Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Problem jest taki, że najwyraźniej w ogóle nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Było już napisane, że połączenie i3 + R9 280X to kiepski pomysł, a ty dalej brniesz w temat. Ta dyskusja donikąd nie prowadzi - ludzie piszą ci jedno, a ty i tak masz swoje teorie. Więc po co się w ogóle nas pytasz o porady?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok turned.gif . Wiem że ludzie mi tak mówią ale chcę być pewnien na 100%. A potem żeby się nie okazało że jak wymienie procek kiedyś to karta będzie zła. Jeżeli już się nie wypowiecie i mówicie że będzie dobra do grania na wysokich i trochę na uberze to temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak, że jak zmienisz procesor na lepszy, to karta będzie gorsza. smile_prosty.gif Wtedy może tylko zyskać, niezależnie jaki model wybierzesz. Aha, naprawdę zmień ten zasilacz, bo z obecnym masz duże szanse, że po zamontowaniu nowej karty za 850 zł przy pierwszym uruchomieniu spalisz ją razem z resztą komputera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam, że o ile ma on jakiekolwiek zabezpieczenia, to prędzej sam wyłączy kompa niż da się spalić częściom (tak miewali znajomi na ich Feelach III). Niemniej oczywiście wymiana zasilacza jest tu więcej niż potrzebna. Wręcz powiedziałabym niezbędna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem, po co w ogóle o tym dalej piszecie. Uwaga była już zwrócona, autor tematu na pewno to wziął pod uwagę i podejmie taką decyzję, jaką uzna za słuszną. Proponuję dyskusję o zasilaczu już zakończyć, nie ma sensu tego w kółko powtarzać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz GTX960/970 będziesz miał kartę na 5/6 lat.

Do GTX 970 obecny procek na pewno jest za słaby i jego wydajność będzie mocno ograniczona. Jak w przypadku innych kart jeszcze można mieć wątpliwości, tak w przypadku GTXa 970 już nie.

Również żadna z tych kart (łącznie z GTXem 970) raczej nie wytrzyma 5-6 lat. W optymistycznym przypadku wytrzymają 3, może 4 lata.

To nie jest tak, że jak zmienisz procesor na lepszy, to karta będzie gorsza. smile_prosty.gif Wtedy może tylko zyskać, niezależnie jaki model wybierzesz.

Jeśli procesor ogranicza kartę, to wtedy po wymianie może okazać się, że ta karta, która w teorii była gorsza, w rzeczywistości jest lepsza. Tylko mało prawdopodobne, żeby R9 280X był w przyszłości lepszy od R9 380 lub GTX 960.

Więc jak dla mnie wybór jest miedzy GTXem 960, a R9 380. Jednak obydwie te karty procesor może ograniczać, albo i nie. Niestety brakuje testów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie z morele.net http://www.morele.ne...520-evo-738585/

widzę że za szybko im schodziły za 240zł więc podnieśli cenę do 320zł... facepalm

Taka moja luźna obserwacja, bo od kilku dni refreshuję parę koszyków na morele.net - im mniej danego towaru mają na stanie, tym wyższa cena. Ot, taka składowa algorytmu ustalania ceny, jak podejrzewam. smile_prosty.gif Jak będą mieli dostawę i będzie większa ilość sztuk w magazynach, cena powinna spaść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to nie wrzuciłeś jaki to ostatecznie jest model zasilacza. Jeśli ten, o którym większość osób tutaj myśli, to jest on za słaby do każdej zaproponowanej tu karty i nawet jeśli się nie spali, to nie będzie działał stabilnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...