Gry w jeden i te o formie 'Free' w osobny, zapanował straszny chaos(zwłaszcza odkąd wszyscy sesjowicze porzucili kolory, których mieli używać w czasie dyskusji o swoich sesjach) i stwierdzam, że dla każdej sesji osobne byłyby lepsze. Ale skoro wy macie skrajnie odmienne zdanie, to niech już zostanie tak jak jest.

Ależ Ciociu, ja całkowicie się z tobą zgadzam :). Oczywiście, że osobne tematy dla poszczególnych sesji z pewnością znacznie uporządkowałyby sytuację w dziale. Chciałbym jednak, aby OPRÓCZ nich powstał również jeden temat do dyskusji ogólnych, niezwiązanych bezpośrednio z forum.

PS. Wiem że ten post jest bardzo podobny do poprzedniego, ale po twojej wypowiedzi uznałem, że muszę jeszcze raz uwypuklić swoje zdanie :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeprawszam za zwłokę - miałaś w Nieobecościach napisane że nie będziesz obecna do 8.08. wię na ten dzień ustaliłem sobie dedlajn.
Ciesz się, że odpisałeś, inaczej ja bym musiała przepraszać za zwłoki x] I tak chyba będę musiała, bo jak byk pisze w Nieobecnościach, że nie będzie mnie do 6...

Czemu zostały one usunięte??
a) Bo P_aul miał zupełnie inny pomysł ode mnie i to jest wypadowa obydwu

B) był ostry zastój na więkoszści sesji

c) Przed przenosinami forum trzeba było jak najbardziej ograniczyć ilość tematów, żeby je ułatwić

Z resztą -> mogę ładnie odegrać przebudzenie mej postaci (co nie zmienia faktu, że kliknięcie przycisku "restart" i napisanie przez każdego historii postaci, by ładnie się wpasować w grę byłoby miłą decyzją).
Do tej pory na tej sesji najlepiej szło ci odgrywanie swojego własnego przebudzenia ;P A co do mhroncznhej i phonurej wersji Polski - zainteresuj się Darqową91 sesją Wiedźmina :D

Chciałbym się wcielić w rolę drecha z bejzbolem
Nie da rady. Po pierwsze, na Forum nie można używać wulgaryzmów, po drugie - posty, w których opisywałbyś swoje myśli, zostałyby uznane za statsiarskie.

Chciałbym jednak, aby OPRÓCZ nich powstał również jeden temat do dyskusji ogólnych, niezwiązanych bezpośrednio z forum.PS. Wiem że ten post jest bardzo podobny do poprzedniego, ale po twojej wypowiedzi uznałem, że muszę jeszcze raz uwypuklić swoje zdanie .
No właśnie dlatego m.in. trzeba było zamknąć Karczmę x] Przestańcie tyle spamować w dyskusjach itd, to może na nowo przemyślimy z P&aulem tą kwestię :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PYTANIE DO PRZYSZŁYCH GRACZY SESJI FANTASY

Otóż od niedawna mam dylemat dotyczący mniej więcej mechaniki gry. Czy szanowni gracze woleliby 100% storytelling, czy może 100% statsy? Albo mały miks, po 50% i tego i tego? Mi to jest w 100% (=D) obojętne, więc pytam was ;] Oczywiście swój wybór proszę poprzeć argumentami. Tzn co wam się w tym podoba :)

ValdiCieć- jeśli nie wiesz, co to DND, albo nie rozumiesz zwrotu "domyślna sesja fantasy" to sorki, ale chyba nie masz czego szukać na tej sesji.

