Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Ale czy ogólnie jest dobra do grania na max/ wysokie? . Bo nie po to kartę kupiłem żeby... . A ta szyna i 2 gb? To nie są zabardzo chyba potrzebne... . Poprostu chcę mieć wydajną kartę i myślę że gtx 960 jet stream 2 gb nią jest... :/

Wszyscy piszą też o tej szynie że bardzo , ale to bardzo ogranicza karte i mogą być ściny ... ehh.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam kupowałem GTXa 960 2GB do W3 i na sprzęcie z sygnaturki nie spadało poniżej 30 FPS w 1920x1080. Wszystko mam ustawione na ultra, jedynie cienie na minimum (nie ma różnicy) i wyłączone hairworks.

Ten GTX wyciągał bez fps locka ~45 klatek, jednak pojawiał się stuttering, gdy liczba fps nie była stała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, napiszę to inaczej, bo temat i tak się już za bardzo ciągnie. Prawda jest taka, że to czy jest się czym martwić, czy nie, dowiesz się po zakupie karty, bo najzwyczajniej w świecie nikt nie robi testów nowych kart z tej półki ze starymi prockami*. Sama karta da sobie radę, ale na wydajność wpływa jeszcze parę innych rzeczy, takich jak procesor, pamięci, dysk twardy, płyta główna, system, oprogramowanie czy nawet zasilacz. Niekiedy zdarza się, że sprzęt złożony z najpotężniejszych części nie działa jak należy, bo coś ze sobą nie współpracuje.

Tu większość osób chce Ci doradzić jak najlepszy zakup według ich stanu wiedzy, ale nikt nie jest w stanie wziąć pod uwagę wszystkiego, bo jest za duża liczba zmiennych.

Jeśli procek będzie ograniczeniem, to istnieje spora szansa, że przesiadka na Windows 10 to poprawi, więc o to bym się za bardzo nie martwił. Gorzej jeśli ograniczeniem byłoby coś innego, bo wtedy trzeba by kombinować. Ale nie ma co się teraz nad tym zastanawiać, jak coś będzie nie tak, to pewnie ktoś gdzieś Ci z tym pomoże. No chyba, że ograniczeniem jest zasilacz (nadal nie podałeś jego modelu) - jeśli jest to ten twór, o którym myślę, to z GTXem 960 nie da sobie rady - zbyt duże skoki obciążenia w jednostce czasu.

* Wiele portali lubi robić testy procków z najwyższej półki z pełnym zakresem kart graficznych lub testować procki w połączeniu z najbardziej wymagającymi kartami, ale mało jest testów kombinacji, które rzeczywiście mogą wystąpić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...