Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Kilka osób powtarza Ci, że zasilacz jest do wymiany, ale Ty przecież sam wiesz lepiej. Widzę specjalista nam się trafił... Tylko nie płacz później jak się okaże, że GTX980 czy 970 spłonęły w męczarniach, bo im bombę zafundowałeś zamiast zasilacza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prędzej czy później na 100% padnie
Pewne w życiu są dwie rzeczy i padnięcie zasilacza z czarnej listy do nich nie należy smile_prosty.gif Co naturalnie nie zmienia faktu, że jeżeli to rzeczywiście to jeden z tych złych Xilence, to ja bym nie ryzykował podłączenia do niego sprzętu nawet 5x tańszego.

I nie wiem, czy ta uwaga o spaleniu nie odnosi się raczej do obudowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@webtom, chodziło mi bardziej o wytłumaczenie gościowi, że to niebezpieczne, mój stary komp na feel'u III 500W chodzi do dzisiaj, przedtem z GTX260, aktualnie z HD6850.

Z tą budą to wiem, do tego nawiązałem w dalszej części mojego posta, jak ma marketową budę za 50zł to też nie fajnie tam pchać coś mocnego :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii obudowy - jeśli to jakaś "obudowa marki obudowa" to (poza rozejrzeniem się za czymś przestronnym, przewiewniejszym i trwalszym) wziąłbym metrówkę i sprawdził ile ma miejsca na kartę graficzną. Coby później nie było, że karta za długa.

W kwestii zasilacza - jest kilka modeli Xilence 580W, ale nie kojarzę by jakikolwiek pochodził od jakiegoś uznanego producenta. O testach ciężko cokolwiek powiedzieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezależnie od karty będziesz miał od 30 do 70 FPS zależnie od miejsca testowego na twoim procesorze. po prostu czasem odczujesz "chrupanie", ale z winy procesora. Karta graficzna czy to będzie GTX 960, czy to będzie GTX 980 jedynie pozwoli ci grać w wyższych ustawieniach.

GTX 960 na luzie "wysokie" w Full HD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałby się dokładniejszy model tego zasilacza.

Najpewniej jest to produkt Huizhou Xin Hui Yuan Tech lub Casing Macron. Jeśli to jeden z tych tworów, to tragedii nie ma, ale moc na tabliczce jest najpewniej dosyć mocno zawyżona (coś w stylu HuntKeya).

Tak swoją drogą, to czarne listy zasilaczy, które krążą po polskim internecie, zawierają trochę kwiatków i nie należy im bezgranicznie wierzyć.

GTX 960 na luzie "wysokie" w Full HD

Bez przesady. R9 280X spokojnie radzi sobie z utrzymaniem 30 FPSów na ustawieniach Ultra po zastosowaniu małego tweaku ograniczającego dokładność teselacji, więc i GTX 960 powinien sobie z Ultra poradzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie pytanie. Co brać gtx 960? podobno wyrzucenie pieniędzy w błoto lub r9 380? cholera nie wiem , a w wakacje chciałbym już [ciach]xD

Wycięte słowo uważane jest za wulgarne. Poza tym pisze się je inaczej. - MD

Aha. A teraz jeszczę bez tej nowej karty mi idzie 20 klatek.

Widzę że gtx 960 słabo wyrabia... i r9 jest lepszy.... . Ja już nie wiem co kupować bo nie chcę tracić pieniędzy na kartę za przeproszeniem do [beeep]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale gtx 970 to gtx970 http://pclab.pl/art63116-20.html.

Gtx 960 wyrabia tylko 30 klatek max na ultra... i mają jeszczę lepszy procesor co na nim to sprawdzali.

R9 380 wypada lepiej w wydajności podobno, ale chyba wezmę 960.

A tak wg to teraz jeszczę jak nie mam tej karty to mam 20 fps. A w inne gry z tą moją kartą grałęm w każdą grę na wysokich lub ultra... .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale gra mi dobrze pójdzie z tym prockiem?, i tą kartą na wysokich?

Aha, i piszą jeszcze że ta gtx 960 ba bardzo małą szynę pamięci..., i mało gb ..... ale mogę chyba kupić 4 gb. I podobno może to nawet na wydajność nie wpłynąć.

Ale powinna być chyba bardzo dobra jak moja karta co teraz jeszcze mam uciąga wszystkie gry.... tylko nie wieśka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...