NZK- No wiem że znowu się pytam, ale dlaczego Karczma została zamknięta? Ona też była taka fajna :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że statsy nie mają zbytnio sensu. W komputerowych RPG się sprawdzą, ale tutaj niezbyt. Zbyt by to było mechaniczne. Możnaby po prostu na karcie postaci opisać, że np" mój bard jest charyzmatyczny, ale niezbyt silny" itp. To oczywiście uproszczony przykład, ale wydaje mi się, że brak statsów pozwoliłby się lepiej wczuć w postać. I nie byłoby wyskoków typu "jestem megauber półsmokiem, więc mam 3 punkty więcej siły". Zresztą wątpię, że którykolwiek z uczestników zniżyłby sie do takich rzeczy, jednak lepiej być ubezpieczonym:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NZK- No wiem że znowu się pytam, ale dlaczego Karczma została zamknięta? Ona też była taka fajna
Odpowiedź została zawarta pomiędzy linijkami mojej wypowiedzi do MJanka - po prostu wszyscy zamiast używać tego miejsca do dyskusji nie związanych z sesjami(jakieś nabory o wyższości fantasy nad sci-fi, męskich rozmowach przy jajecznicy o zyciu i śmierci), tylko każdy opisywał tylko w marny sposób, jak to robi burdę albo upija się mlekiem. No niestety, ale w tym dziale tak statsiarskie posty(a do tego długie i pseudośmieszne) pojawiały się nagminnie i mnie i P_aulowi po prostu aż przykro się to czytało, nie tylko ze względu na treść i formę(albo raczej ich brak), ale i przymus obserwacji tego, jak nasz piękny plan wali się w gruzy i jest wykorzystywany tylko do nabijania forumowiczom licznika :/
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak wiesz, forum ma służyć generalnie nam, userom, a nie temu żeby likwidować te tematy które są mniej-potrzebne... Sam ze dwa razy umieściłem tam ogłoszenie, i niektórzy też tak robili... A co do tego picia mleka i burdy- fakt, dwuliniijkowce nigdzie nie są mile widziane, ale zdaje mi się że nie było dużo takich postów.

No i najważniejsze- podnieście łapę/miecz/mackę/odnóże ci, którzy się tam dobrze nie bawili :) Można było napisać o swoim przybyciu na Sesje, w jakiś śmieszny sposób popędzić kogoś do odpisu (macha do SRa i Marta)... To było fajne!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainteresuj się Darqową91 sesją Wiedźmina :D

Wiem, że to przejęzyczenie, no ALE ;] Wampir, Wampir: Maskarada. Nawet jest nabór. O dziwo ^^

Green -> <podnosi rękę> Karczma, pomimo zacnych założeń, przerodziła się w siedlisko grafomaństwa. Kijem się tego ruszyć nie dało, o czytaniu nie wspomnę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i najważniejsze- podnieście łapę/miecz/mackę/odnóże ci, którzy się tam dobrze nie bawili

Ja.

Miejsce utraciło swe pierwotne przeznaczenie. Na początku nawet brałem w tym udział, ale szybko naprawiłem ten błąd. Jeśli ktoś chce statsować, pisać o swoim życiu lub tworzyć teksty to ma od tego inne miejsca na forum, które spełniają swoją rolę wystarczająco dobrze, a już na pewno lepiej od Karczmy. Jeśli coś się nie sprawdziło, to należy to wypalić do gołej ziemi. Takie jest moje zdanie na ten temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta postaci na sesję fantasy-

Imię:

Rasa:

Klasa:

Płeć:

Wiek:

Wygląd zewnętrzny:

Charakter:

Ekwipunek & Uzbrojenie:

Zdolności: Tutaj opiszecie WSZYSTKIE "statsowe" cechy waszego pupila- to znaczy jakie umiejętności ma bardziej rozwinięte, które mniej, jak u niego ze zręcznością, siłą, itp. Mam nadzieje że rozumiecie ;] Oczywiście przepaki będą odsyłane do domciu. <macha do SRa>

Historia: Tutaj nie musicie pisać eposów, ale postarajcie się żeby historia była barwna i ciekawa w odbiorze :)

Opis rzeczy pozostałych: Jeśli planujecie stworzyć jakąś nową rasę lub klasę, tutaj ma się znaleźć jej opis. Jednocześnie proszę was abyście nie grali jakimiś skrzyżowaniami ośmiornicy z tygrysem o.O

Felessan- tak, świat to DND.

