Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rumbur

Darkstar One

Polecane posty

Czy ktoś przeszedł już misje Flak 2.0? To jest drugie odparcie ataku dronów za pomocą działka na stacji. Jakieś 70% gry.

Nie mogę sobie z tą misją poradzić.

Ja również się na tym zaciąłem <_< Najchcetniej wieszałbym ludzi którzy do tego typu gier (w końcu to coś na kształt spacesim'a) wciskaja celowniczki -> nienawidze tego... Sproboje jeszcze pare razy i sie rozejrze za godmodem :angry: (save nie chce bo mi sie moj statek podoba: 4 wierzyczki, 5 miejsc na bron, silnik lvl 2 i zamiatam ^^ )

I mam jeszcze jeden problem -> Jak odblokowac poszczegolne systemy w układzie Oc'to w dolnym lewym rogu mapy? (nie pamietam nazwy) Mam na mysli ten układ gdzie mamy za zadanie szukac dwoch gangow piratow i odebranie im jakiegos skradzionego-super-cusia. Bylem, zobaczylem i sie nie odblokwaly pobliskie uklady, jak to sie zwykle dzieje, nie ma tez dostepnych zadnych "side missions" wiec kicha :P

FLAK2 - ustawiasz najniższy poziom trudności i modlisz sie o celnośc do Bozi ;D to nie jest wcale taki trudny etap.

Do tych systemow dostaniesz klucze w dalszej części gry, troche kaszana bo trzeba zapieprzać przez całą mapę z powrotem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będe szedł droga najemnik/łowca to nie będe jaiś "słabszy" ?:P Bo misje daja repute u najemników a w wiekszości misji trza zabijać piratów pod koniiec więc sie pytam xD(chyba już któryś raz ;])

Sprawa wygląda tak.. reputacje oblicza na zasadzie stosunku wykonywanych misji handel- we własnym zakresie lub na zlecenie= handlarz , second rozp... krążowników, innych statków połączone z okradaniem statków handlowych =pirat morderca; rozwalanie piratów, wyzwalanie systemów, polowanie na "złych kapitanów" =najemnik łowca nagród....

Jeśli będziesz tylko rozwalał piratów i wykonywał tylko misje z komunikatora i misje główne to w 90% zostaniesz najemnikiem łowcą nagród.... minus takiego podejścia jest że przy 50% wyjść z hyper będzie na ciebie czeka grupka niezgorzej zachowujących się i latających typków.... więc trzeba uważać!!!!

Obecnie jestem na 5 poziomie w zestawieniu na 3-1-2.. plus unikatowa broń tzw. "tajniacka".. i przestawionym transferze na osłony... daje rady na średnim poziomie...tzn 3( nawiasem mówiąc nikt o poziomach tu nie wspomina!)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem bo włoncza mi sie komunikat o tym ze nie ma jakiejś wersji1.2.2 wczyśniej gra chodzila na maksymalnych a teraz to sie włoncza czytałem wszesniejsze strony ale nadal nie wiem

post-56766-1226267341_thumb.jpg

To pomorze ktoś z tym i poda "konkretne" informacje??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tymi ukopowanymi systemami? Jak na mapce obok systemu jest czaszka to znaczy ze dany system jest okupowany? I po co są te klucze? Dostałem jeden po jakiejś dziwnej misji, zaraz po tym jak ta babka doszald do mojej druzyny..:/ Czy w tej grze są jacys pomocnicy bo jak chce zdobyc system okupowany to niedlugo po rozpooczęciu bitwy gine..:/ Nie pytałbym sie tego gdyby było po Polsku :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarób troszkę "keszu" na misjach z terminalów i kup lepsze uzbrojenie/roboty naprawcze/osłony i ziąąąą na piratów. Niestety w grze nie ma stałego pomocnika. Musisz sobie radzić sam. Klucze są po to żebyś mógł do innych systemów latać. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych systemach da się dużo zarobić i przy okazji artefakt zgarnąć (jak oczyścisz system) i potem przez chwile strasznie dużo dają prawie za każdy towar. Najlepiej zdobyć roboty naprawcze (sorki, że po polsku ale u mnie nie wystąpiły problemy z napisami heh) i coś na regenerację tarczy (nie pamiętam nazwy). W tej grze nie ma pomocników chyba, że są ustaleni przez misję np. jacyś najemnicy z którymi masz rozwalić coś, np transportowce. Z początku strasznie trudno zdobyć taki system, a uciec to już prawie niemożliwe. Przed wlotem zalecany Save.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas gry staram się zdobyć wszystkie artefakty zaznaczone na mapie, jednak do jednego systemu nie mogę dostać klucza. Znajduje się on w gromadzie (klasterze?) Raptor-Alfa i nazywa się Lysmir. Sama gromada jest mała (składa się z 5 systemów) i wydaje mi się, że zajrzałem do wszystkich stacji, jednak nigdzie nie mogłem się podjąć zadania dodatkowego. Wie ktoś, gdzie mogę je dostać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas gry staram się zdobyć wszystkie artefakty zaznaczone na mapie, jednak do jednego systemu nie mogę dostać klucza. Znajduje się on w gromadzie (klasterze?) Raptor-Alfa i nazywa się Lysmir. Sama gromada jest mała (składa się z 5 systemów) i wydaje mi się, że zajrzałem do wszystkich stacji, jednak nigdzie nie mogłem się podjąć zadania dodatkowego. Wie ktoś, gdzie mogę je dostać?

