Skocz do zawartości

Gdyby nie płeć piękna, to co by się stało z luźną jazdą?


Errasmus

Polecane posty

Nie wiedziałem, że w kontekście dyskusji, za stworzenie urody od nowa masz na myśli wszelkiej maści operacje plastyczne. Mi one tam zwisają. Ale też umiar się liczy. Na szczęście jeszcze kobiety nie robią z siebie plastikowych rzeźb, uff. I oby tak pozostało.

Z drugiej strony, mnie zawsze zastanawiało jak ludzie sobie z tym radzą po operacjach, w sensie z nowym wyglądem. Podobno niektórzy żałują poprawy wyglądu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 208
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

No siema

http://www.smh.com.au/digital-life/digital-life-news/reallife-anime-girl-joins-human-dolls-20121003-26yl7.html

Tak po urodzeniu raczej nie wyglądały.

Ludzie jak ludzie - jedni mądrzy, drudzy mniej. Niektórzy - i faceci i kobiety - wiedzą, że jakiś tak umiar trzeba zachować, inni zatracają się w swoich pragnieniach. Tyle.

Superman.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekanie na makijaż to dla mnie ignorancja albo przejaw jakiegoś skrajnego mizoginizmu. To trochę tak jakby narzekać na to, że mam możliwość zamontowania do swojego auta zamrażalki albo gofrownicy, zupełnie opcjonalnie. Może to nie jest wymóg dla każdego, ale na pewno znajdą się tacy, którzy skorzystają. Nie wiem po co na to kręcić nosem. Albo korzystam, albo nie. Opcjonalne wyposażenie, nie ważne jak głupie, zawsze chyba jest plusem, nie :)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekanie na makijaż to dla mnie ignorancja albo przejaw jakiegoś skrajnego mizoginizmu. To trochę tak jakby narzekać na to, że mam możliwość zamontowania do swojego auta zamrażalki albo gofrownicy, zupełnie opcjonalnie. Może to nie jest wymóg dla każdego, ale na pewno znajdą się tacy, którzy skorzystają. Nie wiem po co na to kręcić nosem. Albo korzystam, albo nie. Opcjonalne wyposażenie, nie ważne jak głupie, zawsze chyba jest plusem, nie smile_prosty.gif?

1+/10 plus znak jakości Berlina.

Oslo czuć urażoną dumą. xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...