Więc ci co chcieli grać proszeni są o jak najszybsze wypełnienie tegoż szablonu i wysłanie mi na PW :)

EDIT: Po krótkiej dyskusji z Facem postanawiam jednak umieścić sesję w realiach Forgotten Realms. Dlaczego? Ponieważ ten wyżej wymieniony uwydatnił mi, że żeby grać w świecie gdzie nic nie jest opisane sam musiałbym wymyśleć organizacje, religie, ruchy, miasta, religie... Aż takiej wizji to ja nie miałem. Tak więc gramy w FR.

PS. To, że nie miałem wizji na świat, nie oznacza że nie mam wizji na fabułę... ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak wiesz, forum ma służyć generalnie nam, userom, a nie temu żeby likwidować te tematy które są mniej-potrzebne... Sam ze dwa razy umieściłem tam ogłoszenie, i niektórzy też tak robili... A co do tego picia mleka i burdy- fakt, dwuliniijkowce nigdzie nie są mile widziane, ale zdaje mi się że nie było dużo takich postów.

No i najważniejsze- podnieście łapę/miecz/mackę/odnóże ci, którzy się tam dobrze nie bawili

Ja mogę podnieść co najwyżej głos ;] Oczywiście, forum jest dla użytkowników, ale to nie poprzeczka poziomu działu powinna się obniżać, aby wyjść na przeciw forumowiczom(a już zwłaszcza w takim dziale), a forumowicze powinni się starać podwyższyć swój(albo przynajmniej nie obniżać aktualnego ;] ). Tu nie ma niestety demokracji, gdzie możliwości dyktuje tłuszcza, ale to, co się mieści w pewnych standardach zachowania i dyskusji na poziomie ;]

A co do mleka i burd- niestety, ale większość z nich nie była nawet dwulinijkowcami, bo z czytaniem takich trzeba się mniej męczyć przed wyrzuceniem ;] Gdyby to były ciekawe, zabawne, dobrze napisane dwie linijki, NIOSĄCE TREŚĆ, to w porządku. Ale nawet marne 'dwulinijkowce' na średnim poziomie są zdecydowanie lepiej widziane niż 'półstronicowce' o niczym.

Wiem, że to przejęzyczenie, no ALE ;] Wampir, Wampir: Maskarada. Nawet jest nabór. O dziwo ^^
A ja już chciałam ci w subtelny sposób zasugerować, że mógłbyś skorzystać z popytu na Wiedźmina i wakatu na miejscu Bajarza stworzonego przez P_aula :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już chciałam ci w subtelny sposób zasugerować, że mógłbyś skorzystać z popytu na Wiedźmina i wakatu na miejscu Bajarza stworzonego przez P_aula :D

Szkoda tylko, że większość graczy zginęłaby po max. trzecim odpisie... Nie kryję, że dla mnie, jak dla każdego MG, nie ma lepszej rozrywki ^^ ale zachowajmy chociaż pozory.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie byłoby wyskoków typu "jestem megauber półsmokiem, więc mam 3 punkty więcej siły".

W tym miejscu powinienem się obrazić. :D

Green - miej pewność, że moją kartę prędzej czy później dostaniesz. Będzie tylko problem o tyle, że nie znam się dobrze na świecie Forgotten Realms (choć to zwyczajne fantasy - ale mnie tu właściwie chodzi o geografię, kultury, religie itd.). Jednakże powinienem sobie poradzić. ;] BTW, może zaproponujesz jakiś kolorek, w którym będzie się pisało w dyskusjach o tej sesji? To tylko taka propozycja, rzecz jasna. ;]

No, a teraz parę ogłoszeń związanych z sesją Naruto.

1. Wpis o sesji Naruto w Sesjowym Niezbędniku niedawno doczekał się kolejnej aktualizacji. Zawiera ona m. in. zmiany w rubrykach "Gracze", "Rezerwowi" oraz "Sesja online" (przy tym ostatnim to dokładnie ostatnie zdanie - kto gra na sesji Naruto online). Ta aktualka jednak nie zawiera tego, co ogłoszę w punkcie 2... Ale o tym już w tekście pod tym punktem.