jak wlecisz do tego sektora to od razu w tym ukladzie gdzie sie pojawiasz pierwszy raz lec do stacji i tam masz misje na odblokowanie tego tajnego sektora

a propos wie ktos jak rozwiklac opisany przezemnie problem ? bo GRAC NIE MOGE !?

(flak 1 czarny ekran i nic sie nie dzieje albo blad gry wyskakuje)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem reinstala i nic naprawiałem tez nic

o to to zdjencie co wieś.niak chciał

post-56766-1226328494_thumb.jpg

(jeszcze chce dodac że wcześniej gra chodziła bez zarzutu na maxymalnych, nic nie robiłem tylko zmuszony byłem wyłonczyć kompa z sieci a nie normalnie po tym to sie stało :angry: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam problem z dostępem do układu Lysmir w gromadzie Raptor-Alpha.

Jak pierwszy raz tam przyleciałem to szybko przeszedłem do następnych gromad i teraz jak wróciłem(mam już odblokowaną drugą gromadę u rasy Oc'to) po artefakt to nie mogę tam dotrzeć.

Byłem na wszystkich stacjach w tej gromadzie i nigdzie nie ma misji dodatkowej.

Edit: Misja dodatkowa dająca dostęp do układu Lysmir jest na stacji w układzie Zhusomol, jeśli jej niema to trzeba odlecieć i wrócić ( ja tak miałem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzu powiedz w jakim układzie ich znalazłeź bo nie pamiętam nazw wszystkich gangów

ascarong gang siedzi w tym samotnym systemie, bez gromady, na dole mapki ^^

to są takie niby creditsy, niby eastereggi.. jak przejdziesz gre, dostaniesz ten cudowny napęd po 100 artefaktach, przeniesiesz sie tam, zaatakuje cie mnostwo statkow i kilka krążownikow. Te statki nazywają się tak jak zapewne programiści DSO...

tylko nie wiem co sie stanie jak sie ich wytlucze, bo szczerze mowiac nie chce mi sie w to grać..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem reinstala i nic naprawiałem tez nic

o to to zdjęcie co wieś.niak chciał

post-56766-1226328494_thumb.jpg

(jeszcze chce dodać że wcześniej gra chodziła bez zarzutu na maksymalnych, nic nie robiłem tylko zmuszony byłem wyłączyć kompa z sieci a nie normalnie po tym to się stało :angry: )

Miałem nieco podobny motyw. po awarii sieci menu główne było czarne były tylko ikonki, w grze niby ok ale grafa na 800x600 i problemy z głosem.. u mnie pomógł powrót do sejwa który zrobiłem sam z układ wcześniej ....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wieżyczkami jest ten problem, że nie pisze gdzie są zainstalowane. Pierwsza, trzecia i piąta są na górze, reszta na dole, więc zwykle warto mieć przeciwnika nad sobą. Strzelają dopóki masz ok. 1/3 energii systemów broni (to zielone w prawym górnym rogu), przy tym jednak żrą dużo mniej energii od zwykłych broni.

LINK do TagesSetup.exe

LINK do mapy systemów online.

LINK do tematu na forum gry, gdzie są wytłumaczone podstawy gry, a także filmiki jak przejść obie misję "Flak" i dwie późniejsze równie problematyczne.

Co do tego system odległego o 5.1 powtarzam - trzeba odwiedzić bodajże system Fribeicon (w każdym razie któryś na południu pośrodku gromady), który da nam klucze do systemów między systemem "5.1" a nami :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...