Jump to content

Purpl

Forumowicze
 • Content Count

  969
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

71 Dobra

About Purpl

 • Rank
  Elf

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Recent Profile Visitors

1,328 profile views
 1. Ja nie wiem co Ty sobie wyobrażasz mówiąc, że w arcadeowych grach kiera nie daje przewagi, ale widać trochę nie wszedłeś w tytuły o których ja myślę. Bo mi nie chodziło o gry typu NFS U2 czy CMR/DIRT. Mówiłam raczej o grach takich jak stary, poczciwy GRID, RBR (do którego lepiej bez kierownicy nie podchodzić, bo tylko się ośmieszyć wtedy idzie) czy nawet Shift, w którym jefnak już stawia się na pewien poziom realizmu (niewielki, ale jednak).
 2. Widocznie kwestia różnych egzemplarzy. W egzemplarzu, który miałam okazję testować, podświetlanie było w pełni wystarczające w jasności i nie było problemów z nierównomiernym podświetlaniem.
 3. Ja wersji 600Ohm po testach nawet nie brałam pod uwagę przy zakupie. Ni to nie gra wcale lepiej niż 250Ohm (nawet na lampach próbowałam i wrażenia takie sobie), ni sensu większego nie ma jak się spojrzy na dobór źródeł w rozsądnych cenach. Wolałam zostać na 250Ohm i nie żałuję.
 4. Z wersją 250Ohm nie będzie żadnego problemu. Co do 600Ohm, to raczej też nie powinno być większych, ale sama miałabym trochę obaw. Tylko pytanie po co chciałbyś się w wersję 600Ohm pchać?
 5. Zowie FK2 lub EC2-A. Ewentualnie Zowie ZA 12 lub ZA 13. Wszystkie z nich różnią się wymiarami i profilowaniem. To najwyższa półka z możliwych, warto dorzucić te 30-40zł, bo to sprzęt na lata. A już do CSa to w ogóle idealne są.
 6. Oczywiście. Niebo a Ziemia... W każdym aspekcie Zowie ma ogromną przewagę.
 7. Można spróbować. Materiały są wysokiej jakości, więc raczej na pewno nie popękają ani się nie złamią. Myślę, że da się je do pewnego bezpiecznego stopnia rozciągnąć.
 8. Ja do klawiatur alternatywnych dodałabym jeszcze Zalmana ZM-K400GH. Bo to też porządna klawiatura, całkiem nieźle wykonania i do tego z podświetlaniem.
 9. Zdecydowanie polecam jednak dopłatę do Zowie FK1. Pod względem wykonania to lepsza mysz, a różnica w cenie nie jest tak duża, by wpływała na opłacalność.
 10. Z padami można spróbować. Ponoć ludzie własnie na tym modelu (też z MP3Store) modowali różne słuchawki i sobie je chwalą.
 11. Mam pewien problem. Mianowicie wykonałam już kilka zadań w Novigradzie. Po jednej z misji, Triss zaproponowała mi, bym odwiedziła ją w jej domu. Wszystko fajnie, gdyby nie fakt, że nie pojawił mi się on na mapie. Znalazłam w necie opis miejsca, w którym mieszka i jakoś je znalazłam. Niestety, misji dla mnie nie było. Myślałam, że po prostu chciała, żebym się z nią spotkała, ale... Chyba jednak coś jest zbugowane. Wykonałam bowiem misję dla Dijkstra (z obrabowanym skrabcem), po której znów Triss poprosiła, żebym do niej wpadła. Tym razem jednak mówiła tak, jakby czegoś wyraźnie potrzebowała. Znacznika oczywiście nie było, zadanie się nie pojawiło żadne, a ja poszłam po prostu do jej domku i... Nic. Nie mam możliwości nawet porozmawiania z nią. Ktoś miał podobny problem? Bo nie wiem co robić. Proszę o wszelkie rady, bo może okażą się pomocne.
 12. Wykonanie jak w praktycznie każdym A4Techu - słabe. Do Xorneta nie dorasta.
 13. Sennheiser HD558 byłyby tu w sumie w takim razie niezłe. Pady mają bardzo dobre, są wygodne, a do tego mają mniej basu niż EVO, ale z kolei nie jest go znów mało. No i z Audiotrakiem fajnie się powinny zgrać. Co do padów do EVO - te welurowe są chyba najlepszym co do nich można założyć bezproblemowo.
 14. Nienawidzę padów. Może dlatego tak chwalę kierownice we wszystkim w czym można.
×
×
 • Create New...