2. Tym razem jest to niemal pewne - KaGeX zrezygnował z sesji Naruto. Innymi słowy, na czas nieokreślony Yukiego przydzielam do odgrywania Gofrowi. Gofrze - opiekuj się nim dobrze. Przynajmniej na czas misji rangi C. To dlatego, że potem Yukiego wyłączam z życia sesyjnego (to nie to samo, co uśmiercić, tak BTW). Jednakże miałem pewien dylemat... Najpierw chciałem po tym wątku wziąć na wolne miejsce któregoś z najstarszych rezerwowych. Bo czy gdybym ni z gruchy, ni z pietruchy wziął kogoś nowego, to czy to nie byłoby w stosunku do tych, którzy na swoją kolej czekają już nie wiadomo ile, fair? Gofr, Kag, zastanówcie się. Z drugiej jednak strony Kagex przed odejściem wyraził swoje ostatnie życzenie - żebym Gofrowi oddał miejsce, jakie on zwolni. Miałem pewne wątpliwości, choć po wysłuchaniu opinii pewnej bliskiej osoby zacząłem się przechylać bardziej w stronę tej drugiej strony. No i mam problem. Po raz już nie wiadomo który. Czemu bardziej zaufać? Zasadom czy życzeniom? Wielokrotnie stawałem przed podobnym tego typu dylematem. Z kolei, czegokolwiek bym nie wybrał, będę tego bardzo żałował. Tak więc...

Bardzo przepraszam, Kagex, ale nie dam rady spełnić twojego życzenia. Nazwij to (i mnie), jak chcesz, ale chcę już postępować bardziej w imię tego, co sam postanowię (co nie oznacza, że zamknę się na opinie graczy). Cieszę się, że nie próbujesz mi narzucać swojej woli. Mimo to już wszystko jest zaaranżowane. Tutaj już zmiana czegokolwiek byłaby nieporozumieniem. Wybacz, ale po prostu... nie mogę. Wszyscy mogą mnie nazwać miękkim po tym, jak to mówię, ale sam czuję po tym ból. Sądzę jednak, że przy tej drugiej decyzji też bym go sobie sprawił. Tak więc i tak jedna strona to odczuje, i tak. A skoro stoję przed takim wyborem... Wiem jedno: tutaj po części sam jestem sobie winien. Dlaczego - nie pytajcie.

Moją ostateczną decyzją jest więc przeniesienie po wątku misji rangi C jednego z najstarszych rezerwowych na przyszłe miejsce wolne. Tym bardziej że ten gracz, choć na sesji Naruto będzie dopiero debiutował, zapowiada się całkiem obiecująco. Przy okazji jest to autor zdecydowanie najdłuższej karty postaci w historii sesji Naruto (nikt w tym go nie przebił - serio!). Choć ma pewne problemy, to jednak wierzę, że dobrze się sprawdzi. Wybacz, Gofer, ale musisz jeszcze poczekać. Tym bardziej że właściwie jeszcze nie jesteś w rezerwie, bo nawet nie wysłałeś mi karty postaci. I wybacz mi, Kag... sam już wiesz, co takiego.

W porządku. To wszystko, co miałem do zakomunikowania. A teraz pozwólcie, że pójdę przeklinać wszelkie dylematy, nad którymi stoję...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Green - miej pewność, że moją kartę prędzej czy później dostaniesz. Będzie tylko problem o tyle, że nie znam się dobrze na świecie Forgotten Realms (choć to zwyczajne fantasy - ale mnie tu właściwie chodzi o geografię, kultury, religie itd.). Jednakże powinienem sobie poradzić. ;] BTW, może zaproponujesz jakiś kolorek, w którym będzie się pisało w dyskusjach o tej sesji? To tylko taka propozycja, rzecz jasna. ;]
Polter - Zapomniane Krainy. Miłego czytania :D

(swoją drogą, aktualka jest zrobiona ;P)

Szkoda tylko, że większość graczy zginęłaby po max. trzecim odpisie... Nie kryję, że dla mnie, jak dla każdego MG, nie ma lepszej rozrywki ^^ ale zachowajmy chociaż pozory.
Zachowywanie pozorów wcale nie jest takie trudne. Na Wiedźminie zachowuję je od samego pocxzątku 8)

Z drugiej strony - skoro tak bardzo lubisz widzieć swoich graczy w stanie martwym, przestaje mnie dziwić, dlaczego prowadziłeś właśnie Wąpierza ;)

Ponieważ ten wyżej wymieniony uwydatnił mi, że żeby grać w świecie gdzie nic nie jest opisane sam musiałbym wymyśleć organizacje, religie, ruchy, miasta, religie...
Zaraz, zaraz - a 'nakładki' ze światem do DnD takie jak Greyhawk, albo DragonLance to co, pies?

I ile jest miejsc wolnych?:>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz - a 'nakładki' ze światem do DnD takie jak Greyhawk, albo DragonLance to co, pies?

No ale kto oprócz mnie i ciebie zna tu np. Dragonlancea? FR to taki pewnik, w którym chyba każdy czuje się dobrze, świat jest bardzo dobrze zarysowany, itd...

I ile jest miejsc wolnych?:>

NZK BEDZE GRALA U MNIE?11 WOOT!!

Dla ciebie zawsze :*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NZK BEDZE GRALA U MNIE?11 WOOT!!

Dla ciebie zawsze :*

Uważaj, bo się zgodzi i będziemy z rosnącymi brodami czekać na odpis ;)

Dobra wkrótce pewnie wyślę kartę, więc szykuj się mister! Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie, ale zaryzukuje, bo nie ma sesji na której mógłbym sobie posiekać kogoś mieczem(sorry, niziołko, ale świata Wiedźmina jakoś nie trawię). Najpierw tylko uporządkuje swoje sprawy.

Teraz do graczy sesji Starcraft. Już 16 sierpnia wraca Sowa, więc podejrzewam, że trochę energiczniej ruszymy z odpisami, chciałbym żebyśmy wrócili do chlubnych początków i liczę na waszą mobilizację oraz częstsze odpisy(sam postaram się nie zawieść). Spocznij, żołnierze!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NZK BEDZE GRALA U MNIE?11 WOOT!!

Dla ciebie zawsze :*

Brzmi groźnie. To było pytanie 'tak na wszelko wypadkowo', ponieważ w następnym roku atakuje mnie wstrętny maturołak i mogę nie mieć czasu ;]

Uważaj, bo się zgodzi i będziemy z rosnącymi brodami czekać na odpis
Ohohoho, ale ci się, Fejs, humor wyostrzył na starość ;]

Problem z natychmiastowym odpisywaniem mam tylko wtedy, kiedy muszę ymyślić, jak nie pozabijać od razu całej drużyny xP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja Marto nie mam do Ciebie żalu o sesję, drażni mnie natomiast co innego. Drugi raz dałeś mi jasno do zrozumienia, że już w sumie postanowione, potem zmieniasz decyzję, chodzisz i płaczesz... Myśl co piszesz, to nie będzie płaczu, przeprosin itd.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1- W sumie to... Gdy dostanę zadowalającą ilość kart postaci o zadowalającej jakości- jednak pamiętajcie, że nie będę czekał w nieskończoność, jeżeli to będzie trwało jeszcze dłużej niż dwa tygodnie to narzucę odgórny termin nadsyłania kart i tyle >.>

2- Nie. Na pewno nie udostępnie wam części "zdolności", bo kto powiedział, że nie będziecie w jakiejś części sesji dla siebie wrogami ?;]

Historię mogę od biedy udostępnić, ale nic innego :) Chyba że jakoś specjalnie będzie wam na tym zależeć, to wtedy się jeszcze zastanowię...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie pomyślałem o tym, że nutka tajemnicy dobrze zrobi sesji:) Pytałem, bo ogólnie jestem ciekawski i lubię wszystko o wszystkim wiedzieć. A skoro prawdopodobnie będzie z nas drużyna, więc chciałem też poczytać o współtowarzyszach:P Ale cóż, pogodzę się z tym:P Zacząłem się tylko zastanawiać co wykombinował FaceDancer, że aż tak to ukrywa:) Hmmm, ciekawe...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...